Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Magic OEM+ by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, george napisał:

Coś w tym jest... pierwsze auto (źle kupiłem... ), zanim dowiedziałem się ile trzeba zrobić, czułem się nieswojo. Z obecnym od razu zaiskrzyło. Ktoś napisał mi, że lubił każde swoje auto, lecz co jedno to na inny sposób. Coś widocznie w tym jest. ;)

Z kupnem kolejnego, stara miłość przemija. Czasem pozostaje sentyment :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, R4xx napisał:

Z kupnem kolejnego, stara miłość przemija. Czasem pozostaje sentyment 

Do tamtego żywię uczucie... niechęci. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazuj co tam wybrałeś! ;) wciąż jestem w szoku jak ubezpieczalnie podchodzą do sprawy wypłaty odszkodowania.. ja się długi czas boksowałem z hestią w sprawie firmowego Passata, którego naprawa ostatecznie wyniosła w ASO 70 tys zł.. hestia się uparła, że całki nie zrobią.. oczywiście do ASO zapłacili.. ;) a nam odszkodowanie za rażące obniżenie wartości pojazdu po ich decyzji o naprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu kontynuujemy tu tą popeline, czy przechodzimy na nowy temacik ? W sumie wystarczyłoby tylko zmienić tytuł na White i z bani :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KoJ@K napisał:

tylko zmienić tytuł na White

 To Mateusz się wygadał - będzie białas :naughty: . Fajnie  Leszku że pomału wychodzisz na prostą . Też czekam jak pokażesz tą perełkę :P . Oczywiście będę śledził temat . To co przechodzisz z tą firmą ubezpieczeniową - przeraża , ale najgorsze jest to że coraz więcej się słyszy o podobnych sytuacjach :facepalm: . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje panowie za miłe słowa, tak będzie białas, udało się dopiąć transakcje i auto jest u mnie, może dziś uda się założyć temat bo zdążyłem co nieco ogarnąć :rolleyes: takiego wypasu jak czarna nie ma, ale myśle ze nie jest źle. Czysty spontan kupno tego auta ale wszystko się udało :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Lechu kontynuujemy tu tą popeline, czy przechodzimy na nowy temacik ? W sumie wystarczyłoby tylko zmienić tytuł na White i z bani :kox:

Zakładamy nowy:kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, FroS-t napisał:

Dziękuje panowie za miłe słowa, tak będzie białas, udało się dopiąć transakcje i auto jest u mnie, może dziś uda się założyć temat bo zdążyłem co nieco ogarnąć :rolleyes: takiego wypasu jak czarna nie ma, ale myśle ze nie jest źle. Czysty spontan kupno tego auta ale wszystko się udało :oczko:

Gratulacje! :evil2:

Pokaż to :drool3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2021 o 10:57, FroS-t napisał:

Przyszyło już nowe logo na front OEM w czarnym połysku i po powłoce miało trafić na auto....

041.JPG

042.JPG

Czekało czekało i doczekało ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale akcja szkoda fury, czyta się to jak książkę. Zdrowia dla rodziny i powodzenia w walce o swoje. Oby jak najmniej takich sytuacji. Nowy białas jak i mój, spoko trzeba obserwować. Pozdro :)

Edytowane przez zetika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Będzie to już ostatni wpis w tym temacie, ponieważ w dniu dzisiejszym dotarliśmy do końca tej sprawy:naughty:. W zeszłym tygodniu Euroins otrzymało pozew sądowy i została wyznaczona data rozprawy, jak się można było spodziewać, po tym jak firma zajmująca się odszkodowaniem zdrowotnym w moim imieniu tak ich ciśnie że dochodzimy do sumy opiewającej  na połowę wartości auta:rolleyes:, odpowiedz była natychmiastowa. W piśmie oczywiście prawnik poinformował ich o tym że w momencie trafienia sprawy na wokandę honorarium adwokackie wzrasta o 2/3, i że domagamy się zwrotu całej wartości auta zgodnie z moją opinią biegłego, kosztów sądowych, kosztów mecenasa, opłaty skarbowej i odsetek za zwłokę, a ponadto że postępowanie likwidatorów zostanie zgłoszona odpowiednim organom, że został powiadomiony Rzecznik Finansowy, oraz że zostało wysłane pismo do centrali z opisem sytuacji i z wnioskiem o wykreślenie prowadzącego moją sprawę z rejestru agentów ubezpieczeniowych i dodatkowo jeszcze kilka rzeczy ,Euroins wystosowało pismo z wnioskiem o ugodę zgodnie :grin:

Dzisiaj wypłacili całą wartość auta zgodnie z opinia mojego biegłego, koszta sądowe, koszty mecenasa oraz opłatę skarbową :siema:

 

Więc oficjalnie mamy temat zakończony, sprawa nie trafi do Sądu, trwało to od lutego do października ale jednak mając dobrego mecenasa i biegłego, można obronić elementy dodatkowe (modyfikacje) w aucie, nie zawsze odzyskamy tyle co daliśmy ale spokojnie 70% każdego zamontowanego elementu jest do ugrania. Liczymy to jak auto wyglądało w momencie kolizji a nie po vinie.

 

Dziękuje wszystkim za miłe słowa i trzymanie kciuków, jak widać, coś to chyba dało:hi:

 

 

Moderatorów proszę o zamknięcie tematu....

 

Cześć !!!:hi:

Edytowane przez FroS-t
  • Pomoc techniczna 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ciesze się bardzo, że sprawa zamknięta , no i z lekką górką :wub: w takim razie czekamy teraz na postępy prac w tamtym temacie białasa :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...