Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PRORETROFIT - regeneracja lamp


powertrain

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio regenerowałem lampy w tej firmie..Taki efekt ..

środki na czarno ,regeneracja kloszy metodą nadlewania poliwęglanu i folia na koniec UPPF samo regenerująca,soczewka i odbłyśnik nie ruszany a moża włożyć bileda i odbłyśnik na czarno i jest dipiero KOSA

20210126_114107.jpg

20210126_114133.jpg

20210126_114246.jpg

20210126_114300.jpg

received_150472740073320.jpeg

received_799739217422198.jpeg

20210127_113517.jpg

20210127_115421.jpg

Edytowane przez powertrain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak to cenowo wygląda taki zabieg i jak wygląda miejsce styku klosza z obudową lampy po wszystkim? Widać że było rozklejanie czy nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 bez paru zł .sama regeneracja rozklejenie i sklejenie 600zł .

na FB znajdz po nazwie i zobacz co robią z lampami ....Jakbyś chciał biledy w miejsce xenonu plus 1000zł

received_515101002798243.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości, lampy wyszły naprawdę ładnie ale zamiast reanimować zwykły Xenon trzeba było zrobić przeskok na bixenon.

Problemem Twoich lamp będzie to że bez regeneracji odbłyśników czy zmiany soczewki na inną, one nadal nie będą dobrze świeciły. Wyglądają bardzo ładnie ale nic po za to, a do zmiany soczewki na inną i tak będzie trzeba ją rozklejać na nowo.

Popatrz na forum jak kolega @kamil-vag robi bixy ładnie. U mnie w wątku o moim aucie masz gdzieś foty jak zrobione są te które ogarniał dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MaTeo85 napisał:

Pytam z ciekawości, lampy wyszły naprawdę ładnie ale zamiast reanimować zwykły Xenon trzeba było zrobić przeskok na bixenon.

Problemem Twoich lamp będzie to że bez regeneracji odbłyśników czy zmiany soczewki na inną, one nadal nie będą dobrze świeciły. Wyglądają bardzo ładnie ale nic po za to, a do zmiany soczewki na inną i tak będzie trzeba ją rozklejać na nowo.

Popatrz na forum jak kolega @kamil-vag robi bixy ładnie. U mnie w wątku o moim aucie masz gdzieś foty jak zrobione są te które ogarniał dla mnie.

W B6 pojedyńczy Xenon nieźle świeci. Bixy niestety porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MaTeo85 napisał:

Pytam z ciekawości, lampy wyszły naprawdę ładnie ale zamiast reanimować zwykły Xenon trzeba było zrobić przeskok na bixenon.

Problemem Twoich lamp będzie to że bez regeneracji odbłyśników czy zmiany soczewki na inną, one nadal nie będą dobrze świeciły. Wyglądają bardzo ładnie ale nic po za to, a do zmiany soczewki na inną i tak będzie trzeba ją rozklejać na nowo.

Popatrz na forum jak kolega @kamil-vag robi bixy ładnie. U mnie w wątku o moim aucie masz gdzieś foty jak zrobione są te które ogarniał dla mnie.

nie chciałem ani bixena ani bileda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wandej napisał:

W B6 pojedyńczy Xenon nieźle świeci. Bixy niestety porażka

Dlatego Mateusz ma założone Hella Evox-r 2.0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wandej napisał:

W B6 pojedyńczy Xenon nieźle świeci. Bixy niestety porażka

Bixy porażka w stosunku do ksenonu?? Nie miałem biksów bo odrazy założyłem soczewki b8fl, ale wydaje mi się że jednak bixy lepiej świecą niż ksenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę 1000zł wolałbym kupić nowe Depo Black na miękkim kleju, rozkleić, założyć tam intemo czy 3r g5 i świeciłoby to mega dobrze... 

450 Depo Black

300 przetwornice

150 projektory

I dołożyć trochę do palników Bosma

I masz ten sam wygląd lampy i o wiele lepsze świecenie niż ori... 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lukasz_mk2 napisał:

Bixy porażka w stosunku do ksenonu?? Nie miałem biksów bo odrazy założyłem soczewki b8fl, ale wydaje mi się że jednak bixy lepiej świecą niż ksenon

Może źle się wyraziłem. Kiedy przechodziłem z xenonu na Bixy z czarnym środkiem to przestało to całkiem świecić. Problemem oczywiście było to że w bixach chyba szybciej wypalały się odbłyśniki i każda używka w zaadzie do regeneracji. Wyrzuciłem i dałem Bosch AL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyną rzeczą która mi sie nie podoba to to ,że nie da sie podobno oddzielić szkiełka od ramki na kierunku..nie wiem czemu tego np: nie okleili i nie pomalowali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wkładałem w to szkiełko kierunku zatyczkę od spraya odpowiedniej średnicy i normalnie malowałem bez problemu na czarno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu taka kosa firma i nie wpadli na to albo im się nie chciało,ale ch... tam jest jak jest

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ładnie zrobione, naprawdę, pomyśl teraz o dołożeniu lepszego projektora i będziesz dopiero zadowolony ?

Bo te ori czy to bix czy xenon świecą jak świeczki, głównie ze względu na zużyte odbłyśniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie świecą bardzo w porządku ..bardzo mało ich używam,w dzień 30%długich ,noc mało jeżdżę,.....kiedyś kiedyś jak się coś wełbie uj***e to będą zmienione w 3 dni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, powertrain napisał:

na razie świecą bardzo w porządku ..bardzo mało ich używam,w dzień 30%długich ,noc mało jeżdżę,.....kiedyś kiedyś jak się coś wełbie uj***e to będą zmienione w 3 dni:D

Założ sobie moduł dziennych na 30% mocy drogowych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wandej napisał:

Założ sobie moduł dziennych na 30% mocy drogowych:)

no przeca tak napisałem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wandej napisał:

Problemem oczywiście było to że w bixach chyba szybciej wypalały się odbłyśniki i każda używka w zaadzie do regeneracji. Wyrzuciłem i dałem Bosch AL.

Te projektory juz fabrycznie są napylone tylko częściowo (płaska powierzchnia lustra projektora jest bez warstwy odblaskowej aluminium),więc to nie ma prawa świecić dobrze nawet prosto z fabryki. Po pełnym napyleniu odbłyśnika juz świecą dużo lepiej,a po wymianie na nowszy projektor jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba można się z tobą ustawić i zobaczyć jak to wygląda ? Ta firma ogarnia też drazu przeróbkę na bi leda ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...