Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolejny element układanki: Nakładki :cygaro: (foto)

Czas na dyffuzor...:dance2:

Dziś dowiedziałem się co i jak i za ile w ASO.:audi:

Dyffuzor: 1500zł :pali:

Malowanie: 800 - 1000zł :pali:

Montaż 500-600 zł :)

 

nakładki.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Hahahahahahahahahaha

Cena usług to piękna.  Nie podpisujesz się tam na fakturach "jeleń"? 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, gagat3k napisał:

Hahahahahahahahahaha

Cena usług to piękna.  Nie podpisujesz się tam na fakturach "jeleń"? 

A co? zazdrościsz? Ja Ciebie nie obrażam. (naucz się trochę kultury)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
31 minut temu, NelsonPL napisał:

A co? zazdrościsz? Ja Ciebie nie obrażam. (naucz się trochę kultury)

Czego mam zazdrościć? Braku racjonalnego podejścia do życia, braku wszelkich umiejętności manualnych?  Czy tego pisania w nawiasach? 

Poza tym nie obraziłem Cię, a zapytałem. (Naucz się czytać ze zrozumieniem:grin:)

Opublikowano

Panowie nie warto... :hi:

Opublikowano

Koleś ma ewidentnie jakiś kompleks.

Przykre...

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

A co? zazdrościsz? Ja Ciebie nie obrażam. (naucz się trochę kultury)

Kultura swoją droga i tu masz racje.

ale kto ma ci zazdrościć tego wszystkiego? Podejrzewam że 99,99% ludzi by pojechało kupić eske zamiast wydawać tyle pieniędzy w pierdy. 
 

A Wy wszyscy darujcie sobie zbędne komentarze bo donikąd to prowadzi, kuje w oczy to nie obserwujcie, proste. 

Opublikowano

No za dyfuzor montaż 600 płn to tyle co niektórzy płacą za serwis olejowy

Opublikowano
19 godzin temu, NelsonPL napisał:

Kolejny element układanki: Nakładki :cygaro: (foto)

Czas na dyffuzor...:dance2:

Dziś dowiedziałem się co i jak i za ile w ASO.:audi:

Dyffuzor: 1500zł :pali:

Malowanie: 800 - 1000zł :pali:

Montaż 500-600 zł :)

 

nakładki.jpg

Tanie te Aso u Siebie masz,poszukałbym gdzie indziej bo ci za te pieniądze napewno fuszerkę odwalą,dobre aso raz tyle jeszcze bierze:cygaro:

Opublikowano
  • Autor

Pytałem w dwóch ASO --cena wszędzie podobna.

W ASO  fuszerki nie odwalają.... (korzystam nie pierwszy raz)

Powinienem się cenowo zmieścić w 3000-3500 ze wszystkim.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
18 minut temu, NelsonPL napisał:

Pytałem w dwóch ASO --cena wszędzie podobna.

W ASO  fuszerki nie odwalają.... (korzystam nie pierwszy raz)

Powinienem się cenowo zmieścić w 3000-3500 ze wszystkim.

Moja A5 miała 2 razy zderzak malowany w ASO  na naprawie AC i po 2 razach kolor dalej nie byl taki jak ma być. 3 raz malowała mała firma lakiernicza i jest igła. Także zejdz na ziemie:D

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, kristof91 napisał:

Moja A5 miała 2 razy zderzak malowany w ASO  na naprawie AC i po 2 razach kolor dalej nie byl taki jak ma być. 3 raz malowała mała firma lakiernicza i jest igła. Także zejdz na ziemie:D

Widocznie miałeś pecha - Ja zawsze sobie chwale.

Opublikowano
1 minutę temu, NelsonPL napisał:

Widocznie miałeś pecha - Ja zawsze sobie chwale.

Co konkretnie sobie chwalisz? Jakoś obsługi sprzedawców akcesoriów? 

Opublikowano
  • Autor

Servis--Serwisuje w ASO już drugą Audi.

Zawsze wszystko zrobione na medal.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
2 minuty temu, NelsonPL napisał:

Servis--Serwisuje w ASO już drugą Audi.

Zawsze wszystko zrobione na medal.

A co konkretnie zrobili na medal? Niewiele tu o takich rzeczach piszesz. 

Opublikowano
15 minut temu, R4xx napisał:

A co konkretnie zrobili na medal? Niewiele tu o takich rzeczach piszesz. 

Pisał już.  

Kawkę 

Opublikowano
Teraz, gagat3k napisał:

Pisał już.  

Kawkę 

Musiało mi umknąć :tonguemad:

Opublikowano

Ludzie dajcie już spokój ... szkoda klawiatury.:wink:

Opublikowano

No tak w aso nie ma fuszerek. Tam pracują tylko ludzie z certyfikatem. Zaraz po podstawowce zamykania w internatach i robią szkoły pod dane aso i teraz są na ich wyłączność. Jak aso Audi to mirek tylko Audi naprawia. To nie są zwykli mechanicy . Jak czytam te historię to masakra. Gościu jak zaczarowany tylko aso. Aso da dyfuzor lakierowac do lakierni która maja w pobliżu i im maluje koszt 250 a trzeba skroc min dwa razy. Drugie a4 zaplacisz za usługi które cie kroja. Ale jak widza raz że przychodzi ktoś z pier**la i się nie zna to za dolanie płynu do spryskiwaczy z płynem skasuja 100zl . Idziesz raz pokazujesz ze się znasz masz pojęcie to inaczej patrzą na ciebie a jak się nie znasz no to kroimy dziada

Opublikowano

Nie szukajcie logiki tam gdzie jej nie ma. 

Całe szczęście, że jeździ do aso i tam mu dmuchają ceny bo jak by nauczył tak "Mirków" i przyszło mi akurat z czymś jechać i by tyle wołali to bym sam musiał warsztat postawić. :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.