Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

kup jakies chinskie sunflu czy inne wally i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, afroo. napisał(a):

Chłop, co wszystko potrafi rozyebać :dontknow:

 

A tak poważnie to jakość opon produkowanych w ostatnich latach to jest jakieś kurła nieporozumienie, niezależnie od marki.

Takie bąble to już chyba na każdym rodzaju opony można zobaczyć zarówno letniej, jak i zimowej. Teraz określenie 'opona sezonowa' dotyczy bardziej tego, że wytrzyma sezon, a nie, że jest letnia, czy zimowa. :facepalm:

 

A prima sort na ten wóz to będzie Dębica Frigo z Juli, a nie tam jakieś niemieckie wynalazki.

Dlatego najlepsze są wielosezonowe 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to gówno wyprodukowano  ? Foty wyślij do producenta ciekawe co zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dekiel 13 napisał(a):

Gdzie to gówno wyprodukowano  ? Foty wyślij do producenta ciekawe co zrobi.

Nic nie zrobi, oleje temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Michu1996 napisał(a):

Nic nie zrobi, oleje temat.

Tak przypuszczam ale foty i krótki tekst na maila można wysłać.

Jak renomowana firma a za taka sie uważają i jest też uważana w Skandynawii powinii odpowiednio zareagować tzn, przysłać nowy komplet opon te poprosić o odesłanie aby znależdż przyczynę uszkodzenia. Widać gołym okiem ,że nie jest to winna użytkownika bo wybuliło z boku i pękł wewnętrzny oplot barku opony tylko producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michu1996 napisał(a):

Nic nie zrobi, oleje temat.

Michu zależy kiedy kupił, bo przecież jest jakaś gwarancja. Nigdy nie miałem Conti więc nie wiem jak długo oni dają. Próbować warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conti zawsze było znane z tego że ma bardzo delikatne boki ale jakoś nigdy osobiście nie miałem z nimi problemu. Żebym jeszcze gdzieś uderzył czy coś… najlepsze jest to że na dwóch z trzech pozostałych też były już bardzo delikatne wybrzuszenia. Jako że miałem tylko jedną oponę na wymianę bo myślałem że jedna jest walnięta, założyłem je na tył żeby dojechać do domu i rozglądnąć się za nowym kompletem. Buły były ledwo wyczuwalne pod palcem. Tak naprawdę jak bym ich nie szukał to bym nie zwrócił na nie uwagi. No i dziś już kolejna opona się rozleciała, przed tym jak zdążyłem założyć co innego. 
 

trzeba przyznać że conti opanowało postarzanie produktu do perfekcji 😁 żeby po 4 latach opony padły dzień po dniu… tylko gratulować 😄 

IMG_2439.jpeg

IMG_2441.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierd... i to made in germany .🫢

To są zwykłe nie wzmacniane XL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dekiel 13 napisał(a):

O ja pierd... i to made in germany .🫢

To są zwykłe nie wzmacniane XL ?

Jak widać zwykłe, nie wzmacniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic się nie działo to zmieniłem sobie kierke

 

94BBB8E3-D33E-4FB4-B568-A14D1D43CD5D.jpeg
 

 

 

 

 

 

IMG_1989.jpeg

 

IMG_1988.jpeg

 

IMG_1984.jpeg

 

IMG_1979.jpeg

 

IMG_1975.jpeg

 

IMG_1973.jpeg

Edytowane przez siemian
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do mnie nie przemawiają te nowsze kiery. Poprzednia dużo fajniejsza...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamelus_ napisał(a):

Jakoś do mnie nie przemawiają te nowsze kiery. Poprzednia dużo fajniejsza...

Jedyne czego mi brakuje w tej starej to skórzany airbag bo niestety w a4 nie było tej opcji. 
 

mnie się te kierki bardzo podobają tylko mam mieszane odczucia co do tego czy nie jest zbyt masywna do wnętrza w b9. Daje jej narazie parę dni żeby się opatrzyła i wtedy będę wiedział 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kiera pasuje do wnętrza A6/A7, do A4 zbyt masywna.

Zmiana na minus. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy takie coś Cie interesuje (nie ori). mówię o samej poduszce.

