Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pora przedstawić moje dziewiąte audi a trzecie B8

Rozpisywał się zbytnio nie będę

A5 sprzedane bratu jednego z klubowiczów (pojechało jakieś 300-400 metrów) RS kupiony od szwagra innego z klubowiczów

Nowy nabytek to w sumie trochę spełnienie 2 marzeń jedym autem (1. posiadanie wolnossącego V8, 2.Posiadanie audi w kolorze Misano red )

Audi RS4 B8 4.2 V8

Produkcja 06.2013

Przebieg 121 tyś km

Po pierwszym właścicielu w kraju (miał go 5 lat) pedantycznie zadbany, używany jako 3 w rodzinie, skrupulatnie serwisowane

Wyposażenie : większe niż moje oczekiwania i kryteria szukania

 Ma wszystko co dla mnie ważne

Bezwypdek, full serwis, brak najmniejszych śladów użytkowania, wszystko ori

Koła lato ROTOR 20 cali 9j et26 opony 275/30/20

Koła zima ROTOR 20 cali 9j opony 265/30/20

Fotele Recaro Motorsport

Modyfikacje:

Układ wydechowy - całkowicie stworzony przez MGmotorsport

Reszta - totalna seria

Modyfikacje w planach:

Zmiana relingów na satynowe (już kupione)

Reszta - bez zmian

 

 

DSCN4678.jpg

DSCN4681.jpg

DSCN4683.jpg

DSCN4687.jpg

DSCN4693.jpg

DSCN4696.jpg

DSCN4674.jpg

DSCN4675.jpg

DSCN4676.jpg

DSCN4699.jpg

DSCN4701.jpg

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Piękna sztuka, gratki zakupu, oby dawał ten eReS frajdę :kox: fotele kozaki

Opublikowano

Gratulacje! Piękna A4 i 3 x S-Line:decayed:

Opublikowano

No mega sztuka. Kolor nie moja bajka ale reszta miazga...

Powiedz jak te fotele się spisują jeśli chodzi o wygodę, miałeś okazję zrobić w nich jakąś traskę?

P.S. wiem wiem wygląd foteli rekompensuje wszelkie niewygody ale ciekaw jestem jak z komfortem.

Opublikowano

Miałem fotele z rs4 w mojej poprzedniej b6 no i muszę przyznać że o komforcie można w nich zapomnieć, na krótkie trasy ok, fajnie trzymają ale ..., miałem gwint i na recaro nie było czuć tego, przy kubłach czułem się jakbym jeździł gokartem, ale b8 to inna już liga i może jest wygodniej, w każdym bądź razie fajnie je mieć a w aucie bo tego mało i robią wrażenie

Opublikowano

wow, :D konfig petarda :D 

Opublikowano

Ale Kozak ???????

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kamelus_ napisał:

No mega sztuka. Kolor nie moja bajka ale reszta miazga...

Powiedz jak te fotele się spisują jeśli chodzi o wygodę, miałeś okazję zrobić w nich jakąś traskę?

P.S. wiem wiem wygląd foteli rekompensuje wszelkie niewygody ale ciekaw jestem jak z komfortem.

Auto mam od miesiąca a 2 dni temu zrobiłem pierwszą dłuższą trase 700km

Fotele wyglądają na takie mega torowe zaś w żadnym wypadku nie na codzienne użytkowanie a tym bardziej w trase.

W praktyce jest szokująco inaczej czyli są w każde warunki - zrobiłem w nich w/w trase i złego słowa nie powiem wręcz wygodne i pięknie otulają człowieka na każdej wysokości

Żona (lubi pomarudzić w kwestii foteli) te od razu polubiła i pochwaliła

Zaś wspomnianą trase przejechałem z osobą neutralną (nie z zrytą głową na punkcie audi) i też po trasie powiedziała same dobre rzeczy

Opublikowano

Piękna sztuka :kox:

Kolor to jeden z najlepszych Audi :wub:

Graty zakupu :oklasky:

Opublikowano

Klawe auto co tu pisać.  :thumbup1:

To co ma tylko ramkę rejestracji ze Sportmile czy dłubany był u nich ?  :naughty:

Opublikowano

Co tu wiecej napisac, gratulacje spelnienia marzen :kox: piekna sztuka :slina:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, marcin_o23 napisał:

Piękna sztuka, gratki zakupu, oby dawał ten eReS frajdę :kox: fotele kozaki

Zmiana miała byc na coś tupu a6/a7 c7 competition 2015-2017r, a5/s5 sportback b9 ale własnie fan z jazdy sprawił ze bez zastanawiania po 10min obcowaniem z tym modelem zapadła decyzja o zakupie - to auto ma to coś, czego nie oddają zdjęcia i wymieniowe wyżej auta

Edytowane przez miron78

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, dekiel 13 napisał:

Klawe auto co tu pisać.  :thumbup1:

To co ma tylko ramkę rejestracji ze Sportmile czy dłubany był u nich ?  :naughty:

Ramka z poprzedniego auta - poprostu mi sie podoba wiec zostawiłem ?

Opublikowano

Jeeebaniutki :decayed: Mało mu, że kupił RS4 to jeszcze dowalił na blachach S3 :grin:

Graty zakupu :wink:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Hugo napisał:

Jeeebaniutki :decayed: Mało mu, że kupił RS4 to jeszcze dowalił na blachach S3 :grin:

Graty zakupu :wink:

Dzięki Hugo

Furke udało sie kupić dzięki miesięcznym składką jakie wprowadziłem w 2017r na zlotach śląskich ?

Opublikowano

Gratuluje zakupu, sztuka znana od początku pojawienia sie w PL ;), sąsiedzi wstają jak wyjeżdżasz do pracy? ;P dźwięk tego auta miażdży cycki.... 

Opublikowano
Godzinę temu, miron78 napisał:

Dzięki Hugo

Furke udało sie kupić dzięki miesięcznym składką jakie wprowadziłem w 2017r na zlotach śląskich ?

To ja też tak chcę:polew::decayed:

A tak poważnie w smutnej erze downsizingu i Bi-Turbo, taki wolnooddychający V8 odejdzie niebawem w niepamięć, co powinno być wpisane w katechizm jako 8 grzech główny :decayed:

 

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Orzeł napisał:

Gratuluje zakupu, sztuka znana od początku pojawienia sie w PL ;), sąsiedzi wstają jak wyjeżdżasz do pracy? ;P dźwięk tego auta miażdży cycki.... 

Orzełek bardzo sie ciesze że auto z Twojej rodziny trafiło w moje ręce

Obiecuje że bedzie sie miało dobrze

Ps. Tak pierwsze 3 tygodnie wstawali

Od 1 grudnia sie zrzucają na sumke dzięki której mogłem sie zwolnić i obecnie nie pracuję ??

A wszystko dzięki MGmotorsport

Opublikowano

Gratulacje :hi:

Opublikowano

Gratuluję zakupu, piękna bestia :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.