Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność


NelsonPL

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, ivan1977 napisał:

No i zabrakło mi argumentów wpakowane w auto miedzy 6-7 tyś ( nie mam odwagi przeglądać temat ponownie) i nadal zmian praktycznie żadnych po za tak naprawdę duperelami które siedzą w tysiącach aut, jak na moje Twoje odklejenie postępuje i nie da się tego zatrzymać kończę i zlewam ten temat dla mnie to za dużo. Pozdr. i życzę powodzenia w dalszym modzeniu na tak wysokim poziomie. A i tak już naprawdę na sam koniec w tym wykonaniu to żadna piękność.

Dla Ciebie to duperele.:tongue4:

Dla mnie to bardzo porzadne oryginalne rzeczy.:cygaro:

To dopiero początek..

Dopiero się rozkręcam z zmianami w aucie.

Lista planowanych rzeczy jest długa...

CDN...:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ok, zaczynasz rezać, tylko w takim razie dlaczego tu jest aż 27 stron, skoro z tych wszystkich "modów" powinna być 1, max 2 strony??? LoL Tak jak koledzy wyżej, na forum są dużo ciekawsze tematy które umierają śmiercią naturalną, a to coś ma 27 stron. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KonradA4troop napisał:

No dobra ok, zaczynasz rezać, tylko w takim razie dlaczego tu jest aż 27 stron, skoro z tych wszystkich "modów" powinna być 1, max 2 strony??? LoL Tak jak koledzy wyżej, na forum są dużo ciekawsze tematy które umierają śmiercią naturalną, a to coś ma 27 stron. XD

Jak to dlaczego? Bo cały czas nabijacie posty :grin:

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O motyla noga ale temat :decayed: tak patrząc na ten wątek , date założenia i opisane mody to tu wychodzą wszystkie efekty zdalnego nauczania :eusathink: pozdro :decayed:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj walentynki, nie obrażaj Nelsona niuńki, pewnie dzisiaj będzie romantyczny wieczór przy świecach, albo... rurze wydechowej... :E Sorry nie mogłem się powstrzymać, już nie komentuje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rafalpe napisał:

a ja powiem tak, dostałem już od koleżki Hugo kilka banów przez ten temacik, a konkretnie za to, że odważyłem się nazywać rzeczy po imieniu :) natomiast szkoda że szanowne grono rządzących nie widzi faktu, że osobnik nelson kompletnie nie pasuje do tego forum :) to głównie on swoim zachowaniem odpowiedzialny jest za większość sporów, nikt inny jak właśnie on odnosi się z pogardą do nas, nikt inny jak on zlewa nasze posty ze zwykłymi pytaniami, sugestiami a co lepsze - jak ktoś ma inne zdanie niż on - posty sobie usuwa.

To właśnie takich osobników - szanowny kolego Hugo - powinno się wywalać z tego typu forów.

ja go nie obrażałem a jedynie nazwałem kmiotem bo wg mnie właśnie takim kmiotem jest. Słowo kmiot nie jest obraźliwe kolego Hugo a oznacza wg słownika - "wieśniak (również nie obraźliwe), nie błyszczący ni urodą ni inteligencją, grający na nerwach idiota" - akurat w tym przypadku to 100% prawda i zero obrażania. Wielkie sorry ale sam sobie zapracował na takie traktowanie przez kolegów.

Zacznijmy od tego, że dostałeś ostrzeżenia nie tylko ode mnie. Chamskie teksty i wyzywanie to jest nazywanie rzeczy po imieniu? Kiedyś, wspólnie z klubowiczami ustaliliśmy jakieś zasady panujące na tym forum. I do nich staramy się stosować. Jeżeli myślisz, że ktoś się na Ciebie uwziął i daje Ci ostrzeżenia za darmo, to muszę Cię zmartwić. Wyobraź sobie, że wpisy za które je dostałeś, były wcześniej zgłaszane i to nie tylko przez autora tematu. Niektóre miały po kilkanaście zgłoszeń. To tak dla zobrazowania sytuacji.

Według tego co napisałeś powyżej, to autor tematu jest wszystkiemu winien. Ciekawe podejście do sprawy, skoro nie masz sobie nic do zarzucenia, to ta dyskusja mija się z celem. Napisałeś ten post tak, że teraz autor tematu jest be, ja i moderatorzy jesteśmy be, a Ty zostałeś skrzywdzony przez to, że dostałeś ostrzeżenia za brak kultury.

Jeżeli komuś nie pasuje ten temat to niech zrobi to co napisałem już wcześniej. Kupiłem aplikację i można dodać ten temat do ignorowanych. Kilka osób widziałem już tak zrobiło i po problemie. Dlaczego tego nie zrobisz? Jak mi się gdzieś nie podoba, to tam nie chodzę. Tak to działa.

Ty nawet olałeś zasady po tym jak dostałeś kolejne ostrzeżenie i system założył Ci blokadę zgodnie z regulaminem. Założyłeś kolejne konto i oczywiście musiałeś zamieścić kolejny wpis w tym wątku.

