Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ostatnio stałeś na wilczej :kox:

szpieg :decayed:

Opublikowano

ostatnio stałeś na wilczej :kox:

szpieg :decayed:

Wszyscy cię nachodzą :decayed:

Opublikowano

ostatnio stałeś na wilczej :kox:

szpieg :decayed:

big audi brother is watchingYou :naughty:

Opublikowano

ładne auta sa zawsze oczojebne. I o to chodzi;) :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry::good:

Opublikowano

miron wariacie... te fele Ci nie wejda :) RS ma zupelnie inne ET.

Opublikowano

Piękna - marzenie :)

Opublikowano

miron wariacie... te fele Ci nie wejda :) RS ma zupelnie inne ET.

ET29 przy 9" szerokości także jakoś by to upchnął :kox:

Opublikowano

Nie ma szans.

8,5" przy ET31-32 [ja tak mialem na 19"] to byl absolutny max, pozniej to juz wystajace kola poza obrys auta + tarcie o nadkola.

Opublikowano

8,5" przy ET31-32 [ja tak mialem na 19"] to byl absolutny max, pozniej to juz wystajace kola poza obrys auta + tarcie o nadkola.

To że będą wystawały to wiadomo, ale upchnąć się da :wink4: Jak bym miał takie to bym u siebie poszerzył lekko nadkola i by były :evil:

Opublikowano

Nie ma szans.

8,5" przy ET31-32 [ja tak mialem na 19"] to byl absolutny max, pozniej to juz wystajace kola poza obrys auta + tarcie o nadkola.

zawsze byłoby na co stanąć przy myciu dachu :decayed:

Opublikowano

ostatnio stałeś na wilczej :kox:

szpieg :decayed:

Uwaga co by się Adasiowi doniczka nie obsunęła z parapetu :decayed::polew:

Opublikowano

Nie taniej było zrobic wydech w polsce? I tak nie da takiego przyrostu jak wydechy robione w PL bo niemcy maja fioła na punkcie ekologii :naughty: :naughty: :naughty: felgi ładne ale efekt ocenimy dopiero na aucie. :)

takie firmy jak Mg motorsport albo el-tec zrobiliby taki jak chcesz i odpowiednio wyciszony. I znając życie za 60% ceny która zapłaciłes.

Trochę tego przerobiłem... żaden inny wydech nie ma tego dźwięku co Eisenmann :chytry:

boberek - a w którym miejscu? w Łomiankach to ja akurat nie często bywam... :gwizdanie:

nieraz koło mc donalda w młocinach

ostatnio chyba jakos środa albo czwartek cie widziąłem :)

bynajmniej RS4 sedan na WZ dużo takich nie ma :)

Opublikowano

Czekam jeszcze na kilka innych elementów, na koniec podjadę na upgrade soft’u - przewidywane 460-470km :evil:

Stary z góry o tym wyniku zapomnij i nie rób sobie nadzieji :)

Chyba że masz zamiar montować kompresor - wtedy wyjdzie więcej. W 50 kPLN powinienneś się zmieścić.

Odnośnie softu, to proponuję Ci kupić gotowca. Do 430 KM może dociągniesz, przerabiając dolot i kolektor. Wydech już masz. Napisał byś jakie tam katy siedzą, bo może się okazać, że 400 Cpsi i d*pa blada.

To tak dla lektury:

http://www.mrctuning.com/index.php?option=com_content&view=article&id=155:rs4-b7-development&catid=41:mrc-news&Itemid=18

Opublikowano

ładna rs4 :)

w przećiwieństwie do konkurencji masz dwie tablice o tym samym kształcie :decayed:

fura :kox:

Opublikowano
  • Autor

boberek – to jednak ja… :cool1:

stempel72 – nie będę polemizował, poczekamy na finalny rezultat (Soft kupuje gotowy tzn… ja wysyłam im ECU, a oni odsyłają mi tuning ver (http://www.cargraphic.de/). Pozostałe elementy też pochodzą od nich. Tak więc czekamy… - bez gdybania :rolleyes:

Opublikowano

No to czekamy. Mierzyłeś moc przed wysłaniem ECU ?

Opublikowano

Trochę tego przerobiłem... żaden inny wydech nie ma tego dźwięku co Eisenmann :chytry:

Mam nadzieje, że ten dźwięk będzie można posłuchać na YouTubie :gwizdanie:

Furka - no comments :cool1:

Opublikowano

witam serdecznie dzisiaj chyba widziałem tę RS na żywo aż mnie zamurowało :slina: i serducho zaczęło szybciej bić zajebi....sty kozak :kox: pozdrawiam kierowce który dzisiaj przejeżdzał przez miejscowość Sierpc około godziny 12 rejestracja WZ......

Opublikowano
  • Autor

Trochę tego przerobiłem... żaden inny wydech nie ma tego dźwięku co Eisenmann :chytry:

Mam nadzieje, że ten dźwięk będzie można posłuchać na YouTubie :gwizdanie:

Furka - no comments :cool1:

Oki postaram się coś nagrać :evil:

witam serdecznie dzisiaj chyba widziałem tę RS na żywo aż mnie zamurowało :slina: i serducho zaczęło szybciej bić zajebi....sty kozak :kox: pozdrawiam kierowce który dzisiaj przejeżdzał przez miejscowość Sierpc około godziny 12 rejestracja WZ......

tak, to ja :decayed: przejeżdzałem dziś przez Sierpc

Opublikowano

Trochę tego przerobiłem... żaden inny wydech nie ma tego dźwięku co Eisenmann :chytry:

Mam nadzieje, że ten dźwięk będzie można posłuchać na YouTubie :gwizdanie:

Furka - no comments :cool1:

Oki postaram się coś nagrać :evil:

Może być coś w tym stylu co chłopaki z konkurencji nagrali

Szczególnie chodzi mi o test od 1 minuty tego filmiku :naughty:

ps. w razie co służę kamerką i ręką operatora :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.