Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wybór auta ~60k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem zapytać o luźne opinie forumowiczów w sprawie kliku modeli samochodów za którymi ostatnio się rozglądam. 

Audi Q3, Q5, A3 (Hatch w S-line i Limusine), Mercedes Klasa A, GLA 

Wszystkie podane powyżej modele to z roku 2014 - 2017 maks w tej cenie. Jeżeli ktoś mógłby podzielić się zdaniem na temat w/w modeli to będę wdzięczny, ewentualnie inne sugestie.

Osobiście najbardziej nastawiony jestem na A klasę, ale z obserwacji wynika, że musiałbym się zadowolić 122KM w benzynie i napędem na przód, a z początku nastawiałem się na 4x4 i coś powyżej 150 KM

Opublikowano

Q5 od 2014 za 60k nie kupisz chyba że po przygodach do roboty i golas

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, RALF76 napisał:

Q5 od 2014 za 60k nie kupisz chyba że po przygodach do roboty i golas

Fakt, Q5 przeglądałem z początku a później skupiałem uwagę na A3, Klasa A i trochę poleciałem z tym rocznikiem. W Q5 to raczej od 2010

Opublikowano

Do czego ma służyć? Do tras czy w miasto?

Opublikowano

Czemu nie A6C7? W tej cenie jesteś w stanie upolować fajne auto w podstawowych wersjach, gdzie podstawowe wersje są i tak bogate..

Edytowane przez Emejcz

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Langista napisał:

Do czego ma służyć? Do tras czy w miasto?

Bardziej miasto, sporadyczne wyjazdy w wakacje

 

Godzinę temu, Emejcz napisał:

Czemu nie A6C7? W tej cenie jesteś w stanie upolować fajne auto w podstawowych wersjach, gdzie podstawowe wersje są i tak bogate..

Nie lubię z wyglądu Sedanów i Kombi dlatego chce uciec w hatch'a albo suva

Opublikowano

Merca bym sobie odpuścił na twoim miejscu, A3 to dobry wybór, ewentualnie BMW F30/31, Ford Focus 2010+? To dobre miastowe auta, którymi komfortowo gdzieś pojedziesz na weekend w dłuższą trasę.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Langista napisał:

Merca bym sobie odpuścił na twoim miejscu, A3 to dobry wybór, ewentualnie BMW F30/31, Ford Focus 2010+? To dobre miastowe auta, którymi komfortowo gdzieś pojedziesz na weekend w dłuższą trasę.

A co nie tak z mercem?

Opublikowano

Najdroższa ze wszystkich marek w utrzymaniu, a właściciele tych samochodów dobrze wiedzą, kiedy je sprzedać, żeby nie skończyć z pustym portfelem ;)

Osobiście nie znam żadnego właściciela mercedesa, który posiadałby egzemplarz z roku 2008-2015, to worki bez dna, w których co chwila coś wychodzi do naprawy, te nowsze zwyczajnie jeszcze są za młode aby się psuły. To jednak moja osobista opinia, zrobisz jak uznasz za lepsze dla Ciebie.

Opublikowano

W204 są bardzo udane. Jak ktoś delikatnie jeździ to wybierze sobie fajną sztukę.

Opublikowano

Podobnie jak Langista poleciłbym Focusa. W tej kasie znajdziesz już MK4, zatem będziesz miał auto najmłodsze, najtańsze w utrzymaniu i zaryzykuję stwierdzenie że największe w środku. Między MK3 a MK4 jest duża różnica...

Edytowane przez krzysiek_f

Opublikowano
11 godzin temu, Langista napisał:

Najdroższa ze wszystkich marek w utrzymaniu, a właściciele tych samochodów dobrze wiedzą, kiedy je sprzedać, żeby nie skończyć z pustym portfelem ;)

Osobiście nie znam żadnego właściciela mercedesa, który posiadałby egzemplarz z roku 2008-2015, to worki bez dna, w których co chwila coś wychodzi do naprawy, te nowsze zwyczajnie jeszcze są za młode aby się psuły. To jednak moja osobista opinia, zrobisz jak uznasz za lepsze dla Ciebie.

mam kilkoro znajomych, którzy mają a klasę z tych ładniejszych ;) różny przedział silnikowy, nikomu nic złego się nie dzieje, każdy zadowolony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.