Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działa mi VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie ,doradzi ktoś co się mogło stać ? Chciałem podpiąć moje :audi: pod kompa a to niespodzianka po podpięciu i uruchomieniu programu dostałem komunikat IMG_0264.JPG

Po przejściu i próbie wykonania testu znowu niepowodzenie i komunikat ,

IMG_0262.JPG

Dodam ze jakiś czas temu wszystko działało co mogło paść ? Mam taki iterfejs 

IMG_0263.JPG

Opublikowano

Może sterownika do kabla nie znalazł. Albo kabel padł. Odinstaluj i zainstaluj na nowo. Zrób sobie tylko na wszelki wypadek kopie foldera, w których masz zapisane scany i kodowania, które przeprowadzałeś. 

Jaki mas system operacyjny?

Jeżeli używasz wirtualnej maszyny i z jej poziomu chcesz używać VCDS to właśnie taki błąd może wywalić. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Najprawdopodobniej kabel się wysypał. Można wgrać na nowo wsad do niego i będzie działał dalej.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Yarokot napisał:

Najprawdopodobniej kabel się wysypał. Można wgrać na nowo wsad do niego i będzie działał dalej.

chyba tak mam namiary na gościa co to ogarnia takie rzeczy wiec muszę mu wysłać ...

Opublikowano

Sam możesz sobie ogarnąć. Wystarczy postępować według instrukcji. Mogę na pw podesłać link gdzie dowiesz się co i jak.

Opublikowano

Razem z oprogramowaniem powinieneś mieć folder służący do naprawy kabla łącznie z instrukcją.

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, pelonek1 napisał:

Razem z oprogramowaniem powinieneś mieć folder służący do naprawy kabla łącznie z instrukcją.

No ale nic takiego nie miałem :kwasny:

Opublikowano

Odinstaluj razem ze sterownikami wyłącz neta i na nowo zainstaluj czasami pomaga. I podczas diagnostyki miej wyłączony net lub zaznacz w zakładce Interfejs użytkownika aby nigdy się nie aktualizował.

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, chudineze napisał:

Odinstaluj razem ze sterownikami wyłącz neta i na nowo zainstaluj czasami pomaga. I podczas diagnostyki miej wyłączony net lub zaznacz w zakładce Interfejs użytkownika aby nigdy się nie aktualizował.

Próbowałem już takiego sposobu ale po instalacji jak podepnę kabel do kompa to  kop nie widzi kabla tak by go zainstalować , czasem wyskoczy komunikat  ze jest uszkodzone urządzenie podłączone  ale nic z tym nie idzie zrobić 

Opublikowano

No to konkretnie uwalony kabel. To teraz ewentualnie kto się zna może jeszcze go zreanimuje jak wcześniej pisali inni.

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, chudineze napisał:

No to konkretnie uwalony kabel. To teraz ewentualnie kto się zna może jeszcze go zreanimuje jak wcześniej pisali inni.

To prawda, znalazłem gościa na OLX co regeneruje VCDS-y i przedstawiłem mu problem kazał przysłać kabel że to ogarnie bez problemu .i z aktualizuje do najnowszej wersji .. Zobaczymy jaki tego będzie efekt . Dam znać co i jak :)

A na razie Wielkie dzięki wszystkim za pomoc i poświęcony czas ...:hi:

Opublikowano
  • Autor

Kabel padł  całkowicie ,to znaczy podobno padła elektronika ( jakaś płytka ) co się nie opłaca tego robić i dlatego komputer nie widzi kabla .Ja nie jestem elektronikiem  by to potwierdzić  patrzyłem do niego do wtyku  są tam dwa układy scalone i inne bajery więc nie każdy ma do tego sprzęt by to zregenerował  a czy by  się  to opłacało to już inna bajka 

To tyle w tym temacie ...:hi:

Edytowane przez OLIVER

Opublikowano

Zamów za ~  100zl nowy z Ali i zabawa od nowa ? tylko pamiętaj by wyłączyć w vcds aktualizacje i najlepiej dodać do zapory sam program... 

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, kamil-vag napisał:

Zamów za ~  100zl nowy z Ali i zabawa od nowa ? tylko pamiętaj by wyłączyć w vcds aktualizacje i najlepiej dodać do zapory sam program... 

Nooo i tak zrobiłem  P.Kamilu :) A nie wystarczy przed użyciem vcds-a wyłączyć internet ?

Czy da się w programie (vcds ) wyłączy aktualizacje ? Jeśli tak to proszę o podpowiedź bo w systemie ( XP )mam wyłączone  Pytam bo jestem słaby w te klocki :decayed:

Opublikowano

Możesz wyłączyć internet, możesz w samym programie vcds wyłączyć aktualizacje i możesz też dodać program do zapory systemu windows, także są 3 opcje, a najlepiej zrobic druga i trzecią razem i nie myśleć o wyłączaniu internetu...

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki  Spróbuje coś po działać 

Opublikowano
W dniu 9.12.2020 o 21:58, chudineze napisał:

I podczas diagnostyki miej wyłączony net lub zaznacz w zakładce Interfejs użytkownika aby nigdy się nie aktualizował.

Tu opisałem, gdzie to jest w VCDS

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie  Temat do zamknięcia :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.