Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.04.2021 o 22:59, siemian napisał:

oj tak 

Kolego możesz podpowiedzieć. Zaczynam dopiero temat badać.

Mam takiego samego avanta 2016 ale zderzaki bez sline. Czy aby zmienić dyfuzor na te dwia trapezowe wydechy to muszę zmienic pierw zderzak na slinowy?  

 

Druga opcja to mogę zmienić dyfuzor na 2 zwykle rury  bo to wiem. Ze podejdzie pod mój zderzak ale wolabym trapezy takie jak ty..

 

IMG_20210911_171013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z tego co wiem to trzeba zmieniac zderzak. W razie co mam taki do sprzedania z dokladką pod trapezowe wydechy, wiec w razie co się odezwij :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga miałem okazje pooglądać co audi zrobiło z poliftem i osobiście uważam ze trochę przekombinowali. Pierwszy raz spotkałem auta z pakietem czerń w lifcie i wyglada to moim zdaniem śmiesznie i niespójnie (chrom w lampach potem listwa czarna i potem znowu chrom w lampach). Za dużo się dzieje na tej klapie. Linia boczna tez srednio mi siedzi. O ile w innych modelach które były już projektowane wg nowego schematu jest fajnie o tyle a4 wydaje się śmieszne. Optycznie bardzo się zmniejszyło. Ostatnio nawet byłem w szoku bo dałbym sobie rękę uciąć ze parkuje koło a3 i jakie zaskoczenie było jak dopiero po wnętrzu zobaczyłem ze to a4 :polew:

498F6721-685E-4E33-A934-B6EB4BED8E16.jpeg

8CA9991B-EC7A-4A37-B200-E49619D5377E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dolna część zderzaka wygląda lepiej gdy te odblaski tworzą jakby fragment dyfuzora

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się pezentuje pod palmami:thumbup1:

Zmieniłeś obudowy lusterek na srebrne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowy lusterek zmieniłem w pierwszy dzień jak go kupiłem. Teraz chyba chromy w okol szyb pójdą na czarny połysk 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polifcie przez te wycięcia dyfuzora do góry, wydech się optycznie powiększa i jak dla mnie jest za duży przez co śmiesznie to wyglada. Dlatego nie chciałem robić wydechów z polifta dopóki nie dowiedziałem się ze pierwszy polift miał inne i te mi się podobają ;-)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Muskel1 napisał:

To i lusterka by pasowało wtedy w czerń.

Z lusterkami podejmę dezycję dopiero na koniec. Widziałem s7 ori w blacku i z lusterkami Alu i nie wyglądało to źle. Taki akcencik. Ale nie wykluczam zmiany na czarne. Aczkowiek znaczek na grilu zostanie srebrny wiec i lusterka może tez 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek na atrapie powinien też zostać chrom, czarny zlewa się i jest wielka czarna dziura (moim zdaniem). Są osoby, którym się to podoba ale to wiadomo, kwestia gustu. Ja wymieniłem obudowy na czarne, też po rozważaniu. Na białym jest trochę inny efekt bo kontrast jest zupełnie inny. (Już większego nie ma:decayed:) Musiałbyś poszukać zdjęć Twojego koloru z czarnymi lusterkami, czy oby nie zginą. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie widziałem S7 w moim kolorze w pakiecie czerń i miała ori Alu lusterka i chromowy znaczek i fajnie to wyglądało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, siemian napisał:

Tak z tego co wiem to trzeba zmieniac zderzak. W razie co mam taki do sprzedania z dokladką pod trapezowe wydechy, wiec w razie co się odezwij :-)

W jakim kolorze to masz. Podeślij na priva jakies foty to może dogadamy. Zderzak taki jak Twój obecnie?  Ja mam obecnie 4 czujniki parkowania z tyłu

Edytowane przez PrzeLis30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ivanek napisał:

Na pewno dolna część zderzaka wygląda lepiej gdy te odblaski tworzą jakby fragment dyfuzora

Czarny dyfer na samej górze wygrał w ankiecie u mnie w biurze. 100% go wybrało jako bardziej agresywny i pasujący do linii auta.  Wiadomo każdy woli coś innego i może to zbieg okoliczności, że aż tylu na podstawie zdjęć wybrało. Trzeba też na żywo zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, siemian napisał:

Obudowy lusterek zmieniłem w pierwszy dzień jak go kupiłem. Teraz chyba chromy w okol szyb pójdą na czarny połysk 

Zakładałeś oryginalne obudowy lusterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BlackM4mba napisał:

Zakładałeś oryginalne obudowy lusterek?

Oczywiście ze tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...