Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 1.8t bfb jaki olej do silnika i skrzyni ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może w międzyczasie ravenol zmienił dopuszczone normy,  a jestem na bieżąco bo też będę wymieniać olej w skrzyni i dyfrze więc przekopałem temat dogłębnie :D

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, przem8 napisał:

Może w międzyczasie ravenol zmienił dopuszczone normy,  a jestem na bieżąco bo też będę wymieniać olej w skrzyni i dyfrze więc przekopałem temat dogłębnie :D

I jaki powinieneś mieć katalogowo a jaki rzeczywiście zalejesz ? 

Opublikowano
4 minuty temu, przem8 napisał:

Może w międzyczasie ravenol zmienił dopuszczone normy,  a jestem na bieżąco bo też będę wymieniać olej w skrzyni i dyfrze więc przekopałem temat dogłębnie :D

Na pewno zmienił bo patrzyłem na to dzisiaj na stronie ravenola.

Jak wymieniałem olej w skrzyni i dyfrze w B7 (niecały rok temu) to też patrzyłem i porównywałem na stronie ravenol - dobierz olej. Wtedy do skrzyni był 75W80 teraz jest 75W90. Do skrzyni wlałem MTF-2 75W80. Do dyfrów w dwóch moich autach B7 i C6 lałem FUCHS TITAN SINTOPOID 75W90.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, pelonek1 napisał:

Na pewno zmienił bo patrzyłem na to dzisiaj na stronie ravenola.

Jak wymieniałem olej w skrzyni i dyfrze w B7 (niecały rok temu) to też patrzyłem i porównywałem na stronie ravenol - dobierz olej. Wtedy do skrzyni był 75W80 teraz jest 75W90. Do skrzyni wlałem MTF-2 75W80. Do dyfrów w dwóch moich autach B7 i C6 lałem FUCHS TITAN SINTOPOID 75W90.

Mi tez ta strona proponuje tylko te 

RAVENOL TGO SAE 75W-90 :
RAVENOL VSG SAE 75W-90 :
RAVENOL TSG SAE 75W-90

Opublikowano
4 minuty temu, DominikAud napisał:

Mi tez ta strona proponuje tylko te 

RAVENOL TGO SAE 75W-90 :
RAVENOL VSG SAE 75W-90 :
RAVENOL TSG SAE 75W-90

Ja jestem zadowolony z MTF-2 75W80 i jak z autem trudno będzie się rozstać to następnym razem zmienię też na ten sam, jeśli będzie dostępny oczywiście.

Opublikowano
Godzinę temu, przem8 napisał:

Może w międzyczasie ravenol zmienił dopuszczone normy,  a jestem na bieżąco bo też będę wymieniać olej w skrzyni i dyfrze więc przekopałem temat dogłębnie :D

No to by tłumaczyło rozbieżności.

Opublikowano
1 godzinę temu, DominikAud napisał:

I jaki powinieneś mieć katalogowo a jaki rzeczywiście zalejesz ? 

Powinien być spełniający wymagania G  052911A2 i zaleję ravenol mtf2 75w80.

Opublikowano
15 minut temu, przem8 napisał:

Powinien być spełniający wymagania G  052911A2 i zaleję ravenol mtf2 75w80.

Bardzo dobry wybór i na pewno ten ravenol spełnia te wymagania (karta informacyjna produktu).

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, pelonek1 napisał:

Bardzo dobry wybór i na pewno ten ravenol spełnia te wymagania (karta informacyjna produktu).

Według mojej wlepki będzie też ten pasował ? 

Screenshot_20210413-214224_Chrome.jpg

Edytowane przez DominikAud

Opublikowano
18 minut temu, DominikAud napisał:

Według mojej wlepki będzie też ten pasował ? 

Tak.

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, pelonek1 napisał:

Tak.

Dzięki wielkie jeszcze raz kolego, temat raczej zamknięty 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Odkopie troche, czy po tej wlepie sprawdzi ktoś ile wejdzie mi oleju do tej skrzyni  ? Nie chce kupić za mało albo za dużo bo tanio tez nie jest 

Opublikowano

Gdzie ta wlepka ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Dev napisał:

Gdzie ta wlepka ?

A sory, tutaj 

20210203_164209.jpg

Opublikowano

2.4L wchodzi - ravenol vsg  aktualnie najczęściej sprzedajemy. 3x 1L opakowania potrzebujesz.

Pozdrówki

Marcin

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.07.2021 o 11:48, dzik napisał:

2.4L wchodzi - ravenol vsg  aktualnie najczęściej sprzedajemy. 3x 1L opakowania potrzebujesz.

Pozdrówki

Marcin

Tu na grupie pisali ze do mojej skrzyni idzie ravenol MTF-2 75W80

Opublikowano
11 minut temu, DominikAud napisał:

Tu na grupie pisali ze do mojej skrzyni idzie ravenol MTF-2 75W80

też

w oryginale jest - G 052 532 A2

Edytowane przez Dev

Opublikowano
12 godzin temu, DominikAud napisał:

Tu na grupie pisali ze do mojej skrzyni idzie ravenol MTF-2 75W80

można stosować bez problemu jeden i drugi Dominiku.

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.