Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Piggy B6 by Mloty4x


Mloty4x

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Mloty4x skąd wytrzasnąłeś takie ładne blaszki z napisem Audi na zaciski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tyle razy tam na ameryke do kumpla jezdze co sam ma b6 bfb w avanturniku i ze Ciebie nie spotkalem,  fura i mody syte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lukas84j napisał:

Kolego Mloty4x skąd wytrzasnąłeś takie ładne blaszki z napisem Audi na zaciski?

Dostałem gratis z zaciskami do auta ale widziałem je też na Olx ,ja je dałem do prochu i naklejki z audi

Edytowane przez Mloty4x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mukade93 napisał:

kurde tyle razy tam na ameryke do kumpla jezdze co sam ma b6 bfb w avanturniku i ze Ciebie nie spotkalem,  fura i mody syte

Wpadnij na fajeczke dawaj priv i się zgadamy ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 20:39, Mloty4x napisał:

Wpadnij na fajeczke dawaj priv i się zgadamy ?

poszlo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mały update :P 
W końcu udało mi się wstępnie ’złożyć’ moje B6, wpadło parę nieplanowanych gratów.
W sumie nie wiem od  czego zacząć bo wszystko niestety rozłożyło się w czasie... 
Może zacznijmy od tego że zostały przerobione przednie lampy, dokładniej to zostały pomalowane środki na czarno.
Wpadły soczewki z przysłoną czyli bi halogeny i ogółem ogarnięte tak jak trzeba dzięki @Gwerty 

W końcu pakiet S-line wrócił od lakiernika i zacząłem bawić się z środkową kratką w plaster miodu, po nieudanej transakcji z jednym z sprzedających na olx stwierdziłem że jednak przerobię ją sobie sam....
Zderzak tył był w oklejaniu tak jak jest w ori.
Przyciemniłem również tylne i boczne szyby na 95%.
Udało mi się sprzedać letnie felgi co miałem na B6 18 speedline (sprzedałem sąsiadowi od którego kupiłem B6 bo po sprzedaży jednak znowu wrócił do B6 i kupił Kombi)
Udało się kupić oryginalne felgi z Touareg’a czyli VW ATHEO 19x9j et60 z adapterami z 5x130 na 5x112 o grubości 25mm i 30mm które posiadał @KoJ@K i siadły w piękny grafit :D 
Siedząc w pracy przy kawie znalazłem dokładki progów z maxton'a od @b0ciaM które też już siedzą na B6.
Po przemyśleniach stwierdziłem że fajnie jakby B6 trochę zamruczało i tak oto kupiłem wydech z 2.0tfsi i finalnie odszedłem od końcówek 90mm bo według mnie nie pasowały do pakietu s-line ani do tego szerokiego koła. 
I kupiłem ulterki 100mm :whistling:
Gdy już miałem na tyle rozebrane auto to stwierdziłem że fajnie by było zajrzeć pod wszystkie nadkola i ogółem na cały dół samochodu. No i wiadomo pokazały się purchelki rdzy a na szczęście dziur nie było... Kupiłem odrdzewiacz z Forch'a, do tego podkład epoksydowy i 4 puszki konserwacjii z boll'a.
Dół nadkola i progi wyszlifowane zakonserwione itp. 
Poskładałem wszystko do kupy. 
Do przedniego zderzaka wpadła dokładka cupra. Przyciemniłem halogeny jasnym oracalem 8300.
Już zaczynało ładnie wyglądać, myślę jeszcze nad tylnymi lampami black Depo albo okleić wsteczne które dają więcej światła od przednich mijania :chytry: 
Kupiłem talerzyki z b5 ale nie zdążyłem ich założyć bo musiałem czymś jeździć na codzień bo B6 to daily.
Nie ogarnąłem jeszcze podświetlenia lusterek które czeka na założenie razem z przyciskami chrom do szyb.
Udało się ogarnąć pełne podszybie i osłone między podszybie a f. powietrza. Teraz tylko kupić osłonę na zbiorniczki i pod maską wyczyścić na igłę.
Pewnie o czymś zapomniałem i jak mi się przypomni to dodam w następnym poście.
Łapcie parę fotek jak wstępnie wyszła furka. Napiszcie czego brakuje wedlug was bo każdy pomysł się przyda :P 
 

