Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Czorno się zrobiło ?

Lecisz z tematem Panie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adam87 napisał:

@KoJ@K do każdego ori radia pasuje??

Tak, tylko pamiętaj, żeby dobrać przejściówkę 8 lub 12 pin. U mnie elektryk rozcinał wtyczkę - w jednej wtyczce idzie wzmocnienie, CAN i coś jeszcze.

Mam BOSE i z dobrymi plikami fajnie gra. Jedyny minus tej technologii, że nie radzi sobie z bardzo długimi utworami, po 99 min 99 s wchodzi na ujemny czas, ale w pewnym momencie przestanie odtwarzać i gubi pena. Mam najstarszy moduł BT, więc stałem przed dylematem tj. moduł BT i telefon radzi sobie (bez streamingu np. komunikaty z nawi), ale nadal kaseta AUX czy ogarnąć całość. Na plus jest to, że jadąc i słuchając muzyki nie przegapisz komunikatu, ponieważ przerywa odtwarzanie. Zdemontowałem ori zmieniarkę i w jej miejscu przykleiłem. :)

Edytowane przez george
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, george napisał:

Tak, tylko pamiętaj, żeby dobrać przejściówkę 8 lub 12 pin. U mnie elektryk rozcinał wtyczkę - w jednej wtyczce idzie wzmocnienie, CAN i coś jeszcze.

Mam BOSE i z dobrymi plikami fajnie gra. Jedyny minus tej technologii, że nie radzi sobie z bardzo długimi utworami, po 99 min 99 s wchodzi na ujemny czas, ale w pewnym momencie przestanie odtwarzać i gubi pena. Mam najstarszy moduł BT, więc stałem przed dylematem tj. moduł BT i telefon radzi sobie (bez streamingu np. komunikaty z nawi), ale nadal kaseta AUX czy ogarnąć całość. Na plus jest to, że jadąc i słuchając muzyki nie przegapisz komunikatu, ponieważ przerywa odtwarzanie. Zdemontowałem ori zmieniarkę i w jej miejscu przykleiłem. :)

Jeszcze radia nie mam ori, bo mam narazie pajoniera:lol1: ale się ogarnie po powrocie..

Będę pamiętał o tym:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że podobno gdzieś w PL panuje korona i jesteśmy skazani na prace to zdalne to jestem na łączach z @DanielMod który zrobił mi softa, odcinki, popcorny do tej piekielnej maszyny :naughty: soft się przyjął, maszyna hula, jednak Daniel zapomniał tam dograć kłatro w programie .

Daniel dzięki wielkie, polecam tego alegrowicza :drinks:

20210205_133731.jpg

20210204_223336.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za polecenie :cheesy: dodam że to była nocna akcja :decayed: Quattro też można dołożyć niestety nie przez OBD :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa tak tak, to było na nocnej zmianie - 2 w nocy jak leżałem w wannie dostaje wiadomość, że soft gotowy, no to ... wszystkie za i przeciw czy mi się chce ubierać i schodzić do auta, marznąć ,wgrywać logować...niestety wygrała większość głosów Za i byłem zmuszony iść to robić o 3 w nocy, gdzie wyrko czekało zagrzane i wołało "no chodź no chodź" :kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, KoJ@K napisał:

Aa tak tak, to było na nocnej zmianie - 2 w nocy jak leżałem w wannie dostaje wiadomość, że soft gotowy, no to ... wszystkie za i przeciw czy mi się chce ubierać i schodzić do auta, marznąć ,wgrywać logować...niestety wygrała większość głosów Za i byłem zmuszony iść to robić o 3 w nocy, gdzie wyrko czekało zagrzane i wołało "no chodź no chodź" :kox:

Znam temat bo też wgrywałem ostatnio poprawki softu oraz robiłem logi grubo po północy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, pelonek1 napisał:

Znam temat bo też wgrywałem ostatnio poprawki softu oraz robiłem logi grubo po północy.

Współczuję,  ja o tej porze juz słodko chrapie po dobrym bzykaniu

  • Pomoc techniczna 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie przypadkowo w cenie adekwatnej do stanu trafiły się ori bixy, które będe sobie pomalutku lepił i rzeźbił w nich najprawdopodobniej bileda, czarne ramki itd ... 

20210215_064815.jpg

20210214_204502.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane do obserwowanych, idziesz jak dzik :D , nie zapomnij o czarnych ramkach w liczniku :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niski budżet i biledy :D

Coś z Koito czy z Ali w planach ? ? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś innego niż ali i koito. W sumie to pewnie chinol jest jakiś, ale po wstępnych testach z ręki wypadał dobrze. Zastanawiam się jeszcze nad tym evoxem w sumie, bo na nim też jeszcze nie jeździłem, a jestem go ciekaw. A mam chyba 3kpl bixów to zrobie jedne na evoxie, drugie na biledzie i można będzie popróbować 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia LLumar zakupiona i pomalutku, po kawałku ściemniamy szybki :)

 

20210216_134249.jpg

20210216_153733.jpg

20210216_153652.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Folia LLumar zakupiona i pomalutku, po kawałku ściemniamy szybki :)

 

20210216_134249.jpg

20210216_153733.jpg

20210216_153652.jpg

Szacun :hi:

Nigdy nie udało mi się zrobić tylnej tak, żeby było ideolo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też jakoś igła idealnie nie jest,, no ale jest idealnie wręcz jak do tego samochodu :dance:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolutku do przodu. Taki bez ramkowiec fajnie by wyglądał :naughty:

20210217_113725.jpg

20210217_074153.jpg

20210217_113701.jpg

20210217_113631.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...