Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hak holowniczy do Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 20.06.2021 o 13:22, waldi33b napisał:

Ok , ale dopiero po 17 lipca.

Waldi, wrzucisz jakąś relację z montażu, użytkowania tego haka? Myślę, właśnie żeby takie coś zamontować.

Edytowane przez pl_adamk

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Chce do swojej B9 po lifcie dołożyć hak.

Czy ktoś mi sprawdzi czy ten model będzie pasował? WIN WAUENAF42LA039630 Z tego co widze brak to brak przygotowania pod hak. 

Znalazłem hak: 8W0092157A z wiązką.

Co jeszcze potrzebuje do montażu ? 

Ile kosztuje montaż jak mam już hak z wiązką?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Cześć jestem po montażu haka :) oczywiście w garażu jakieś dwa popołudnia z zakodowaniem :)

Audi A4 B9 2017r 

Działa elegancko cały koszt to 2000zł .

Części ze szrotu  tylko przycisk ( 8W09595115PR) i oprawka( 8W58672554PK ) z serwisu 162zł .

Instalacja w aucie od VAG-INSTAL polecam .

W zderzaku od wewnątrz jest znacznik jak wycinać :).

Dodaje parę zdjęć które się przydadzą :).

Pomagajmy sobie nawzajem nie tylko kasa się liczy.

 

 

 

 

20230324_205016.jpg

20230324_235232.jpg

20230325_001818.jpg

20230330_002947.jpg

20230330_003004.jpg

20230330_003018.jpg

20230330_003030.jpg

20230331_100753.jpg

20230402_215336.jpg

20230402_215357.jpg

20230402_215413.jpg

20230325_005509.jpg

Opublikowano

Witam. Czy ma ktoś może informację które sterowniki/moduły i z jakimi numerami pasują do fabrycznych haków w a4 b9. Znalazłem kilka rodzajów, ale nie mam pewności a wydaje mi się, że gdzieś było o tym info ( nie potrafię znaleźć).

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Pytanie techniczne. Gdzie dokładnie przyklejona jest nalepka z informacją o dopuszczalnym nacisku na kulę haka w fabrycznej instalacji ? Może mi ktoś sprawdzić w elza bo w etce w serwisie audi nie potrafili mi pomóc?

pacjent A4 B9 allroad 2016 

naklejja na foto poglądowa bo w moim modelu jest 80kg

Dziękuję.IMG_1469.jpeg.9d3010125332d4d5c7fc9e87f30e8563.jpeg

Opublikowano

Po lewej stronie na ostatnim słupku jak otworzysz klapę bagażnika.

20230619_174857.jpg

20230619_174823.jpg

Opublikowano

?dzięk?Miszczu?

Opublikowano

Mam i ja hak prawie jak z fabryki. Panowie z Sierakowa Śląskiego  profi robota?. Dobrze, że się sam za to nie brałem, samo znalezienie sprawnego 100% haka bez jakichkolwiek przygód nie jest takie proste jak mi się wydawało? 

bagażnik na rowery też westfalia co by był komplet polecam.

IMG_1477.jpeg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam 

Kupiłem hak elektryczny sterownik i przycisk wszędzie mam kostki ale z 5cm kablami czy jest ktoś w stanie rozpisać mi kostki co  gdzie i z czym spiąć ?chodzi mi dokładnie o 3 kostki w sterowniku i jedną w przycisku myślę że komuś może się to również przydać nie mam etki bo penie tam jest wszystko ładnie opisane

Opublikowano
7 godzin temu, yocker napisał(a):

nie mam etki bo penie tam jest wszystko ładnie opisane

W ETKA na pewno nie. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, bardzo proszę o podpowiedź w jaki sposób mogę sprawdzić, czy moja audi jest przystosowana do hak . Z góry dziękuję ?

Opublikowano

Po kodach wyposażenia na wlepce w bagażniku albo na takiej samej wlepce w książce serwisowej.
Kody wyposażenia przygotowania pod hak to 1D7 oraz 1D8 i takich szukaj.
Bez przygotowania na hak jest kod 1D0.

Opublikowano

Bardzo dziękuję ?

Opublikowano

Zakupiłem nową przyczepkę na lampach ledowych i po podłączeniu z hakiem wywala mi błędy spalonych żarówek. Wszystko działa i świeci jak powinno.  W zwykłych lampach z żarówkami  ( bagażnik, stara przyczepka) tego nie było? też tak macie? Czy można  to usunąć kodowaniem? Czy raczej rzeźba w instalacji przyczepki ( jest na gwarancji) więc bym tego nie chciał robić. Dodam, że auto jest w pełnym ledzie?

Edytowane przez Lukasch44

Opublikowano
18 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Po kodach wyposażenia na wlepce w bagażniku albo na takiej samej wlepce w książce serwisowej.
Kody wyposażenia przygotowania pod hak to 1D7 oraz 1D8 i takich szukaj.
Bez przygotowania na hak jest kod 1D0.

Patrzę, patrzę i nie widzę ?

16953075730483144276122194550368.jpg

Opublikowano

Wolles79 dziwne , że nie nie miałeś haka fabrycznego , jak szukałem swojego w Norwegii to wszystkie miały hak  a jest ich tu trochę bo model popularny i praktyczny dla norwegów.

Opublikowano

Może nie wypisali wszystkich kodów na wlepce. Wrzuć VIN do tego tematu i poproś o rozkodowanie, tam na 100% będzie widać co masz.

 

Opublikowano

Nie masz przygotowania pod hak.

 

Screenshot_20230922_100435_Adobe Acrobat.jpg

Opublikowano

Wystarczyło wejść z tyłu pod auto i zobaczyć czy wycięty jest otwór pod hak :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.