IMG_20210511_133441.jpg

IMG_20210513_142954.jpg

IMG_20210513_143015.jpg

IMG_20210513_143027.jpg

IMG_20210513_143037.jpg

IMG_20210513_143109.jpg

IMG_20210516_123148.jpg

 

Edytowane przez Mloty4x
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu się pochwaliłeś, wszystko wyszło sztos i lepiej bym tego nie ugrał, czekam na wspólne sesje bro :banan:

8D3E0B7C-A34A-4222-BFF1-D924A7500B7A.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tkoczu_ napisał:

Teraz dostaniesz za brak ramek klubowych :grin:

no w końcu się pochwaliłeś, wszystko wyszło sztos i lepiej bym tego nie ugrał, czekam na wspólne sesje bro :banan:

8D3E0B7C-A34A-4222-BFF1-D924A7500B7A.jpeg

Ramek klubowych niestety nie będzie bo tylna jest ukryta a przód niestety tablica  ma dziury ale za to naklejki wpadną z A4 klub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz poniżyć odpowiednio, spasować z kołami i lala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak talerzyki z B5 wpadną i wyciągnię podkładki pod sprężyny z tyłu to będzie już jakiś wyglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mała rzecz a cieszy... 

Padła decyzja żeby sprzedać grill z s4 bo i tak nie potrafiłem znaleźć dołu z s4, a grill gryzł się z plastrem miodu i finalnie wpadł grill w plaster miodu. 

Z kolei na śruby z kół wpadły stożki :decayed: Małe rzeczy a cieszą. 

Udało się dokupić osłonę na zbiorniczki a do tego nowy zbiorniczek płynu chłodniczego :wink: 

Kupiłem też chromowane przyciski szyb i pokrętło z reg. Lusterka. 

Znowu zbiorę parę gratów i w wolnej chwili działam :hi:

Planuje jeszcze czarny sufit z s-line ew. Może skuszę się na alcantare. 

W planach są jeszcze czarne lampy tył z Depo, powód jest taki że jedną mam pękniętą ale jakoś gryzę się z myślami jak to na srebrnym będzie siedziało... 

Załatwia się też schowek z lodówką ale nie zapeszam. 

Także opinie są mile widziane, co by tu jeszcze dołożyć ciekawego. Bo jakoś mam niedosyt i czegoś mi jeszcze brakuje.

IMG_20210531_185351.jpg

IMG_20210531_185402.jpg

IMG_20210531_190146.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jednak prorok jestem  :kox:

wszystko git tylko chłodnice by trzabylo spryskać na czarno żeby jej widać nie było :grin:

czarne lampy odpuść bo możesz przesadzić.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Ja to jednak prorok jestem  :kox:

wszystko git tylko chłodnice by trzabylo spryskać na czarno żeby jej widać nie było :grin:

czarne lampy odpuść bo możesz przesadzić.. 

Myślałem nad "zczernieniem' chłodnicy właśnie ? a co do lamp tył to są dwa rodzaje ? aczkolwiek takie jasne na pewno nie będą :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2021 o 19:03, Mloty4x napisał:

Także opinie są mile widziane, co by tu jeszcze dołożyć ciekawego. Bo jakoś mam niedosyt i czegoś mi jeszcze brakuje.

A może by tak czarna ramka na rejestracje do przodu od Alti Giri MONO ? Fajnie wypełniła by tą lukę i pasowała do czarnych kratek ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sabereqq napisał:

A może by tak czarna ramka na rejestracje do przodu od Alti Giri MONO ? Fajnie wypełniła by tą lukę i pasowała do czarnych kratek ? :)

Myślałem nad ramką, tylko problem jest taki że w rejestracji są dziury i musiałbym ją zmienić a z racji tego że ciągle brakuje mi czasu to rejestracja chyba zostanie ta co jest bez ramki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2021 o 20:39, Mloty4x napisał:

Panowie mały update :P 
W końcu udało mi się wstępnie ’złożyć’ moje B6, wpadło parę nieplanowanych gratów.
W sumie nie wiem od  czego zacząć bo wszystko niestety rozłożyło się w czasie... 
Może zacznijmy od tego że zostały przerobione przednie lampy, dokładniej to zostały pomalowane środki na czarno.
Wpadły soczewki z przysłoną czyli bi halogeny i ogółem ogarnięte tak jak trzeba dzięki @Gwerty 

