Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było ze cisza ;)

Dodam , ze nie jestem lakiernik a malowałem sam ;)

 

7752C00E-F94D-425A-BAF4-3F6268DD5D40.jpeg

27806473-663E-42E9-A738-7CE3D37F74CA.jpeg

C55659BE-CD5E-4D12-87ED-13FC82FB2744.jpeg

ED6EB084-2067-40A5-AFE5-7D78EB38C0CE.jpeg

9D1C4DA0-358D-458B-BAA0-CBBAF2274855.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Mimo zimna i śniegu coś się dzieje ;)

 

 

4FB0A08C-30D3-4844-B8D3-FB3183807F71.jpeg

8B9E41E4-6315-4F59-B807-80F4775556C4.jpeg

54F83E0F-2609-4542-AE71-D5D1B7B16DAB.jpeg

091A0058-9535-4DCA-9E3C-D2B2E46DAEA4.jpeg

29D89265-91C8-42D4-8817-7BD99ABC633B.jpeg

02D7F57E-98A1-420B-A06D-E726D0C45FBF.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Jest wydech ! Środkowy tłumik zewnętrze na rogach lekko zjedzony zębem czasu ale się ogarnie nowa blachę.... pospawam 

a i osłona termiczna prawa tez jest ;)

 

co do końcówek to myślę nad Ulter 90mm

 

ktos doradzi czy dobrze siądzie ? 

E0633B1C-331C-4B08-8C16-507A7F5D1D97.jpeg

0F63A525-CE1A-45AB-826F-20F9F6074825.png

Opublikowano

90mm będzie jak tatowe w mamowe:P

Opublikowano

90 mm to właściwa średnica pod zderzak S line.

Opublikowano

Każda kratka z innej parafii , zrób z tym porządek.  Plaster miodu po  całości .

Końcówki dawaj 100 mm . :whistling:

Opublikowano
  • Autor

kurna , jutro kurier dostaczy koncowki 90mm :wacko: czyli ze dałem ciała ? nie no zobaczymy jak to siądzie , co do kratek ogarnie się z czasem

Opublikowano
  • Autor

Wczorajsze działania z tyłem.....

 

dzis zostało tylko wrzucić wydech i końcówki ?

 

 

3B6CB3C6-99C9-4B41-88FC-CE3312CDD654.jpeg

DBB70A24-9031-424B-BA3D-DD6CB57AD8EE.jpeg

7871EF42-1AAF-4810-B1EB-295FA42AAD2C.jpeg

FD39EAC6-19A5-42EC-98F2-2E08C2F664F5.jpeg

450E6C2B-A1C1-4F59-A665-40CCDA223EA6.jpeg

1BBF240C-20E1-4A35-8B71-A917D2906DED.jpeg

3138C9D0-2962-40B2-8FCA-A4DD040C9F21.jpeg

762E3FA7-C6D7-4EF1-98F2-1E11A45C0178.jpeg

526FD638-303E-4ADC-A313-FF0397B8D373.jpeg

D90CA7D3-6D6F-4D5A-A829-AB5784E84889.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Wydech przełożony i siedzi z końcówkami ? 

 

fura trzeba jechać na myjnie i zrobić foto , a no i ewidentne brakuje spoilera klapy 

108B6E53-FA5A-4B3B-9464-F10C907B3544.jpeg

974A6EB7-F54A-4AF0-81F5-9EDFF6B4FDF4.jpeg

Opublikowano

Bez tej lotki wygląda jak facet bez włosów :D 
Wycieraczkę na szybę z Q5 bym tu widział choćby dla estetyki:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Umyta w pakiecie kół „bieda zima” ?

 

i przygotowana do dalszych modyfikacji ?

57A4047B-6394-4998-AC5A-2B2FB845EF9E.jpeg

BE16BFBC-B0C6-483F-BC2E-D5FE57757CFC.jpeg

895E7930-05C4-467F-A074-7C784976F6AC.jpeg

54970E99-2EB3-4C2B-9890-9456D36874D3.jpeg

A392235B-D37B-4179-82E5-2E87B49C9BDF.jpeg

F2F67978-A75A-4B2A-A32D-167024B95099.jpeg

6E4589B7-6C76-4947-B774-6582B33B20FB.jpeg

9F14A69A-82A3-4F0B-9B5C-941E11E691B4.jpeg

Opublikowano

Prezentuje się zacnie B) gratulacje pięknej furki. Może emblematy na klapie zastosować czarne?

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, a4a.fanatic napisał:

Prezentuje się zacnie B) gratulacje pięknej furki. Może emblematy na klapie zastosować czarne?

Mam plan żeby na dniach je wywalić i zrobić polerke całego auta ?

Opublikowano
Teraz, seboll2 napisał:

Mam plan żeby na dniach je wywalić i zrobić polerke całego auta ?

Ja bym zostawił ?

Opublikowano

Też bym ich nie ruszał, pasuje to z listwą na zderzaku.

Opublikowano
  • Autor

z racji , że jestem indywidualistą i szykuję auto pod siebie i dla siebie (nie jeszcze nic nie robiłem nie było czasu) ale zrobiłem w paincie przeróbkę bez tych znaczków i wg mnie jest lepiej i tak będzie czy się komuś podoba czy nie :banan:

 

możecie porównać sami :P

9F14A69A-82A3-4F0B-9B5C-941E11E691B4.thumb.jpeg.0b90deb740bc192fabca37abff29219dsdasdas.jpg

9F14A69A-82A3-4F0B-9B5C-941E11E691B4.thumb.jpeg.0b90deb740bc192fabca37abff29219d.jpeg

Opublikowano
4 godziny temu, kamil-vag napisał:

Ja mam bez i myślę, że u Cb też będzie pasować ;) 

 

Też mam brak oznaczeń - wychodzi na to, że dół klapy był lakierowany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.