Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd przepalonej żarówki bixenon


miklaas

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, miklaas napisał:

dupe sciska

Kolego nie jesteś sam na drogach więc nie ma tu powodu do dumy, z Twoimi nielegalnymi przeróbkami, skutkującymi oślepianiem innych. I nie, nikt głupoty, egoizmu i ignorancji Tobie tutaj nie zazdrości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeździłem trochę w nocy i powiem Wam, że coraz więcej tych mocnych ale nie do końca świecących dobrze świateł mijania. Jeden tak mnie oślepił, że nie dało się jechać bo nie widziałem nic na swoim pasie mijając się z nim. Ale fakt śnieg na poboczu topił :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oślepiac to może dziadzia w fiacie uno jak takie cos założy, ja mam idealna linie odcięcia, światła ustawione na stacji diagnostycznej, projektory z 2017 roku, spryski + auto poziom

 

moge podeslac zdjecia

 

Najpierw sie zastanowcie co piszecie za glupoty, fakt niby nie legalne ... ale temat był założony w innym problemie dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziękuj za te nielegalne, jedź dalej topić śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci napisałem, wpinasz wtykę długich w żarówkę, równolegle do tego obwodu lutujesz czy tam zaciskasz kable od przesłony i ma działać, jak nie musisz dobrać odpowiedni rezystor ale nie taki mały jak pokazałeś na aukcji, był na forum temat o doborze rezystor ów tak, żeby nie pokazywało błędu, ewentualnie skontaktuj się z kolegą @ElectricShock on potrafi przerobić MCE żeby nie waliło błędem... 

Ledy w mijania też oczywiście potępiam, chcesz dobre światło inwestujesz w żarniki i przetwornice, tym bardziej że masz samo-poziom i spryski... W drogowe można sobie tam włożyć co się podoba... 

Ale chciałeś odpowiedzi no to masz ? tylko nie spal samochodu jak zaczniesz w rezystory się bawić... 

 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...