Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.


Muskel1

Rekomendowane odpowiedzi

Masz Hud to masz laminowana przednia, w audi fabryczne przyciemnienie jest mocno widoczne - ciemny zielony wpadajacy w czern

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje nabycia :kox: Piękna biała sztuka na wypasie. Pozostaje bezawaryjności tylko życzyć  :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka. Auto świetnie skonfigurowane. Na duży plus kolor lakieru i oczywiście motor ?

Na jaki rodzaj zawieszenia postawiłeś? Zawieszenie S line 1BV, czy magnetic ride? 

Edytowane przez AudiOOOOl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aktywnym zawieszeniem konfiguracja wyposażenia jest jedna z lepszych w tym modelu :thumbup1: :a4fan:

Zastanawiam się nad dołożeniem wentylowanej skóry. Tylna kanapa posiada tylko grzanie, natomiast skóra ma indentyczną perforację jak w przednich fotelach? 

Edytowane przez AudiOOOOl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, weltylacja jest tylko z przodu. Z tyłu możliwe jest tylko ogrzewanie (którego ja akurat nie mam ale myślę nad dołożeniem). Auto w sumie nie ma tylko 3 opcji wyposażenia, brak home link, brak ogrzewania tylnej kanapy, brak hold assist. Wszystko inne na pokładzie. Webasto, hak, wszystkie możliwe asystenty.. itd:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muskel1  a tak z perspektywy czasu, którzy asystenci są według Ciebie naprawdę przydatni a którzy zbędni? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbędne:

Lane Assist (bo nie zawsze widzi pasy).

PLA (bo zanim sam pomierzy i zaparkuje, zdąże w tym czasie zaparkować kupić kawę wypić ją, wyparkować i odjechać).

 

Przydatne:

Asystent świateł Matrix, rozpoznawanie znaków, ACC, Audi Pre Sens, HUD, asystent zmiany pasa, kamery 360°, fotochromatyczne lusterko, czujnik deszczu i zmierzchu. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie,  auto mega wyposażone, i bardzo ładnie  się prezentuje. Napewno swoje kosztowało, niech służy bezawaryjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2020 o 17:34, Muskel1 napisał:

Zbędne:

PLA (bo zanim sam pomierzy i zaparkuje, zdąże w tym czasie zaparkować kupić kawę wypić ją, wyparkować i odjechać).

Trochę przesadziłeś. Równolegle do drogi parkuje bardzo sprawnie i jak auto dajesz żonie, nie za bardzo sprawnej w parkowaniu,? to to jest funkcja super użyteczna. Sam bym za nią pewnie nie zapłacił, bo parkowałem tak ze trzy razy w ciągu roku.?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: no może mnie trochę poniosło. Cierpliwość nigdy nie była moją zaletą:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie dołożone czerwone lampki boczków drzwi oraz podmiana srebrnego logo tylnej klapy na czarne.

 

 

20201230_215455.jpg

Unbenannt-1.jpg.4e98e9421e968e525cfbc49b089d2196.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy boczne no i lustra przydałoby się pomalować na czarno :good:

Edytowane przez jedrekx
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jedrekx napisał:

listwy boczne no i lustra przydałoby się pomalować na czarno :good:

? to miało być w następnej kolejności:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożyłem dzisiaj złącze do ładowania akumulatora.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...