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson nie dałem zgody na używanie mojego zdjęcia tutaj. Nie odniosłeś się do mojego postu nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hugo napisał:

Zacznijmy od tego, że dostałeś ostrzeżenia nie tylko ode mnie. Chamskie teksty i wyzywanie to jest nazywanie rzeczy po imieniu? Kiedyś, wspólnie z klubowiczami ustaliliśmy jakieś zasady panujące na tym forum. I do nich staramy się stosować. Jeżeli myślisz, że ktoś się na Ciebie uwziął i daje Ci ostrzeżenia za darmo, to muszę Cię zmartwić. Wyobraź sobie, że wpisy za które je dostałeś, były wcześniej zgłaszane i to nie tylko przez autora tematu. Niektóre miały po kilkanaście zgłoszeń. To tak dla zobrazowania sytuacji.

Według tego co napisałeś powyżej, to autor tematu jest wszystkiemu winien. Ciekawe podejście do sprawy, skoro nie masz sobie nic do zarzucenia, to ta dyskusja mija się z celem. Napisałeś ten post tak, że teraz autor tematu jest be, ja i moderatorzy jesteśmy be, a Ty zostałeś skrzywdzony przez to, że dostałeś ostrzeżenia za brak kultury.

Jeżeli komuś nie pasuje ten temat to niech zrobi to co napisałem już wcześniej. Kupiłem aplikację i można dodać ten temat do ignorowanych. Kilka osób widziałem już tak zrobiło i po problemie. Dlaczego tego nie zrobisz? Jak mi się gdzieś nie podoba, to tam nie chodzę. Tak to działa.

Ty nawet olałeś zasady po tym jak dostałeś kolejne ostrzeżenie i system założył Ci blokadę zgodnie z regulaminem. Założyłeś kolejne konto i oczywiście musiałeś zamieścić kolejny wpis w tym wątku.

Dokładnie. Podpisuje się Panie Hugo dwiema rękami pod Pana tekstem.:hi:

Ja nikogo na forum nie obrażałem i nie obrażam. Napisałem zgłoszenie nie zauważając  Pana odpowiedzi. Warto nie usuwać tego wpisu wcześniejszego na które Pan odpowiedział(cofam zgłoszenie) Niech wiedzą inni, jak należy się zachowywać na forum. Bana nie dostaje się za nic.

Jak to się mówi: ,,Kulturę wynosi się z domu'':cygaro:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rafalpe napisał:

Tak? Moje wypowiedzi miały aaaaż tyle zgłoszeń? To je pokaż… bo póki co są to tylko puste słowa. Za to to co pisałem miało za Każdym razem dużo polubień więc to chyba jednak o czymś świadczy.

Myślisz, że ktoś siedzi i za każdym razem robi screeny wszystkich zgłoszeń. Jak zgłoszenie jest ogarnięte przed moderatora, to jest usuwane. Więc moje słowa pozostaną puste dla Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile wartościowej treści pozostałoby w tym temacie po oczyszczeniu wątku z hejtu i jałowej dyskusji :tongue4:

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze z pól strony

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten piątek montaż mieszka i gałki oryginalnej do Mojej Piękności.:cygaro:

Następny cel: Projektory tył.

Nowe opony i felgi  18tki na wiosnę.:cygaro:

Macie jakieś propozycje felg?

Cenowo 1000zł za 1 sztukę

Co proponujecie?:cygaro:

Co do opon to będą Michelin Primacy 4:dance2:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym ASO muszą mieć jazdę z typa co przyjeżdża mieszek wymieniać.

Projekt kozak, gdybym miał B8 to na pewno bym się wzorował l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bambr97 napisał:

Ale w tym ASO muszą mieć jazdę z typa co przyjeżdża mieszek wymieniać.

Projekt kozak, gdybym miał B8 to na pewno bym się wzorował l.

Ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Odbieram mieszek rano i od razu montują...

Za to im płacę... Proste.:cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafalpe napisał:

Odpal sobie etke i zobacz jakie 18 wychodziły do tego samochodu w oryginale. Tylko uprzedzam za 1000 zł to sobie możesz kupić wentylek i dekielek a nie felgę :) bo jak się domyślam felgi również będziesz kupować nowe z aso ?

Cofam pytanie. Już zdecydowałem, że zostaje przy 17 tkach ( mam bardzo ładne i w idealnym stanie felgi Audi 1500zł-sztuka) Kupię tylko nowe opony Michelin Primacy 4 do nich.:cygaro: 

Siano pójdzie na inne bajery.:dance2:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, NelsonPL napisał:

Cofam pytanie. Już zdecydowałem, że zostaje przy 17 tkach ( mam bardzo ładne i w idealnym stanie felgi Audi 1500zł-sztuka) Kupię tylko nowe opony Michelin Primacy 4 do nich.:cygaro: 

Siano pójdzie na inne bajery.:dance2:

To co Ci zostanie przeznacz na lekarza tylko nie takiego od oczu....

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, vertus69 napisał:

To co Ci zostanie przeznacz na lekarza tylko nie takiego od oczu....

I na wykup recept, bo widać że chłopa coś mocno przytrzymało:D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nowa rzecz zamontowana:dance2:

Mieszek i gałka zmiany biegów.

Sam montaż kosztował astronomiczną kwotę.:)

Niewiele a bym zemdlał, na widok rachunku za montaż 22zł :cygaro::grin:

:kawa:Oczywiści jak zawsze kawka przy okazji.:kawa:

20220218_124029.jpg

20220218_123956.jpg

20220218_122735 (2).jpg

 

20220218_122107.jpg

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...