W końcu pakiet S-line wrócił od lakiernika i zacząłem bawić się z środkową kratką w plaster miodu, po nieudanej transakcji z jednym z sprzedających na olx stwierdziłem że jednak przerobię ją sobie sam....
Zderzak tył był w oklejaniu tak jak jest w ori.
Przyciemniłem również tylne i boczne szyby na 95%.
Udało mi się sprzedać letnie felgi co miałem na B6 18 speedline (sprzedałem sąsiadowi od którego kupiłem B6 bo po sprzedaży jednak znowu wrócił do B6 i kupił Kombi)
Udało się kupić oryginalne felgi z Touareg’a czyli VW ATHEO 19x9j et60 z adapterami z 5x130 na 5x112 o grubości 25mm i 30mm które posiadał @KoJ@K i siadły w piękny grafit :D 
Siedząc w pracy przy kawie znalazłem dokładki progów z maxton'a od @b0ciaM które też już siedzą na B6.
Po przemyśleniach stwierdziłem że fajnie jakby B6 trochę zamruczało i tak oto kupiłem wydech z 2.0tfsi i finalnie odszedłem od końcówek 90mm bo według mnie nie pasowały do pakietu s-line ani do tego szerokiego koła. 
I kupiłem ulterki 100mm :whistling:
Gdy już miałem na tyle rozebrane auto to stwierdziłem że fajnie by było zajrzeć pod wszystkie nadkola i ogółem na cały dół samochodu. No i wiadomo pokazały się purchelki rdzy a na szczęście dziur nie było... Kupiłem odrdzewiacz z Forch'a, do tego podkład epoksydowy i 4 puszki konserwacjii z boll'a.
Dół nadkola i progi wyszlifowane zakonserwione itp. 
Poskładałem wszystko do kupy. 
Do przedniego zderzaka wpadła dokładka cupra. Przyciemniłem halogeny jasnym oracalem 8300.
Już zaczynało ładnie wyglądać, myślę jeszcze nad tylnymi lampami black Depo albo okleić wsteczne które dają więcej światła od przednich mijania :chytry: 
Kupiłem talerzyki z b5 ale nie zdążyłem ich założyć bo musiałem czymś jeździć na codzień bo B6 to daily.
Nie ogarnąłem jeszcze podświetlenia lusterek które czeka na założenie razem z przyciskami chrom do szyb.
Udało się ogarnąć pełne podszybie i osłone między podszybie a f. powietrza. Teraz tylko kupić osłonę na zbiorniczki i pod maską wyczyścić na igłę.
Pewnie o czymś zapomniałem i jak mi się przypomni to dodam w następnym poście.
Łapcie parę fotek jak wstępnie wyszła furka. Napiszcie czego brakuje wedlug was bo każdy pomysł się przyda :P 
 

IMG_20210511_133441.jpg

IMG_20210513_142954.jpg

IMG_20210513_143015.jpg

IMG_20210513_143027.jpg

IMG_20210513_143037.jpg

IMG_20210513_143109.jpg

IMG_20210516_123148.jpg

 

Panie ładne toto masz:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wandej napisał:

Panie ładne toto masz:kox:

Dzięki wielkie? mam nadzieję że będzie jeszcze lepsza za niedługo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam 'zczernienie' chłodnic.. różnica kolosalna:wink: tak to wyszlo u mnie...

Super B6:wub:

 

20210429_133632.jpg

20210429_133950.jpg

20210429_134404.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że malując chłodnice, odbierasz jej efektywność chłodzenia? Chyba, że jest to specjalna farba, która nie tworzy warstwy izolacyjnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

Wiesz, że malując chłodnice, odbierasz jej efektywność chłodzenia? Chyba, że jest to specjalna farba, która nie tworzy warstwy izolacyjnej ?

W jakimś stopniu napewno, nawet ta farba, która nie tworzy warstwy izolacyjnej i tak w minimalny sposób zmienia chlodzenie..

Ja dałem 2 cieniutkie warstwy i jak narazie nie widzę rożnicy, choć już jest temp po 30⁰C w dzień... zobaczymy jak będę w Polsce i będzie po 40⁰C co wtedy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...