Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
19 godzin temu, Aligatorek96 napisał:

Porównując komfort względem kubłów sline,a RECARO to które są wygodniejsze fotele ?

Jak dla mnie to Recaro wygodniejsze. 

Opublikowano
  • Autor

Zdecydowanie recaro. Do jednego i drugiego fotela musisz sie przyzwyczaić i znaleźć odpowiednie ustawienie dla siebie zeby było wygodnie w trasie. Mam wrażenie, że Sline i płaskie stołki to to samo, tylko w sline powiększyli strefy które trzymają Cię w zakrętach i zmienili oparcie na trochę wygodniejsze. Ja jak wsiąde w recaro to czuję, że moja d*pa tam pasuje. Totalnie jakby zrobione pode mnie. W sline się nie męczyłem w trasie, ale nie miałem tego uczucia.

Opublikowano

Recaro ,wygrywa ,miałem sline i tam się męczyłem .

Opublikowano

W Recaro samo siedzisko jest grubsze i siedzi się wyżej. Po przesiadce z placków dosyć komiczne uczucie, jakby wsiadać do jakiegoś suva. To akurat na minus.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Carne skóry... przełom lipca i sierpnia.... auto 8h na pełnym słońcu... a ty w krótkich spodenkach... chcesz usiąść... :buhaha:

Opublikowano

...i przyklejasz się do fotela, znam to uczucie i to na sportach swing.... 

Opublikowano
17 minut temu, Ivanek napisał:

...i przyklejasz się do fotela, znam to uczucie i to na sportach swing.... 

Dostajesz poparzeń 1 stopnia.... ja mam speedy i na szczęście tylko boczki skórzane. Ale podłokietnik za to parzy.

Opublikowano
  • Autor

Miałem już samochody z czarnymi skórami :D Wiem czym grozi, na szczęście lata coraz chłodniejsze :D

 

Opublikowano
  • Autor

Hamulce wleciały. 345/300 z S4. Tarcze rottinger, klocki Ferodo premier + textar.
Może za jakiś czas wlecą jakieś fotki jak się auto prezentuje w całosci

Dziękuję bardzo @rs dziadek za komplecik.  Siadło odrobinę po mojemu :P

20220511_112009.thumb.jpg.07945e0ea369374a7240f92e97b53477.jpg20220511_112017.thumb.jpg.2ad7afd29fee862a6b4cab1a4204ce58.jpg

20220527_155058.thumb.jpg.4871b09d00aa0181763b18f4036d192b.jpg20220527_155105.thumb.jpg.e1308a925373c0e23acb015a4a9d91a5.jpg

Opublikowano

W 18" to kurde nawet S4 ginie :/

Ale dobrze się prezentują tarczki, moje z tyłu gładkie bo używany swap kupiłem ale wlecą Rotinger GT nacinany i nawiercany. 

Opublikowano
36 minut temu, Ivanek napisał:

W 18" to kurde nawet S4 ginie :/

Podobna relacja jak 320 w 17". ;) 

Opublikowano
  • Autor

Właśnie tak czasami spojrzę i mam wrażenie że siadłby większy hebel :D

Ale jestem MEGA zadowolony z hamowania przy predkosciach powyzej 100 aż jestem w szoku że to może tak hamować. 

Opublikowano

W jakim rozmiarze masz zimowe koła?

Opublikowano
  • Autor

17" multispoke

 

Opublikowano

360 mm z D3 wchodzi.

Opublikowano
  • Autor

tarcza tarczą, a zacisk swoje. U ojca w peugeocie jak założył zamiennik ori zacisku przy małej tarczy to ściągał mu odważniki z ori felgi.

Opublikowano
1 godzinę temu, SzczepSon napisał:

tarcza tarczą, a zacisk swoje. U ojca w peugeocie jak założył zamiennik ori zacisku przy małej tarczy to ściągał mu odważniki z ori felgi.

Znalazłem na A8Team

ede195fbc8eb8761med.jpg

Opublikowano
  • Autor

trochę inna felga, ale w sumie moze byc podobnie. Oryginalne sline wchodzi, ja mam podjebki więc zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

Uwaga uwaga, atencion :P
Mam ważne pytanie , a nie mogę znaleźć forumową szukajką.
Czy dyfuzor tylny sline podchodzi do zwykłego zderzaka? Czy trzeba cały zderzak

Opublikowano
20 minut temu, SzczepSon napisał:

Uwaga uwaga, atencion :P
Mam ważne pytanie , a nie mogę znaleźć forumową szukajką.
Czy dyfuzor tylny sline podchodzi do zwykłego zderzaka? Czy trzeba cały zderzak

Skorupy zderzaków tylnych w B7 są takie same, różnią się dokładkami i to od nich zależy, czy zwykły, czy sekslajn, czy nawet S4.

Edytowane przez afroo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.