Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 8T Sportback

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z aliexpress? nie są luźne?

Opublikowano

u mnie w S5 siedzą bez żadnych luzów

Opublikowano
  • Autor

Na allegro kupiłem jakiś czas temu. Dopiero założyłem. Nie są luźne. Dobrze się trzymają. Trzeba kupić do A5, bo z zewnątrz robią  identyczne do a3, a4 itd ale wewnątrz może być różnica w wypustkach - chodzi tu o hamulec. 

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano

ile w ASO takie zabawki ?

Opublikowano

do automatu ponad 800 zł, do manuala 583 zł razem z podstopnicą. ja za chińczyki na allegro zapłaciłem 132 zł i chińczyki mają wybite wszystkie numery i logo audi ;)

10 godzin temu, Tomafx napisał:

Na allegro kupiłem jakiś czas temu. Dopiero założyłem. Nie są luźne. Dobrze się trzymają. Trzeba kupić do A5, bo z zewnątrz robią  identyczne do a3, a4 itd ale wewnątrz może być różnica w wypustkach - chodzi tu o hamulec. 

do A4 i do A5 są te same.

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, jedrekx napisał:

do automatu ponad 800 zł, do manuala 583 zł razem z podstopnicą. ja za chińczyki na allegro zapłaciłem 132 zł i chińczyki mają wybite wszystkie numery i logo audi ;)

do A4 i do A5 są te same.

Możliwe, że są takie same do a4 i do a5. Miały pasować i pasują. ?

Edytowane przez Tomafx

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 28.04.2022 o 22:20, Tomafx napisał:

Na allegro kupiłem jakiś czas temu. Dopiero założyłem. Nie są luźne. Dobrze się trzymają. Trzeba kupić do A5, bo z zewnątrz robią  identyczne do a3, a4 itd ale wewnątrz może być różnica w wypustkach - chodzi tu o hamulec. 

Mógłbyś podesłać link do allegro? Też się zastanawiałem nad kupnem ale straszyli, że będą luźne, a skoro już sprawdziłeś.. :)

Opublikowano
  • Autor

Pw

Opublikowano
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, dzisiaj nabycie klimatyzacji i ozonowanie. Po za tym pozostaje cieszyć się jazdą ?.

 

IMG20220622115449.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja map 2022 ?

 

IMG20220725203831.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wleciała ceramika ?, wygląda przyzwoicie. 

 

 

 

IMG20220809123724.jpg

IMG20220809125145.jpg

 

IMG20220810145414.jpg

IMG20220810145437.jpg

Edytowane przez Tomafx

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak co roku wpadła kompleksowa wymiana olej plus filtry. ?

 

IMG20230114205453.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 18.01.2023 o 21:07, Tomafx napisał(a):

Jak co roku wpadła kompleksowa wymiana olej plus filtry. ?

 

IMG20230114205453.jpg

Co tam masz w ori pudełku ? ?

Opublikowano
  • Autor

Dodatkowy filtr powietrza - ten co jest pod maską przy szybie. 

Opublikowano
15 godzin temu, Tomafx napisał(a):

Dodatkowy filtr powietrza - ten co jest pod maską przy szybie. 

Podałbyś nr tego ? On normalnie w aso dostępny jest ? 

Opublikowano
2 godziny temu, Norbas napisał(a):

Podałbyś nr tego ? On normalnie w aso dostępny jest ? 

 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

I jak tam, nadal bez problemów się sprawuje? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.04.2023 o 19:59, EmKw napisał(a):

I jak tam, nadal bez problemów się sprawuje? 

Witam, tak i oby tak dalej. Serwis co roku łącznie z klimatyzacją i bez zastrzeżeń. Od czasu do czasu mycie, pucowanie dla oka i jest dobrze. Zresztą po dużym serwisie jest to nie ma wyjścia:). Na jesień (wrzesień, październik) chyba będę sprzedawał,  bo kończy mi się leasing  w firmie i zastanawiam się czy nie wykupić samochodu w bezynie  bo teraz mało jeżdżę. Ale to narazie takie gdybanie.  Ogólnie brak powodów do narzekań. 

Edytowane przez Tomafx

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pytanie do kolegów...na jesień chce kupić:

1. michelin crossclimate 2 - opony wielosezonowe 19 cali

Albo

2. Jakieś felgi 18 i opony zimowe.

 

Ktoś ma jakieś wyrobione zdanie na temat tych opon wielosezonowych? Bo nie ukrywam,  że mnie kuszą. 

Jeżdżę obecnie do 10 tyś rocznie, przeważnie teren miejski,  trasa, raz w roku góry  na ferie i urlop wakacje ciepłe kraje. 

Obecnie mam letnie 19 cali 2 letnie. Drugi komplet kół zima  sprzedałem.  

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.