Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały Allroad - powrót do marki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, Wandej napisał:

Czy po sofcie dieselgate on jakby głośniej nie pracuje? :eusathink: Bo mam takie wrażenie słuchając go na zewnątrz. W środku oczywiście cisza.

rób od razu program, nie ma sie nad czym zastanawiac

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Dev napisał:

rób od razu program, nie ma sie nad czym zastanawiac

Mocno się waham ponieważ wolałbym nie naprawiać S-tronica tylko go serwisować:decayed: Może motor tego nie odczuje ale skrzynia i sprzęgła na pewno.

Opublikowano

nie wymyślaj, program robi sie o to żeby silnik miał lżej sie napędzac i przy okazji mniej palic gnojówy

nie latasz na odcince żeby bac sie o skrzynie

Opublikowano

Fajny !!!:good:

Opublikowano

Wygląda cudownie. Zadbany Allroad B8 w bieli kapitalnie się prezentuje. Wnętrze jest wzorcowo utrzymane. Gratuluję udanego zakupu. Niech służy :thumbup1:. Widzę, że z "RZ":kox:  

Edytowane przez ElectricShock

Opublikowano
2 godziny temu, Wandej napisał:

Czy po sofcie dieselgate on jakby głośniej nie pracuje? :eusathink: Bo mam takie wrażenie słuchając go na zewnątrz. W środku oczywiście cisza.

Chodzi jak sieczkarnia i Pracuje głośniej. Przy przyspieszaniu  powyżej 1800 od 3 biegu słychać  bardziej wtryski ;) 

Softa się nie obawiaj jak jak tuner zrobi softa z głowa to nawet limiterow na skrzyni nie ruszy ;)  co do s-tronic’a to niestety ale mechatronice czy tez sprzęgła będziesz musiał ruszyć kiedyś ?

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

nie wymyślaj, program robi sie o to żeby silnik miał lżej sie napędzac i przy okazji mniej palic gnojówy

nie latasz na odcince żeby bac sie o skrzynie

O to to ?

Opublikowano
W dniu 7.10.2021 o 18:51, Ivanek napisał:

To profanacją jest nazywać ten model 'Allroad' ale to tylko moje zdanie. Wóz przepiękny, sam zastanawiałem się nad takowym ale wybiłeś mi ten pomysł :D:doh:

Tańszy w eksploatacji. A druga sprawa, ze jakby włożyć tam pneumatyka to automatycznie cena auta windowała by w górę i mało kto by to kupował . Zreszta wersje allroad nie ważne czy to a4 czy a6  są mniej popularne... 

Opublikowano
  • Autor
44 minuty temu, ElectricShock napisał:

Cudnie się prezentuje. Zadbany Allroad B8 w bieli kapitalnie się prezentuje. Wnętrze jest wzorcowo utrzymane. Gratuluję udanego zakupu. Niech służy :thumbup1:. Widzę, że z "RZ":kox:  

Auto od nowości na RZ teraz będzie inaczej? Dzięki za miłe słowo planuje go utrzymać w równie dobrym stanie. 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Norbas napisał:

Tańszy w eksploatacji. A druga sprawa, ze jakby włożyć tam pneumatyka to automatycznie cena auta windowała by w górę i mało kto by to kupował . Zreszta wersje allroad nie ważne czy to a4 czy a6  są mniej popularne... 

Racja. Ja akurat już jak pisałem nie chciałbym nawet pneumatyki czy Drive Select( jeden amortyzator pod zawiezenie BR kosztuje 1200zl). Allroad ma jeszcze taki plus ze mieści felgi z niższym ET?

Opublikowano

1BL nie 1BR

Opublikowano

Fajna sztuka. :hi:

Opublikowano
W dniu 12.10.2021 o 21:19, Dev napisał:

nie wymyślaj, program robi sie o to żeby silnik miał lżej sie napędzac i przy okazji mniej palic gnojówy

nie latasz na odcince żeby bac sie o skrzynie

Dla skrzyni nie odcinka straszna...ty powinieneś to wiedzieć. Szkodliwa dla skrzyni jest gwałtowny wzrost momentu obrotowego, co po programie na pewno będzie większe. Pytanie, czy właściciel się godzi z takim ryzykiem :) Jak nie masz strzała momentu i motor płynnie rozwija moc, to skrzyni nic nie będzie, chyba, że ktoś lata kilka godzin z max prędkością, to może się zgrzać bidula :)

Edytowane przez Korton555

Opublikowano
1 godzinę temu, Korton555 napisał:

Dla skrzyni nie odcinka straszna...ty powinieneś to wiedzieć. Szkodliwa dla skrzyni jest gwałtowny wzrost momentu obrotowego, co po programie na pewno będzie większe. Pytanie, czy właściciel się godzi z takim ryzykiem :) Jak nie masz strzała momentu i motor płynnie rozwija moc, to skrzyni nic nie będzie, chyba, że ktoś lata kilka godzin z max prędkością, to może się zgrzać bidula :)

Przebieg momentu obrotowego jest uzależniony od wiedzy i umiejętności tunera, poza tym zmienia się oprogramowanie skrzyni w zakresie działania sprzegięł. 

Tylko to już jest wiadome od lat, nie ma co dorabiac do tego ideologii. 

Każde auto które kupiłem po kilku dniach eksploatacji i dokładnym serwisie ma robionego softa, pomijam  hamulce  które są robione natychmiast :decayed:

Oczywiscie, mam je już gotowe przed zakupem auta.....

Edytowane przez Dev

Opublikowano
25 minut temu, Dev napisał:

Każde auto które kupiłem po kilku dniach eksploatacji i dokładnym serwisie ma robionego softa, pomijam  hamulce  które są robione natychmiast :decayed:

Oczywiscie, mam je już gotowe przed zakupem auta.....

Przyznaj się, że kupujesz pod hamulce, które przygotowałeś wcześniej. :kox:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Dev napisał:

Przebieg momentu obrotowego jest uzależniony od wiedzy i umiejętności tunera, poza tym zmienia się oprogramowanie skrzyni w zakresie działania sprzegięł. 

Tylko to już jest wiadome od lat, nie ma co dorabiac do tego ideologii. 

Każde auto które kupiłem po kilku dniach eksploatacji i dokładnym serwisie ma robionego softa, pomijam  hamulce  które są robione natychmiast :decayed:

Oczywiscie, mam je już gotowe przed zakupem auta.....

No niestety heble seryjne w allroadzie to niestety dramat:facepalm: Nie wiem jak można z tym jeżdzić na dłuższą metę i się nie wkurzać:co:

Opublikowano
W dniu 7.10.2021 o 22:58, dekiel 13 napisał:

To dżewo na listwach bym zmienił .

Ja bym zmienił ż na rz ;)

Opublikowano
3 godziny temu, granatowy napisał:

Ja bym zmienił ż na rz ;)

To zmień jak potrafisz .

Opublikowano

Słuszna decyzja powrotu do :audi::thumbup1:gratulacje zakupu:hi:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, instruktor83 napisał:

Słuszna decyzja powrotu do :audi::thumbup1:gratulacje zakupu:hi:

Dziękuję:thumbup1:Dzisiaj wjechałem na wagę. Pół zbiornika ropy + ja na pokładnie i dwóch synów łącznie 40kg i wyszło 1910kg:dziura:Dodam że ważę 90kg:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.