Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dym z wydechu


Audia4andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Tj. Konkretnie na kogo? Bo zawęziłeś grono do jakichś 3000 osób w Łodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle....

Z ekonomicznego punktu widzenia to co kupowałeś za taką a nie inną kwotę powinno wzbudzić Twoje wątpliwości w relacji jakość/ cena w momencie zakupu....no ale zrobiłeś jak zrobiłeś i wg mnie powinieneś skupić się na usprawnieniu silnika, a nie "kopaniu" się po kostkach że sprzedającym, bo z ekonomicznego punktu widzenia jest to utopia.

Nawiasem mówiąc za taką kasę jak dałeś nie kupi się dobrej w fajnym wyposażeniu przykładowej Toyoty Aygo pierwszej generacji ( segment A!!!)a co dopiero Audi.....

No ale zrobisz jak uważasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Langista napisał:

Tj. Konkretnie na kogo? Bo zawęziłeś grono do jakichś 3000 osób w Łodzi ?

Narazie Panu z Łodzi większej reklamy nie zrobię,  ale jak będzie dalej tak robił.  To się zrobi. Rzeczoznawca powiedział od 10-15 tys za remont. Tyle nie dam wole odzysakch te 8600 i dołożyć 15tys fo czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sam remont silnika? Za 12k to maksymalna cena jaką Cie czeka przy generalnym remoncie silnika, jeżeli nie masz znaku rdzy na aucie i na 100% nie miał przygód blacharskich to moim zdaniem warto włożyć 12 teraz i jeździć spokojnie. Pamiętaj, że te 12 to mega górna cena, musiałbyś mieć cylindry do poprawy, tłoki nowe itp. Rzeczoznawca silnika nie rozebrał więc też może się mylić. Jak okaże się, że blok jest do ry (bardzo rzadko padają) to zostanie zrobić głowice, uszczelnienia i inne duperele a remont zamknie się w 5-6k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo się mówi remont. Znajdź tylko kogoś kto to zrobi zgodnie ze sztuką, bo zrobić to można ale z różnym skutkiem, a potem znowu płacz i dochodzenie swego. Osobiście jakbym miał możliwość to nie ładowałbym tyle pieniędzy w b6, to już przestarzaly kapeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 15 nie kupisz B7 :)

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mam zamiaru. Na kałdi świat się nie kończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, przem8 napisał:

I nie mam zamiaru. Na kałdi świat się nie kończy. 

Jak to nie? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swojego dałem 16400 od osoby prywatnej

210 przebiegu,jeździła kobieta przez 10 lat, co z tego. Na wjazd alternator, po chwili głowica,znaczy była juz pęknięta wcześniej, tylko wtedy jeszcze nie bylen tak mądry jak teraz jestem. 3500 w plecy i moja robota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 08:48, Langista napisał:

Za 15 nie kupisz B7 :)

Kupi....tyle, że jedynie opakowanie i chwilowe dobre samopoczucie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 25.06 zaprowadzam do mechanika,  ma mi to zrobić i tyle .poszedelm za wasza radą jak mam dołożyć 10tys do innego auta i też nie widomo czy będzie wszytsko w porządku, to wolę 10tys wydać w to audi i sobie zrobić super furę. Kuzyn ma akurat sklep z tuningiem. Będzie się po woli działo. Napewno musze poszukać felg aluminiowy,  bo te kołpaki w tej klasie to troszkę wstyd. 

A teraz reklama dla Pana. Nie kupować aut od Pana Tomasza K. Z Łódź Polesie, Pan Tomasz K. ma auta porozpisywane po kolegach i każde auto stoi przy innym bloku ,a telefony tylko odbiera Pan Tomasz K. Od kąd wysłałem mu listy , których specjalnie nie odbiera, pomimo poinformowania go. Auta dalej sprzedaje tylko , że wszystkie te auta które ma są w innych  miejscach i numery telefonów są nie do niego już. Mam nagraną rozmowę jak Pan Tomasz K mówi,  że ma tak rozpisane po kolegach. 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2021 o 02:19, Audia4andrzej napisał:

Nagranie dokładnie,  jak to wygląda, gdy auto stoi a potem dodamy gazu. 

I tego przy zakupie nie widziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , problem został roziwazny.  Był tlok dziurawy, a sprzedający próbował naprawić tylko nie trafił i wymienił na nową turbinę. :banan:

Zrobiłem przy okazji rozrząd z pompa , sprzęgło z dociskiem chłodnice, bo  już przeciek był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mechanik dał używany tłok, stare pierścienie i stary olej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał:

Sam robiłeś? Dosyć spory nakład pracy jak na 4500 zł.

Dzwoniłem do mechanika , dla sprostowania . Bo na fakturze nie ma nic o tłokach. Wiec pewnie gra na zwłokę ile to roboty bo od czerwca stało auto u niego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...