Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A7 czyli mój pierwszy sportback :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka 

Audi a6 c7 sprzedane więc można pokazać co było tego powodem, a więc jak to bywa, auta nie szukałem ale kolega Egon wkleił linka do białego a7 w przedlifcie, auto dość dobrze wyposażone z silnikiem 3.0tfsi i bardzo niskim przebiegiem, dodatkowo od 5 lat w Polsce, pełny serwis w Lelek Gliwice, bezwypadek, a wiec szkoda było nie obejrzeć, pojechaliśmy w trójkę tj. Ja, Miron i Egon, okazało się że wszystko Ok, jechałem tam głównie z ciekawości ale nie udało się zrobić jazdy testowej więc temat olałem. 

Na drugi dzień rano zadzwonił Stanley że auto cacy patrząc na historie i maszyna ruszyła:grin: tym sposobem dwa dni później kupiłem A7:kox:

Audi A7, 2011r, 3.0tfsi 300KM, Quattro + stronik, przebieg 73 tys km, ibis white, auto wyprodukowane na rynek Niemiecki, jestem trzecim właścicielem:) 

Wyposażenie:

Sline zewnętrzny

Światła full led  przód + tył dynamiczne z polifta (poprzednik założył w aso:decayed:

Pneumatyka z aktywnymi amorami

Sportowy dyferencjał

Dociągi drzwi 

Radary 

Night vision

Line i side assist

Elektryczna klapa

Fotele komforty, pamięć kierowca/pasażer, grzany przod/tył + wentylacja

Szyberdach

Czujniki parkowania przód i tył + kamera

Podgrzewana kierownica 

MMI 3G plus

Pełny pakiet oświetlenie i to tak z ciekawszego wypasu, pewnie o czymś zapomniałem ale sukcesywnie będę odświeżać wątek

Mody? Lista jest dość długa :grin:

Kilka zdjęć od razu po kupnie 

 

 

 

IMG_20210508_201123.jpg

IMG_20210508_201024.jpg

IMG_20210508_201034.jpg

IMG_20210508_200955.jpg

IMG_20210508_201059.jpg

IMG_20210508_201002.jpg

IMG_20210506_143523.jpg

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

Kolejna a7 w klubie . Bezawaryjności ??

Opublikowano

Graty zakupu:oklasky:

Bezawaryjności życzę :thumbup1:

Opublikowano

Gratulacje :oklasky:

Nie było ładnych kolorów?:decayed::wink:

Opublikowano

Może być tylko to dżewo w środku... :cool1:

Opublikowano

Piękna :D

Opublikowano

Gratulacje :banan:

Ile za takie cacko trzeba położyć?

Opublikowano

Graty fury :thumbup1: :kox: oby służyła bezawaryjnie!

Opublikowano

śliczne! i fotele odpowiednie jak w moim ex A6 :kox:  machnij te chromy w czerń i będzie petarda :D

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki, oczywiście wpadnie black pakiet + pare drobnych dodatków ale wszędzie na wszystko trzeba czekać, mam nadzieję że tfsi mnie nie zawiedzie i nie zbankrutuje :grin:

 

Za parę dni aktualizacja:) 

Opublikowano

Pucek a jak temat wygląda z bagażnikiem w odniesieniu do a6? to samo, większy, pakowniejszy?

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, szafa napisał:

Pucek a jak temat wygląda z bagażnikiem w odniesieniu do a6? to samo, większy, pakowniejszy?

Na pewno bardziej płytki, dziwne ale rower lepiej mi się pakuje do A7 niż do A6, bagażnik wydaje się dłuższy ale jak jest w rzeczywistości to nie wiem, mogę zmierzyć szerokość i długość, porównamy.

Ja tak na prawdę w 90% jeżdżę sam, dwójka dzieciaków wskakuje sama a ja ich tylko zapinam, linia dachu jest niżej więc trzeba się bardziej schylić ale te drobne niedogodności wynagradza wygląd, wypas i bajerancki spojler:kox:

Opublikowano

Delikatnie mówiąc dobra jest:kox: Program zrobić i większe heble:hi: Niech służy i daje fun:kox:

Opublikowano
  • Autor

Coś tam się dzieje :wink:

*Podstopnica i nakladki na pedały

*Tunel środkowy skóra 

*Dekory piano 

*Przycisk chrom otwierania klapy

Auto ledwo co poskładane, z zewnątrz też się coś dzieje, więcej zdjęć już w przyszłym tygodniu, mała zapowiedź:) 

 

 

IMG_20210628_092410.jpg

IMG_20210628_092427.jpg

IMG_20210628_193239.jpg

Opublikowano

Z pakietem black na zewnątrz będzie sztos :thumbup1:

Dekory piano na duży plus :oklasky:

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

malowałeś dekory , czy kupiłeś ori ?? dużo roboty , żeby zdemontować dekor przy samej szybie przedniej ??

Opublikowano

Graty zakupu, jest obłędna z dodatkami w czerni :evil:

Wszystkie mody na plus:gicior:

Opublikowano
  • Autor

Coś się dalej dzieje... Pozbywam się chromu 

W dniu 29.06.2021 o 14:55, peter22 napisał:

malowałeś dekory , czy kupiłeś ori ?? dużo roboty , żeby zdemontować dekor przy samej szybie przedniej ??

Dekory poszły w lakier, twardy klar więc powinno być dobrze, żeby zdemontować dekor deski przy szybie trzeba zdejmować osłony słupków i zaślepki boczne bezpieczników, niestety trzeba też odkręcić śrubkę która znajduje sie na środku szyby pod tym śmiesznym czujnikiem, ja nie dałem rady tego zrobić i zaryzykowałem odklejając te listewki, O dziwo poszło łatwo i ponownie je przykleiłem klejem do plastiku, trzyma jak wściekłe :)

IMG_20210630_101959.jpg

IMG_20210630_102014.jpg

Edytowane przez Pucek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.