Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 alla RS2


s3ns

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

@egon47, @Ivanek co do zderzaków z Sline miałem nawet taki plan, ale kiedy chciałem to robić to nie ujmując nikomu każde a4, czy to 1.9 Tdi czy inne ośki miały ten s-line z przodu i aż mnie to odrzuciło/przejadło. Potem odpuściłem i tak zostało.. :decayed:

A jakies body... Grubszy temat ale można by kiedyś pomyśleć jakby auto zostało ze mną.. 

@SkOs zrobiłem coś na szybko ale to telefonem :facepalm:

Co do modów środka mam:

-fotele sporty,

-poflokowana górna część deski, 

-customowa kierownica rs4 b7, 

-gałka zmiany biegów rs4 b7, 

-czarny sufit, 

-decory rs4 b7. 

-tunel 2din.

-tablet z pomiarami parametrów, kamera przód, 

Chyba tyle. 

Pozdrawiam! 

 

IMG_20211203_1.jpg

IMG_20211203_2.jpg

IMG_20211203_3.jpg

IMG_20211203_4.jpg

IMG_20211203_5.jpg

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica <3 

radio i licznik do zmiany ale to tylko detal

 

a tak to konkret gratuluje naprawdę:)

Edytowane przez SkOs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa Ci EMU vs. CAN vs. Licznik ? Wszystko działa pikobelo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SkOsszczerze to rzeczy w stylu radio/licznik nigdy nie były istotne dla mnie przy tym projekcie. Przyznam się że szukałem licznika rs4 b7 ale od zawsze były drogie i nigdy nie dorwałem żadnego w dobrej cenie. Nie mniej to bym chetnie jeszcze zrobił. 

@DarekS4mieliśmy długo problem z abs/esp ale obecnie systemy działają. Licznik działa, brak choinki, jedynie monit z ilości oleju, ale pewnie i to dobry spec by wyłączył a ja sprawdzam poziom recznie i chyba nawet tak wolę w tym przypadku tym bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy to info bo jak robiłem do S4 B5 5 lat temu to nic nie było. Jadzwin wtedy kombinował i wiem że mocno poszło do przodu. Masz 100% emu czy wykorzystujesz go na zasadzie bigy back i jednak masz Ori ECU z tego samochodu ? Też chciałem licznik z RS4 B7 ale ma to co potrzebuje to totalnie się nie opłaca. Zobacz jak chłopaki tu modza liczniki.... Na jednej grupie na FB gość po 400 robi tarcze jak RS4 do tego malujesz ramki na czarny połysk i jest pikobelo za 1/4 ceny.... Jeszcze jakbyś chciał mieć 3d Mfa czy vfiz to tym bardziej szkoda zachodu. Chociaż w twoim wypadku nie wiem jak vfiz złapałby cana. 

Edytowane przez DarekS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 100% emu, nie mam ori jednostki wcale. 

A zapodasz jakiś link/zdjęcia jak wyglądają takie pomodzone zegary przez tego typka? Może to wszystko co mi trzeba w tym wypadku tak szczerze.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, s3ns napisał:

Mam 100% emu, nie mam ori jednostki wcale. 

A zapodasz jakiś link/zdjęcia jak wyglądają takie pomodzone zegary przez tego typka? Może to wszystko co mi trzeba w tym wypadku tak szczerze.. 

Napisałem żeby podesłał to co robił do B5 .... I tu na forum w b6 abo b7 ktoś robił tarcze A'la RS4 + malowanie ramki zegarów i fis w czarny połysk .... ja tak chce np bo szkoda mi kasy na licznik RS4 którego i tak nie wykorzystam do 9k RPM a i tak kładę na to 3d mfa więc wręcz szkoda tego licznika. Aha no i do B6 na ten  moment i tak  go nie wsadze bo immo. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu komuś kiedyś zmieniałem w B7 i tarcze a'la RS4 z moman

received_454771549075139.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę .... No i super są jaka cena ? 

Bo ja teraz dostałem foty od tego chłopaka z DE i super to wygląda ale 400 za kmpl 

 

received_290557813041653.jpeg

received_325697315792026.jpeg

Edytowane przez DarekS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wskazówki z B7 by się przydały zamiast tych z b6 ,  ceny nie znam ale tarcze coś koło 150 zł chyba ( trzebaby na stronie sprawdzić ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podrzucicie link do osoby, która robi takie bajery do licznika ;) Ciekawie to wygląda i napewno sprawa frajdę podczas jazdy (samo patrzenie na taki licznik poprawia humor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3NS

Projekt znany z warszawskiego klubu ☺️

Marcin szacunek za wytrwałość w realizacji projektu wiem ile pracy Cię to kosztowało i ile "przygód" po drodze.

Efekt wynagradza włożony wysiłek?

Btw. nowszych modów kierka pięknie zgrała się z wnętrzem.

Leży jak ulał ?

Fotki z WNR mistrzostwo!

Pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

Auto dziś zmieniło właściciela, natomiast pozostaje w mojej okolicy, (dalej bedzie straszyć rejestracją wpr :grin:) a także pozostaje w klubie a4. 

W aucie parę zmian zaszło od ostatniego postu, natomiast pewnie nowy właściciel dopisze tu parę informacji, bądź jak będzie chciał to założy nowy wątek. 

Powodzenia w dalszych modach i do zobaczenia na trasie :wink:.

Ja natomiast niedługo złożę wątek dla nowego nabytku, rs4 b7

Pozdrawiam :naughty:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Jako staro/nowy członek A4-klub pragnę poinformować, iż stałem się posiadaczem tytułowego autka. Marcin - wielkie dzięki ! mało czasu było na głębsze rozmowy, wiele się wczoraj działo ale najważniejsze, że pozostajemy dalej w kontakcie i napewno znane będą Ci dalsze losy projektu ;) Nie zakładam nowego wątku, będę kontynuował aktualnie istniejący i wrzucał co jakiś czas update ;) Jakie są plany co do auta ? O tym narazie nie będę pisał, najpierw muszę dobrze poznać budowę instalacji i po kolei sprawdzać wszystkie elementy i obserwować ich zużycie :) Z Marcinem już wiemy, co w najbliższym czasie usprawnimy w autku a forumowiczów poinformuję, gdy to już się stanie :D

 

Stay in touch ! 

 

Ps. Auto jest poje&*&^

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 2
  • wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję z zaciekawieniem, oby tylko nie trzeba długo czekać na nowinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2022 o 20:11, BartoszSoldier napisał:

Łezka się zakręci jak zobaczysz na ulicy :wink:

Dawaj tego Ryśka :jerk:

Pewnie tak będzie ale Michał zdaje się ma sporo zapału, tak jak ja kiedyś wiec auto trafić chyba lepiej nie mogło :)

co do Ryśka fotki wrzuce z dwie tu pokąd nie założę tematu

IMG_20220712_230701.jpg

IMG_20220704_181716.jpg

  • Lubię to 2
  • Super 2
  • wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...