Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czego tu brakuje czyli tylny spryskiwacz ?


filip1001

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Drodzy Forumowicze. :hi: Na wstępie apel do adminów o prośbę, by nie usuwać tego wątku, bo nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. :gwizdanie: Mianowicie moje auto miało tak od czasu, gdy już je kupiłem, więc nie wiem co było przedtem. Tzn. płyn dochodzi do tylnego spryskiwacza, niby wszystko jest okay. Ale nie do końca, bo wygląda na to, że czegoś przy nim brakuje, bo płyn leci tak jakby nie w tą stronę co trzeba, chyba brakuje tam jakiejś części. Mógłby ktoś w swoim a4 b6 sprawdzić jak to wygląda? Zrobiłem fotkę, aby pokazać w czym rzecz. ( Na zdjęciu nie widać czarnej plastikowej nakładki, ale nie o niej mowa) W ostateczności można kupić cały nowy kompletny spryskiwacz,ale może obejdzie się bez tego. :gwizdanie: Tutaj jest fotka : http://img151.imageshack.us/my.php?image=p4050034.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić taką dyszę?

Śmiało w ASO. Groszowa sp w pobliżu, to pewnie dostaniesz za darmochę :decayed:rawa. Chyba, że masz jakiś szrot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnio zapchała ta dyszka... mimo, że przeczyściłem, odkamieniłem to i tak do bani spryskuje. 30zł za taką małą pierdołę... ładnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...