Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.


Muskel1

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pit07 napisał:

 

Tak tylko dopytam, czy karta 64GB będzie wystarczająca przy 4K ?

Filmy nagrywa co minutę więc Ci nadpisze, a zostawi tylko te które zachowałeś. Większa nie potrzebna wg mnie i szkoda inwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, vvalery napisał:

Filmy nagrywa co minutę więc Ci nadpisze, a zostawi tylko te które zachowałeś. Większa nie potrzebna wg mnie i szkoda inwestować.

VVALERY, kupowałes tę SONY 4K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pit07 napisał:

 

Tak tylko dopytam, czy karta 64GB będzie wystarczająca przy 4K ?

Ja wsadziłem 128 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pit07 napisał:

VVALERY, kupowałes tę SONY 4K ?

Ważna żeby była high speed czy ultra jakoś tak z dużą przepustowością. Ja mam coś takiego:

EAEFC6B4-7C4C-4D03-A2DB-2B6ED2AC7DCB.png

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Muskel1 napisał:

Ja wsadziłem 128 GB

Kamera dobrze sprawuje? Novatek Sony kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent kamery to ARB ale zgodnie z opisem jest na częściach Novatek 96670/96675. Działa bez zarzutów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Was, ale mnie strasznie denerwowało uzupełnianie płynu do spryskiwaczy. Nie wiem kto wpadł na taki doskonały pomysł umiejscowienia tego małego prostokątnego wlewu. Choćby nie wiem jak uważał, zawsze uzupełniając płyn z kanistra, polejesz albo po błotniku albo do komory silnika. W związku z tym zakupiłem lejek wkonany na miarę do tego modelu za pomocą drukarki 3D:decayed:Kupiłem go od pewnego użytkownika z niemieckiego forum. Pasuje idealnie w ten prostokątny otwór i stabilnie w nim siedzi, tak że nawet nie ma potrzeby go przytrzymywać.

20220504_130137.jpg

20220504_130145.jpg

20220504_130227.jpg

20220504_130238.jpg

20220504_130242.jpg

20220504_130248.jpg

20220504_130305.jpg

20220504_130309.jpg

20220504_130328.jpg

20220504_130555.jpg

20220504_130216.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał pewnie takiego samego nerwa jak Ty i sobie zrobił lejek :)  fajny patent :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś z VAGa zaraz to podłapie i zrobią oryginalny gadżet z logo :audi: do kupienia w każdym salonie za jakieś tam jedyne 99 eurasów czy coś. :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Muskel1 napisał:

Nie wiem jak Was, ale mnie strasznie denerwowało uzupełnianie płynu do spryskiwaczy. Nie wiem kto wpadł na taki doskonały pomysł umiejscowienia tego małego prostokątnego wlewu. Choćby nie wiem jak uważał, zawsze uzupełniając płyn z kanistra, polejesz albo po błotniku albo do komory silnika. W związku z tym zakupiłem lejek wkonany na miarę do tego modelu za pomocą drukarki 3D:decayed:Kupiłem go od pewnego użytkownika z niemieckiego forum. Pasuje idealnie w ten prostokątny otwór i stabilnie w nim siedzi, tak że nawet nie ma potrzeby go przytrzymywać.

Świetny pomysł :thumbup1: Chciałbym zakupić podobny dedykowany lejek. Proszę o kontakt na priv w sprawie szczegółów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten użytkownik wydrukuje kolejne lejki (na skalę produkcyjną) . Drukarka potrzebuje kilka godzin na taki lejek. Do tego koszt z wysyłką na terenie Niemiec to 12€ . Wysyłka do Polski jeszcze drożej. Myślę, że musiałbyś zapłacić ok. 16-18 € za wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie wiem czy ten użytkownik wydrukuje kolejne lejki (na skalę produkcyjną) . Drukarka potrzebuje kilka godzin na taki lejek. Do tego koszt z wysyłką na terenie Niemiec to 12€ . Wysyłka do Polski jeszcze drożej. Myślę, że musiałbyś zapłacić ok. 16-18 € za wszystko. 

Ok. Proszę podać maila lub kontakt na WhatsApp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie miejsce na wlew zbiornika płynu mało ciekawe, tak nie "po niemiecku" zaprojektowane

ja używam zwykłego lejka za 8 zł, też daje radę

ale ten gadżet fajnie zaprojektowany, widać że ktoś włożył sporo pracy

duży + dla Muskela, ten to zawsze podrzuci coś ciekawego i przydatnego :thumbup1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używałem zwykłego ale jest trochę nieporęcznie jedną ręką trzymać lejek a drugą lać z kanistra, szczególnie jak jest pełny:rolleyes:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2022 o 17:51, Muskel1 napisał:

Też używałem zwykłego ale jest trochę nieporęcznie jedną ręką trzymać lejek a drugą lać z kanistra, szczególnie jak jest pełny:rolleyes:

ja zawsze z flachy leje, to wsio w środku osmarkane płynem i błotnik. Jak by kolo zrobił więcej to bym się pisał na taki lejek :decayed: Ewentualnie może by jakieś wymiary czy rzut udostępnił  i w pl się ogarnie jakąś drukare 3d:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie chciał mi udostępnić danych do druku. Jak na razie zrobił lejek dla @AudiOOOOl i czekamy na zdjęcia (w poniedziałek). Mój lejek jest z twardego plastiku a ten dla kolegi z TPU (termoplastycznego poliuretau).Pisał mi, że niczym nie odbiega od twardego. Mogę zapytać czy da rade jeszcze jeden wykonać :wink:.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Muskel1 napisał:

Niestety nie chciał mi udostępnić danych do druku. Jak na razie zrobił lejek dla @AudiOOOOl i czekamy na zdjęcia (w poniedziałek). Mój lejek jest z twardego plastiku a ten dla kolegi z TPU (termoplastycznego poliuretau).Pisał mi, że niczym nie odbiega od twardego. Mogę zapytać czy da rade jeszcze jeden wykonać :wink:.

Puścić na skaner 3D. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, george napisał:

Puścić na skaner 3D. ;)

Nie mam niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Muskel1 napisał:

Niestety nie chciał mi udostępnić danych do druku. Jak na razie zrobił lejek dla @AudiOOOOl i czekamy na zdjęcia (w poniedziałek). Mój lejek jest z twardego plastiku a ten dla kolegi z TPU (termoplastycznego poliuretau).Pisał mi, że niczym nie odbiega od twardego. Mogę zapytać czy da rade jeszcze jeden wykonać :wink:.

Jak by mu się chciało wykonać to dane do przelewu puść mi na pw. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...