 

bergautodesign

 

ta nowa kiera w audi mi też nie leży. w zasadzie to ta kiera którą miałeś (mała poduszka, ścięty dół) była jednym z czynnikiem przez które wybrałem b9. ta kiera jest idealna :)

 



image.thumb.png.336c3519a7cb9fbb5967879635203aff.png

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem dzisiaj trochę i po opatrzeniu się  doszedłem do wniosku że ta kierka dużo bardziej mi się podoba od poprzedniej, pomimo mieszanych odczuć zaraz po montażu. Piano black idealnie zgrywa się z dekorami a chrom z chromem w klimatroniku. O ile na zdjęciu wygląda na zbyt masywną o tyle siedząc za kierownicą się tego nie odczuwa. Może trochę Q7 zalatuje, chociaż chyba nie. Mnie się podoba, auto jest moje, ma mi się podobać, więc cel osiągnięty, koniec kropka 😄 widzisz WuPiotrek, każdy ma inny gust. Tobie się bardzo podoba ta kiera z małą okrągłą poducha a dla mnie, kupując b9 była to jedyna rzecz którą od początku mi w tych autach nie do końca pasowała 😉 jakoś strasznie alfą mi to zalatywało. Tyle że tam są inne okrągłe elementy nawiązujące do tej poduchy. Audi też najczęściej stara się nawiązać poducha czy to do kształtu grilla czy do innych kształtów we wnętrzu. A w b9 nie marzą bardzo nic okrągłego, no chyba że pokrętła 😄 
 

Co do airbaga jakiego zdjęcie pisałeś. Mam duże uprzedzenie do obszywanych poduszek które w oryginale nie wychodziły bo genezą tych „wynalazków” jest to że nie było zaślepek do regenerowania poduszek i wpadli na pomysł żeby obszywać. Jeszcze jak by robili to żeby wyglądało na ori to może… ale na boga Audi nigdy nie robiło pierscieni na poduszce w black piano…. Poza tym wiedziałbym ze to nie oryginał i by mi to przeszkadzało ;-D

 

Jak już przywołałeś foto przerobionej kierki to uważam że te wszystkie kierownice właśnie tego typu to 100% wiochy w wiosze 😛  to pokemon a nie kiera 😄 i jeszcze te łopatki wyglądające jak haki na regale 😄 tak naprawdę to kwintesencja tego co mnie śmieszy przy przerabianiu kierownic. 
 

po pierwsze jaki sens ma Carbon na kierownicy który jak spocą się ręce robi się śliski jak lodowisko,

 

po drugie po co biały pasek u góry, wyglądający jak byś nakleił sobie tam taśmę izolacyjną? Ów pasek miał sens w autach rajdowych i wyścigowych gdzie trójramienna kierownica jest idealnie symetryczna i gdyby nie on, lecąc kontra można by się pogubić gdzie masz pozycję zero. Naprawdę tak ciężko stwierdzić w jakiej pozycji jest kierownica mając przed sobą znaczek, każde ramię w innym kształcie i dodatkowo jeszcze wcięcie na dole 😄

 

po trzecie jaki sens ma duża łopatka która jest montowana w kierownicy i przy skręcie „idzie z rękami”

 

jeszcze tylko brakuje znaczka em pałer 😄 


Może początkowe mieszane odczucia wzięły się stąd że ta kierownica „na stole” wyglądają dla mnie mega agresywnie, a po założeniu do auta tak trochę „złagodniała”. Myślałem że doda takiego zadziornego charakteru a dodała szlachetności. 😄 

 

pozdro 

IMG_1991.jpeg 
 

IMG_2010.jpeg
 

IMG_1952.jpeg

 

IMG_1953.jpeg

Edytowane przez siemian
  • Lubię to 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą zauważcie że w rs4 competition plus Audi zastosowało też masywniejsza kierownicę z trapezowym airbagiem i tam nikt nie mówi że jest za masywna 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne, napisałem tam że mówię o samej poduszce, dla mnie reszta z tej kiery to też wiocha :) tak tylko wrzuciłem bo pisałeś o skórze :) mi się podoba kiera ścięta b9 bo jest mała i mocno wklęsła, poduszka też jest mała i mi leży to zestawienie :) podoba mi się np w C8 cały środek a nie podoba mi się kiera, tak jak piszesz każdy ma swój gust :)

 

edit: żeby to teraz fitowało z kierą nowoczesnością wrzucaj mib3 i piano tunel :D

Edytowane przez wuPiotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega to wygląda, zmiana na duży plus! Przerabiane poduszki ze znaczkiem w piano, które nie wiadomo jak się zachowają przy wypadku to tak jak piszesz, porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku już niewiele brakuje do ideału do którego dążysz:thumbup1:

siemian.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju Tobie już też niewiele brakuje żeby Twój biały cukiereczek upodobnił się do Twojego ideału którego zdjęcie mi kiedyś posłałeś

IMG_2390.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...