Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dym z wydechu


Audia4andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba że zalepił dziurę poxyliną stąd brak tłoka na fakturze xD

I w sumie już cenowo by pasowało, bo nie musiał rozbierać dołu :P

Edytowane przez zionx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to warsztat dał Ci gwarancję na "robotę", jak Ci wystrzeli tłok bokiem, to taka gwarancja ma się nijak, bo powie, że zrobione było dobrze a wina była wadliwej części :) oczywiście nie życzę i mam nadzieję że furka w końcu będzie Ci latać, ale tak jak mówię.. do tych "gwarancji" trzeba podchodzić bardzo ostrożnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Audia4andrzej napisał:

Dzwoniłem do mechanika , dla sprostowania . Bo na fakturze nie ma nic o tłokach. Wiec pewnie gra na zwłokę ile to roboty bo od czerwca stało auto u niego 

Możesz pokazać samą wycenę z faktury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścienie kpl 400zł

Rozrząd kpl z pompa wody 557zł

Uszczelki silnika kpl 439zł

Sprzeglo kpl 612zł

Chłodnica 427zł

Olej motul +kpl filtrów 236zł

Glowica (szlif 350zł

Plyn chlodniczy 40zł 

Robocizna 1200zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet sprzęgła za 612 zł? Ciekawe jakich firm użył.. do tego filtry, sam ich komplet (powietrze, olej, paliwo, kabinowy) to wydatek ok. 150 zł a on za 236 jeszcze olej kupił ?

Głowica szlif 350.. ciekawe.. a gdzie sprawdzenie tej głowicy? Gdzie wymiana uszczelniaczy zaworów? Coś blado widzę ta jego pracę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Langista napisał:

Komplet sprzęgła za 612 zł? C

Jeśli bez dwumasy to można kupić w okolicach 500 z luka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się teraz zdenerwowałem,  sprawdziłem ceny nie z allegro tylko w sklepie z częściami i wyszło,  o 1tys mniej na samych częściach za które mechanik mi policzył.  Za same części powinienem zapłacić kolo 1600zł + głowica niby 350zł to w sumie max 3tys powinno wyjść na gotowo a nie 4200zł ku......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Langista napisał:

Komplet sprzęgła za 612 zł? Ciekawe jakich firm użył.. do tego filtry, sam ich komplet (powietrze, olej, paliwo, kabinowy) to wydatek ok. 150 zł a on za 236 jeszcze olej kupił ?

Głowica szlif 350.. ciekawe.. a gdzie sprawdzenie tej głowicy? Gdzie wymiana uszczelniaczy zaworów? Coś blado widzę ta jego pracę..

Sprzęgło nawet taniej znajdziesz, filtr mógł wymienić tylko oleju i powietrza, szlif głowicy.. hmm, chyba w tej cenie to już ze sprawdzeniem szczelności i jakimiś naprawami (np wymiana uszczelniaczy czy coś), ja osobiście znam majstra co planuje za 3 dyszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...