Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 minut temu, vertus69 napisał:

Idealnie współgra z żarówkami w lampach.   :cool1:

:decayed:

Opublikowano

A propos LEDów - dopiero zauważyłem, że rok auta to 2010, z przodu Bix i LED, a z tyłu żarówka. Taki mix występował chyba przed MY2010...

Dodatkowo lusterka jeszcze przedliftowe... :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, vertus69 napisał:

Idealnie współgra z żarówkami w lampach.   :cool1:

Odp:

To dopiero początek. Dopiero się rozkręcam. :cygaro:

W planie jest coś takiego z tyłu (foto):hi:

Jeśli chodzi o lusterka, tu zostawiam bez zmian. Przedlift ma większe lusterka i tu nie planuje zmian.

Co myślicie o tych lampach na tył? Dobry wybór? Rozumiem że do sedana są jak najbardziej takie?:eusathink:

Bardzo mi się podobają.

 

Bez tytułuoo (5).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
18 minut temu, NelsonPL napisał:

 

Bez tytułuoo (5).jpg

Wstawileś zdiecie Avanta :decayed: naprawdę nie widzisz różnicy....?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, pawel72689 napisał:

Wstawileś zdiecie Avanta :decayed: naprawdę nie widzisz różnicy....?

Tak, rozumiem że do sedana też są takie?  To jakie proponujecie w takim razie?

Mile widziany numer katalogowy.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

żeby były lifty w sedanie trzeba zmienić klapę, do tego cena nowych w aso spowoduje że ten twój plan znowu po paru minutach okaże się nietrafiony :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, marcin_o23 napisał:

żeby były lifty w sedanie trzeba zmienić klapę, do tego cena nowych w aso spowoduje że ten twój plan znowu po paru minutach okaże się nietrafiony :decayed:

Rozumiem. To jakie są takie które będą pasować do tej klapy itd?

Opublikowano

przedliftowe LED

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, marcin_o23 napisał:

przedliftowe LED

Odp:

Czyli te co na fotce.

Bardzo ładne, będą fajnie współgrać z przednimi lampami.

Macie może ich numer katalogowy?

hhh (3).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Jeżeli koniecznie chcesz mieć neony jak w polifcie to możesz wybrać nie OEM lampy, które są p&p, bez wymiany klapy, bez przeróbek i przepinania instalacji, bez kodowania. Wyciągasz stare, wsadzasz nowe i po robocie.

WWW.PURECARDESIGN.COM

Led Rückleuchten rot, passend für Audi A4 B8 8K Limousine mit serienmäßigen...

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
13 minut temu, rafalpe napisał:

Kolego Muskel, jeszcze się nie nauczyłeś że nasz nelli nie akceptuje części nieOEM? :D

 

Ale widać, że forum działa pozytywnie, miało nie być nieoem, miało nie być nic poza nr Vin a tutaj ciekawa zmiana, coś nowego, niebanalnego, twórczego. Zaraz 20 cali i air ride. Widzę, że @NelsonPLw końcu idziesz w dobrym kierunku, tylko wrzucaj mniej informacji o zakupach w ASO, bo to już się znudziło i działaj działaj. Bierz te lampy co wrzucił @Muskel1i się nie zastanawiaj. Ori lampy sobie zostaw i zawsze będziesz mógł wrócic do oem look, co pewnie nigdy nie nastąpi :D. Powodzenia

Edytowane przez monthrey12

Opublikowano
18 minut temu, rafalpe napisał:

Kolego Muskel, jeszcze się nie nauczyłeś że nasz nelli nie akceptuje części nieOEM? :D

 

Wskazuję tylko alternatywy, które sam może wykonać bez praktycznie żadnego problemu.

Opublikowano
  • Autor

A te co na fotce ostatniej to nie są OEM? 

Opublikowano

Te które wrzuciłem nie są OEM.

Opublikowano
  • Autor

A te co ja wrzuciłem ostatnie? Myślę poważnie nad ledami z tyłu ale w grę wchodzi tylko i wyłącznie ORI

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
6 minut temu, NelsonPL napisał:

A te co ja wrzuciłem ostatnie? Myślę poważnie nad ledami z tyłu ale w grę wchodzi tylko i wyłącznie ORI

Kolega wyżej dał Ci rozpiskę na ORI części:

2 godziny temu, rafalpe napisał:

Kolego Muskel, jeszcze się nie nauczyłeś że nasz nelli nie akceptuje części nieOEM? :D

Nelson specjalnie dla ciebie numery OEM oryginalnych lamp tylnych LED do Ciebie + ceny :D

 

1. Lampa lewa LED w błotnik - 8K5945095K - cena 1219 PLN
2. Lampa lewa LED w klapę - 8K5945093K - cena 1059 PLN
3. Lampa prawa LED w błotnik - 8K5945096K - cena 1219 PLN
4. Lampa prawa LED w klapę - 8K5945094K cena 1039 PLN

Total 4536 PLN za zwykłe ledy - good luck :kox:

 

Opublikowano
3 godziny temu, NelsonPL napisał:

Odp:

Czyli te co na fotce.

Bardzo ładne, będą fajnie współgrać z przednimi lampami.

Macie może ich numer katalogowy?

hhh (3).jpg

Te są ori.

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Muskel1 napisał:

Te są ori.

To dziwne bo w firmie Navipol podana cena 1999zł z montażem. To skąd cena 4500?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Pewnie na używanych lampach.

Opublikowano

No doicz do tego ze trzeba dorobic instalacje po 1 kablu w lampie w blotnik , lampy musisz miec razem z wtyczkami , do tego w BCM2 pozmianieniac piny wedlug schematu i pierw sprawdz czy twoj BCM2 obsluguje wogole LEDY czy sie da zakodowac 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.