Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Naprawa wgniecenia w aucie


VoMiT

Rekomendowane odpowiedzi

całkiem ciekawe,tylko jak by się to sprawdziło w rzeczywistości,bo wiadomo reklama to reklama.sam mam 4 małe wgnioty w tym jeden na załamaniu drzwi no i warto może by było wypróbować.może ktoś miał już z tym styczność to pisać..... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam kolege bojlarza i mega super sprawa .... miałem wgniot po kamieniu i zgłosiłem się do niego z prośbą ...następnie podjął się zrobienia wgniotu i zajęło mu to kilkanaście sekund a na lakierze nie było nawet śladu.....

zainteresowanym z Poznania i okolic mogę podać nr na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam z dwa malutkie wgnioty po komyczkasz na masce więc jestem za .... a wiem że to przynosi świetny efekt ...widziałóem zrobione auta po gradobiciu .. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był już kiedyś jakiś wątek o tym urządzonku :wink4:

Dobre[; proste i dobre;> Mi kiedyś się obiło o uszy że takie wgniecenia delikatne można usunąć za pomocą suszarki i foli aluminiowej i czegoś tam jeszcze;Ptakie czary mary :witch1:

a może to ci się obiło kiedys o uszy :cool1:http://www.joemonster.org/filmy/4171/Jak_usunac_niewielkie_wgniecenia_w_samochodzie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu chyba jest naciągane... :gwizdanie:

ludzie są naciągani pewnie na badziew

Jak na żywca nie zobaczę, to nie uwierzę. :tongue4:

ja również jak nie zobacze to nie uwierze :good: na filmikach wszystko jest możliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawa Fizyki Panowie-najpierw nagrzewasz suszarka blache po to,zeby metal sie rozszerzyl,a potem zchladzasz to gasnica halonowa i metal podczas naglego kurczenia sie wyprostuje sie-oczywiscie jesli nie ma uszkodzen na lakierze,bo jesli lakier odprysl,no to bedzie widac,urzadzonko z pierwszego posta dziala,o ile wgniecenie nie jest na zalamaniu metalu,tam niestety trzeba bedzie uzyc troche szpachli,tak samo na bardzo malych wgnieceniach srednicy okolo tej stopki moze byc problem,ale z wiekszymi wgnieceniami-da rade :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wgnieceń malutkich typu obicie drzwi przez inne auto na parkingu przez ostre otwieranie drzwi sobie nie poradzi? Chodzi o takie małe wgnioty załamane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wgnieceń malutkich typu obicie drzwi przez inne auto na parkingu przez ostre otwieranie drzwi sobie nie poradzi? Chodzi o takie małe wgnioty załamane

myślę że sobie poradzi .... zapytam się znajomego na jakiej zasadzie to działa i napisze .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w jaki sposób moze to wyciągnąć jak jest załamany lekko lakier? oczywiscie nie pekniety hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli lakier jest uszkodzony na zalamaniu to fizycznie nie da rady naprawic ale jesli zalamanie jest wgniotem i nie uszkodzilo lakieru to bez problemu wyciagnie .....

Nex ale co ty porównujesz wgniot do uszkodzenia lakieru???

Mu tu mówimy o wgniotach gdzie lakier nie został uszkodzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...