Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność


NelsonPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarnij to wnętrze, bo zajechane jak cygańskie sandały. Kierownica do ogarnięcia, panel mmi wydrapany, wyświetlacz też masz do ogarnięcia, to tak na szybko z tego co widać. Ogarnij to bo psuje całokształt. Ta gałka coś ci kolorem od reszty odbiega, u mnie się zgrywa z kolorem plastików i reszty a u ciebie jest szara. Nie znam dokładnie wszystkich nazw kolorów wnętrz, ale czy czasem ci nie wcisnęli gałki szary achmat do wnętrza w czarnym soul? Żeby nie było mieszek też odbiega kolorem, coś tu się nie zgadza.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, KonradA4troop napisał:

Ogarnij to wnętrze, bo zajechane jak cygańskie sandały. Kierownica do ogarnięcia, panel mmi wydrapany, wyświetlacz też masz do ogarnięcia, to tak na szybko z tego co widać. Ogarnij to bo psuje całokształt. Ta gałka coś ci kolorem od reszty odbiega, u mnie się zgrywa z kolorem plastików i reszty a u ciebie jest szara. Nie znam dokładnie wszystkich nazw kolorów wnętrz, ale czy czasem ci nie wcisnęli gałki szary achmat do wnętrza w czarnym soul? Żeby nie było mieszek też odbiega kolorem, coś tu się nie zgadza.

Panel na zdjęciu jest zabrudzony...

1.Na fotce tak tylko wygląda, tym nie planuje nic robić...

2. Kierownica jest idealna. Tu też nic w planach.

3.Jedyne czym się zajmę to w przyszłości tym przyciskiem zużytym...

Kolor mieszka i gałki jest taki jaki był gdy auto wyjechało z fabryki. (sprawdzone-vin itd)

Ktoś pisał że cena nie ta.

W autoryzowanym sklepie Audi w Niemczech kosztuje w przeliczeniu na zł 750 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ślepy jesteś? przecież widać że farba schodzi z pokręteł, kierownica jest wytarta i brudna przede wszystkim, a gałka na 100% jest w innym kolorze, powinna być w tym samym kolorze co masz tunel środkowy (te plastiki po bokach) a widać że jest zupełnie inna. Jak nie wierzysz wbij do mnie do tematu, bo mam taką samą tylko że z perforacją i sobie porównasz.

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KonradA4troop napisał:

Ty ślepy jesteś? przecież widać że farba schodzi z pokręteł, kierownica jest wytarta i brudna przede wszystkim, a gałka na 100% jest w innym kolorze, powinna być w tym samym kolorze co masz tunel środkowy (te plastiki po bokach) a widać że jest zupełnie inna. Jak nie wierzysz wbij do mnie do tematu, bo mam taką samą tylko że z perforacją i sobie porównasz.

Szkoda strzępić ryja do niego nic nie dociera kiera jest idealna i ....uj

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rafalpe napisał:

Zobaczcie panowie na starą gałkę - jest perfor a teraz założył gładką ?? i jeszcze się kłóci że tak ma być ???????

W ASO dobrze sprawdzili. Sam tez to sprawdzałem... Mam jasną podsufitkę, siedzenia mają obicia w kolorze gałki i VIN tez to potwierdza. Więc kłócić się nie będę. Swoje wiem...

Poprzednia gałka była z modelu B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO w Bangladeszu ci to sprawdzało? Gałka nie ma nic do podsufitki.... powinienneś mieć dokładnie taką jak ja mam u siebie. Chyba że robisz sobie w środku Harlekina, to jak tak to się nie wtrącam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafalpe napisał:

Zgadzam się, kolor to ewidentnie nie jest soul tylko szary achmat, źle dobrany kolor do reszty tapicerki. Nooo ale co tu gadać jak i tak koleś wie lepiej i będzie się tym na siłę zachwycać ?

na marginesie dałeś za gałkę 729 zł a to jest cena katalogowa, powtarzam katalogowa. Nie dali ci nawet standardowego rabatu minimum 10% który dostaje każdy na dzień dobry ? 

Dali rabat ponad 100zł bo za montaż płaciłem grosze....:cygaro: W DE Kosztuje taka 165 euro..:dance2:

 

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2022 o 17:22, rafalpe napisał:

Nie dali ci żadnego rabatu bo cena katalogowa to 729 zł i dokładnie tyle masz na rachunku od nich ??? natomiast nie ma mowy o montażu i jego kosztach rabatach upustach itp. Kogo ty chcesz w wała robić januszku ?

Dali rabat w tym sensie że za montaż płaciłem tylko 22zł...

Wszystko mam na fakturze...

Foto:  I co? szczeka opadła?  :nabijasie:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na miejscu Pana NelsonPL skorzystał z okazji i podjechał tą "pięknością" do Bukowiny na zlot? Rozwiało by to wątpliwości co do wszystkich "modów" wykonanych w aucie. 

Wypił byś chłopie kratę piwa z chłopakami, zobaczył jak wyglądają auta kolegów z forum i może by dotarło, że "mody", które dokonałeś za twoje oczywiście pieniądze (twoja kasa, twoje auto, twój cyrk) są warte naprawdę niewiele. 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co wy mu coś tłumaczycie jak on i tak swoje . Ma taką konfiguracje to niech ma i tyle nakręcacie go a on widzi tylko czubek własnego nosa i nic więcej 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami sie chopy nakręcacie i dzięki wam ten wątek sie tak ciągnie, pózniej lament że tyle stron a nic tu konkretnego nie ma, widzicie że porady innych forumowiczów nic tu nie daja a dalej drążycie temat 

  • Pomoc techniczna 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wymień sobie przyciski w panelu mmi bo się łuszczą.....:polew: Musisz w serwisie zamówić.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, adamd69 napisał:

Ogólnie wymień sobie przyciski w panelu mmi bo się łuszczą.....:polew: Musisz w serwisie zamówić.:naughty:

Jak już to dwa są do wymiany. W swoim czasie to zostanie zrobione.:cygaro:

W tej chwili mam inne cele (montaż kamer :audi: i projektorów z tyłu) :)

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, NelsonPL napisał:

W tej chwili mam inne cele (montaż kamer :audi:

Jeszcze tych kamer nie masz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, pelonek1 napisał:

Jeszcze tych kamer nie masz :facepalm:

Wszystko w swoim czasie:cygaro::dance2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2020 o 22:20, NelsonPL napisał:

Po świętach kolejne elementy układanki....

Tym razem takie cacuszka:  Przód i tył   :cygaro:

 

130608 (2).jpg

view (2).jpg

vi6ew (2).jpg

0a4b2a7edc8e70516ffa8cc08af31bb9 (2).jpg

39158c980ca9417f0ae3323182e91944 (2).jpg

Ponad rok już o tym piszesz.

Opanuj się chłopie i nie lej wody tylko montuj coś i później pisz, że zamontowałeś.

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2022 o 20:43, NelsonPL napisał:

Jak już to dwa są do wymiany. W swoim czasie to zostanie zrobione.:cygaro:

W tej chwili mam inne cele (montaż kamer :audi: i projektorów z tyłu) :)

No o dwa przyciski mi chodzi.......człowieku,bo gołym okiem widać,co jest do wymiany :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...