Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 alla RS2


s3ns

Rekomendowane odpowiedzi

To się nazywa PROJEKT...

Gratuluję wytrwałości, pomysłowości, wizji i uporu w dążeniu do celu.

Fura mega indywidualna, zrobiona "z każdej strony"...

Szacunek Ziomuś.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacko kolego że takie coś powstało, Twoja skala modów to jest top of the top tutaj w mojej opinii. Mi jak coś nie wyjdzie tak jak ja chcę to mam czasem tak dość swojego wozu ale chciałbym sobie wyobrazić co Ty musiałeś przejść psychicznie, może by mnie to podbudowało do dalszego działania. Szanuję i obserwuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

Wybacz @morelo, nie mam nic takiego obecnie. Ostatnio nawet próbowaliśmy zrobić taką próbę ale mieliśmy nieszczelność w dolocie, której nie szło ogarnąć na miejscu i z porzyczonego race logika nie skorzystaliśmy. Może innym razem. 

Dzięki Panowie za miłe słowa, to bardzo budujące!  :hi:

@BartoszSoldier nie, nie została sprzedana. Nadal ją mam i jeżdzę. Odpuściłem sobie na razie ogłoszenie na otomoto, ciężko znaleść tam odpowiedniego kupca. 

Auto jest wystawione obecnie jedynie na mobile.de

Ps kilka fotek z pod maski. 

 

IMG_20211114_135330.jpg

IMG_20211114_135339.jpg

IMG_20211114_135355.jpg

IMG_20211114_133546.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wóz mi się kojarzy z piosenką AVI 

"Nie ciągnij mi się lewym no bo tego nienawidzę

WPR jak spojrzysz na tablicę" ?

Wczoraj povagowani wrzucili materiał o R5, czemu do cholewci nie było Twojej maszyny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę rynek b6/b7 i zauważyłem właśnie, że zniknęło ogłoszenie stąd moje pytanie. 

Łatwiej będzie Ciebie przekonać żeby została :decayed:

Dp'ka juz nie owijałeś bandażem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, projekt kozacki, aż szkoda sprzedawać. Gratulacje wytrwałosci w ilości problemów z budową takiego autka, wiem po sobie co znaczy wrzucić silnik z innego auta i doprowadzać wszystko do ładu. 

To jest taki silnik?

Pin on Engines

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@s3ns bardzo szanuję że poprawiłeś fabrykę robiąc te modyfikacje, po pierwsze wsadzając R5, ale w szczególności za cofnięcie silnika i wykorzystanie skrzyni z S5 (obecnej też w A4 B8), która ma znacznie mniejszy dzwon. Czy wsadzając te skrzynie i cofając silnik też zmodyfikować sanki oraz elementy zawieszenia, prawda? Do tej pory nie nie widziałem w pełni skończonej operacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x-lat temu widziałem jak taki motor wsadzili w uk do gofra II bjuuutifoool

@s3ns nie to żebym cię obrażał ale....ty chory poy..ie

jak sprzedaż furkę to zbieramy chłopaków i :baseball:

 

 

@Kowi87 motor z a4 to stara dobra szkoła i piękne brzmienie

 

fotkę co wrzuciłeś to nowa generacja czyli cepa, daza itp...ale też kozaki:wink:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2021 o 16:35, BartoszSoldier napisał:

Dp'ka juz nie owijałeś bandażem? 

Tylko thermo schield 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ivanekaż muszę tego przesłuchać 

Ps Povagowani obecnie swietny kanał, musze zobaczyć ten odcinek. Gdybym był bardziej medialny to pewnie bym wyskoczył do Zahara lub gdzieś z tym autem. Ale budowałem je tak na prawdę dla siebie, raczej bez szumu medialnego B)

@BartoszSoldierno auto nadal chciałbym mieć, pomimo wypalenia w temacie i tego że kupiłem już inne auto to te ciągle mnie cieszy. 

Dp był plan owinąć ale jakoś mi to umknęło. Daliśmy tam inne rzeczy w zamian. 

@Kowi87dzięki, tak, masa spraw przy swapie. Tu chyba jeszcze więcej bo i skrzynie zmieniałem. 

To ze zdjęcia to chyba DAZA z rs3/ttrs/rsq3. My kupiliśmy "tate" tego silnika, czyli 07K oferowane od 2004 roku w USA w Jetta/Golfie itd na ich rynku. Wolnossąca jednostka. DAZA była zbudowana bazujac na tym właśnie silniku. 

@robee323 dobrze napisane, to był jeden z punktów projektu - poprawić w pewnym sensie fabrykę. Aż dziwne czemu audi nie chciało wg starej swojej szkoły montować r5 wzdłużnie z stałym quattro.. 

Zawieszenie nie musiało być modyfikowane, ale sanki przednie już tak, custom łapy silnika, skrzyni no i skracany, wyważany wał napędowy. Do tego skrzynia jest basywna i szeroka, wymagała podklepania tunelu 

@_małyTM_:grin::wink: dobrze nie sprzedaje xd. 

Nie no jak bym oddał to tylko w dobre ręce aby kontynuacja była. 

Co do motorów to stara dobra szkoła to silniki np 2.2 r5. To co jest u mnie to już przedstawiciel tych nowszych, ale pierwsze wersje. 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@s3ns

ale dałem...:whip2: zdecydowanie forum z rana to złooooooooo

czyli masz taki sam motor jak chłopaki z froga montowali w octavii cwaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_małyTM_ach nawet nie wiem, chyba nie widziałem tego projektu. 

U mnie jest to samo co na tych wideo poniżej, ogólnie szkoła IROZ'a, oni te silniki praktycznie jako pierwsi dłubali. Mieli tego w USA co nie miara praktycznie za free:

https://youtu.be/Tp4lKaB_Hkg

https://youtu.be/u6TehtFaz6E

https://youtu.be/Xr7D6P8V29Y

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@s3nsmoim zdaniem Zahar to się zrobił motoryzacyjny śmietnik, wolałbym nakręcić coś własnego, fajnie gdybyś miał zdjęcia, filmy i utworzyć z tego taki timelaps jak samochód powstawał, jednocześnie to będzie dla Ciebie pamiątka.

Jeśli nie masz materiałów no to coś co zaprezentuje samochód taki jaki jest teraz, ktoś kto ma drona, profesjonalny sprzęt i rękę do tego. Ten samochód nie może się nie zapisać w historii internetu, a póki on jest na tym forum to przyszłości świetlanej nie widać. Napracowałeś się ogromnie, projekt na skalę światową, nie tylko zyskasz potencjalnych kupców ale i na pewno zobaczysz wiele pozytywnych zdań i tego Ci życzę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ivanek, dzięki, racje masz. Trzeba by może faktycznie podziałać w tym kierunku.. 

Auto zawitało na WNR w zeszłą sobotę, co zaowocowało kilkoma fajnymi fotkami. 

Pozdrawiam! 

 

received_462711912145265.jpeg

received_208058074845986.jpeg

received_1655618781444609.jpeg

received_636052860749049.jpeg

received_245105987555791.jpeg

received_625645075128301.jpeg

received_1038296240050285.jpeg

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztos :wub:

Do tego projektu jedynie brakuje jakiegoś grubego body poszerzeń z Rs4 B7 i zderzaki s -linowe b6 byl by hardcore :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...