Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Android Auto w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Car Play i Android Auto działają tylko po dołożeniu podwójnego złącza USB i zakodowaniu jednostki 5F, więc samo patchowanie Ci w tej kwestii nic nie da.

Małą nawigacje patc**je się aktywatorem Kongo (Congo). Jest to też opisane na forum więc musisz poszukać.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Tą navi patc**je sie przez lan (karta dlink usb ethernet wpieta w usb mmi). Robiłem to u siebie, są poradniki, trzeba kupic odpowiednią kartę. Port można dołożyc od golfa (dużo taniej) i wyprowadzić kabel albo podłączyć AAwireless/carlinkit i schować pod plastikami. Jak chcesz się pobawić to mogę sprzedać tą kartę dlinka (jeden konkretny model jest potrzebny).

Opublikowano
35 minut temu, wuPiotrek napisał(a):

Tą navi patc**je sie przez lan (karta dlink usb ethernet wpieta w usb mmi).

To jest stara, pierwsza metoda. Aktualnie dużo szybciej i prościej i bez dodatkowych kosztów to aktywator na karte SD i po krzyku?

Opublikowano
20 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

To jest stara, pierwsza metoda. Aktualnie dużo szybciej i prościej i bez dodatkowych kosztów to aktywator na karte SD i po krzyku?

Ten aktywator jest za darmo do pobrania ? To nie wiedziałem nawet że to się rozwinęło :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 31.03.2024 o 12:37, wuPiotrek napisał(a):

Tą navi patc**je sie przez lan (karta dlink usb ethernet wpieta w usb mmi). Robiłem to u siebie, są poradniki, trzeba kupic odpowiednią kartę. Port można dołożyc od golfa (dużo taniej) i wyprowadzić kabel albo podłączyć AAwireless/carlinkit i schować pod plastikami. Jak chcesz się pobawić to mogę sprzedać tą kartę dlinka (jeden konkretny model jest potrzebny).

Masz może numer części tego USB od golfa?

Opublikowano
25 minut temu, matusplk napisał(a):

Masz może numer części tego USB od golfa?

5Q0035726E 

Opublikowano
59 minut temu, wuPiotrek napisał(a):

5Q0035726E 

dzięki

Opublikowano

Witam, można zaktualizować softa mając wgranego M.I.B? Czy muszę najpierw odinstalować MIBA a później update softa zrobić i znowu to zainstalować?

Edytowane przez bonsko

Opublikowano

Jaka nawigacja?

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Jaka nawigacja?

MIB2, MHI2_ER_AUG22_P3241 chcialem update na MHI2_ER_AUG22_K3344 MU1438

Opublikowano
10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jaka nawigacja?

I nie wiem czy odinstalować M.I.B z green menu i dopiero zaaktualizować software czy nie jest do konieczne i bez tego mogę zaktualizować soft.

Opublikowano

Po aktualizacji softu trzeba jeszcze raz patchować.

Opublikowano

Próbuje zainstalować MIB i wgrać patcha podczas aktualizacji mam tylko zaznaczoną aktualizację Luncher czy to wystarczy po przejściu do green menu robię backup i aktualizacje patcha. Jednak nie mam dopisanych nowych kodów odblokowania. Co robię nie tak?

IMG_1316.jpeg

IMG_1315.jpeg

Opublikowano

Z pewnością nie wrzuciłeś patcha do folderu patches.

Opublikowano

No właśnie wrzuciłem najpierw pliki tylko dla mojej wersji MIB później cały katalog z plikami do wszystkich wersji efekt taki sam

Opublikowano

Pokaż jak wygląda  u Ciebie na karcie SD w środku folder patches.

Opublikowano

Tak to wygląda

IMG_1318.jpeg

Opublikowano

Nie wiem w takim razie co robisz nie tak.

Opublikowano

No właśnie też nie wiem MIB się niby instaluje trzy razy się resetuje ale nowe kody nie zostają dopisane

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.