Opublikowano 20 Lutego 20242 l Ok... dzięki... a powiedz mi proszę czy wg. Ciebie warto podnosić wersję oprogramowania którą posiadam?..
Opublikowano 20 Lutego 20242 l ok... czyli rozumiem, że aktualizacja softu niewiele wnosi... czy jest inny powód?..
Opublikowano 20 Lutego 20242 l Najwięksuą zmianą jest możliwość przejścia na widok satelitarny, z którego jak miewam, nie będziesz korzystał.
Opublikowano 20 Lutego 20242 l nie... a przynajmniej nie planuje... mój soft nieco leciwy, bo już jest P5xxx po drodze było jeszcze P4xxx no i przed planowaną aktualizacją map miałem plan go podnieść... ale jak mówisz, że Nie warto, to chyba pozostawię tak jak jest...
Opublikowano 3 Marca 20242 l Pytanie, bo mam naglosnienie w mojej a5 bangolufsen, czy podczas update mmi jest jednak potrzebna ta pętla most czy nie? jeżeli tak, to trzeba wpiąć męski wtyk do wzmacniacza czy ten kabelek co wchodzi do wzmacniacza zamknąć żeńskim?
Opublikowano 15 Marca 20242 l miał ktoś taką sytuację, że po spatchowaniu jednostki mib'em i pomyślną aktywacją AA w menu głównym nie pokazywało się ASI? Na zdjęciu widać, że kod FEC od AA jest wbity... A może jest tak, że ikona carplay'a dopiero się pokazuje po podłączeniu telefonu kablem? Edytowane 15 Marca 20242 l przez Arogio
Opublikowano 16 Marca 20242 l 5 godzin temu, Muskel1 napisał(a): Wykonaj reboot jednostki i sprawdź ponownie. nic nie dalo, nawet nie czyta usb z muzyka, wyskakuje ikona pendrive na szaro i „nosnik jest nieczytelny”
Opublikowano 16 Marca 20242 l Zainstaluj na nowo Firmware i jeszcze raz patch. Edytowane 16 Marca 20242 l przez Muskel1
Opublikowano 16 Marca 20242 l 41 minut temu, Muskel1 napisał(a): Zainstaluj na nowo Firmware i jeszcze raz pacht. dobra, jest git udalo się ? jeszcze raz zrobilem patcha. dzieki! Edytowane 16 Marca 20242 l przez Arogio
Opublikowano 27 Marca 20242 l Carlinkit 5.0 > 200zł brutto na allegro Śmiało mogę polecić, nie spodziewałem się że tak dobrze będzie to działać. Android łączy się momentalnie automatycznie z pojazem, nie muszę wreszcie na krótkich odcinkach podłączać tego kabla. Używam już jakiś czas i nie miałem żadnych problemów (były tutaj negatywne opinie o wcześniejszych wersjach). Jedynie uruchomienie chwilę trwało - musiałem zaktualizować urządzenie pobierając ich aplikację na telefon żeby to ruszyło.
Opublikowano 30 Marca 20242 l Dzień dobry, a możecie mi podpowiedzieć co ja mogę zrobić ze swoim (tylko aktualizacja map czy carplay też mogę) - poniżej zdjęcia red menu. Same mapy pobrałem, ale nie ma w /M.I.B/20230926_M.I.B_Patches/ pacha MHS2 - czy mam wgrać jakiś inny MHI2, MHI2Q, MHIG i ewentulanie który?
Opublikowano 30 Marca 20242 l Ty masz małą nawigację. Do niej nie stosuje się patcha jak do dużych nawigacji poprzez M.I.B.
Opublikowano 30 Marca 20242 l Czy nic z nią nie zdziałam? System plików na karcie SD jest taki sam jak w pobranych mapach.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto