Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 alla RS2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@s3ns kolego przedni zderzak z sline i będzie najpiękniejsza A4 B6 LZ5C 

Opublikowano

mega mega mega :) 

 

Daj fotki środka :) 

Opublikowano
  • Autor

Cześć, 

@egon47, @Ivanek co do zderzaków z Sline miałem nawet taki plan, ale kiedy chciałem to robić to nie ujmując nikomu każde a4, czy to 1.9 Tdi czy inne ośki miały ten s-line z przodu i aż mnie to odrzuciło/przejadło. Potem odpuściłem i tak zostało.. :decayed:

A jakies body... Grubszy temat ale można by kiedyś pomyśleć jakby auto zostało ze mną.. 

@SkOs zrobiłem coś na szybko ale to telefonem :facepalm:

Co do modów środka mam:

-fotele sporty,

-poflokowana górna część deski, 

-customowa kierownica rs4 b7, 

-gałka zmiany biegów rs4 b7, 

-czarny sufit, 

-decory rs4 b7. 

-tunel 2din.

-tablet z pomiarami parametrów, kamera przód, 

Chyba tyle. 

Pozdrawiam! 

 

IMG_20211203_1.jpg

IMG_20211203_2.jpg

IMG_20211203_3.jpg

IMG_20211203_4.jpg

IMG_20211203_5.jpg

Opublikowano

kierownica <3 

radio i licznik do zmiany ale to tylko detal

 

a tak to konkret gratuluje naprawdę:)

Edytowane przez SkOs

Opublikowano

Jak działa Ci EMU vs. CAN vs. Licznik ? Wszystko działa pikobelo ? 

Opublikowano
  • Autor

@SkOsszczerze to rzeczy w stylu radio/licznik nigdy nie były istotne dla mnie przy tym projekcie. Przyznam się że szukałem licznika rs4 b7 ale od zawsze były drogie i nigdy nie dorwałem żadnego w dobrej cenie. Nie mniej to bym chetnie jeszcze zrobił. 

@DarekS4mieliśmy długo problem z abs/esp ale obecnie systemy działają. Licznik działa, brak choinki, jedynie monit z ilości oleju, ale pewnie i to dobry spec by wyłączył a ja sprawdzam poziom recznie i chyba nawet tak wolę w tym przypadku tym bardziej :)

Opublikowano

Bardzo mnie cieszy to info bo jak robiłem do S4 B5 5 lat temu to nic nie było. Jadzwin wtedy kombinował i wiem że mocno poszło do przodu. Masz 100% emu czy wykorzystujesz go na zasadzie bigy back i jednak masz Ori ECU z tego samochodu ? Też chciałem licznik z RS4 B7 ale ma to co potrzebuje to totalnie się nie opłaca. Zobacz jak chłopaki tu modza liczniki.... Na jednej grupie na FB gość po 400 robi tarcze jak RS4 do tego malujesz ramki na czarny połysk i jest pikobelo za 1/4 ceny.... Jeszcze jakbyś chciał mieć 3d Mfa czy vfiz to tym bardziej szkoda zachodu. Chociaż w twoim wypadku nie wiem jak vfiz złapałby cana. 

Edytowane przez DarekS4

Opublikowano
  • Autor

Mam 100% emu, nie mam ori jednostki wcale. 

A zapodasz jakiś link/zdjęcia jak wyglądają takie pomodzone zegary przez tego typka? Może to wszystko co mi trzeba w tym wypadku tak szczerze.. 

Opublikowano

Świetny projekt, co tu dużo pisać, sztos? szacun?

Opublikowano
17 godzin temu, s3ns napisał:

Mam 100% emu, nie mam ori jednostki wcale. 

A zapodasz jakiś link/zdjęcia jak wyglądają takie pomodzone zegary przez tego typka? Może to wszystko co mi trzeba w tym wypadku tak szczerze.. 

Napisałem żeby podesłał to co robił do B5 .... I tu na forum w b6 abo b7 ktoś robił tarcze A'la RS4 + malowanie ramki zegarów i fis w czarny połysk .... ja tak chce np bo szkoda mi kasy na licznik RS4 którego i tak nie wykorzystam do 9k RPM a i tak kładę na to 3d mfa więc wręcz szkoda tego licznika. Aha no i do B6 na ten  moment i tak  go nie wsadze bo immo. 

Opublikowano

Tu komuś kiedyś zmieniałem w B7 i tarcze a'la RS4 z moman

received_454771549075139.jpeg

Opublikowano

O proszę .... No i super są jaka cena ? 

Bo ja teraz dostałem foty od tego chłopaka z DE i super to wygląda ale 400 za kmpl 

 

received_290557813041653.jpeg

received_325697315792026.jpeg

Edytowane przez DarekS4

Opublikowano

No ale wskazówki z B7 by się przydały zamiast tych z b6 ,  ceny nie znam ale tarcze coś koło 150 zł chyba ( trzebaby na stronie sprawdzić ) 

Opublikowano

Panowie podrzucicie link do osoby, która robi takie bajery do licznika ;) Ciekawie to wygląda i napewno sprawa frajdę podczas jazdy (samo patrzenie na taki licznik poprawia humor).

Opublikowano

S3NS

Projekt znany z warszawskiego klubu ☺️

Marcin szacunek za wytrwałość w realizacji projektu wiem ile pracy Cię to kosztowało i ile "przygód" po drodze.

Efekt wynagradza włożony wysiłek?

Btw. nowszych modów kierka pięknie zgrała się z wnętrzem.

Leży jak ulał ?

Fotki z WNR mistrzostwo!

Pozdrowienia

 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witajcie, 

Auto dziś zmieniło właściciela, natomiast pozostaje w mojej okolicy, (dalej bedzie straszyć rejestracją wpr :grin:) a także pozostaje w klubie a4. 

W aucie parę zmian zaszło od ostatniego postu, natomiast pewnie nowy właściciel dopisze tu parę informacji, bądź jak będzie chciał to założy nowy wątek. 

Powodzenia w dalszych modach i do zobaczenia na trasie :wink:.

Ja natomiast niedługo złożę wątek dla nowego nabytku, rs4 b7

Pozdrawiam :naughty:

Opublikowano

Łezka się zakręci jak zobaczysz na ulicy :wink:

Dawaj tego Ryśka :jerk:

Opublikowano

Witajcie :)

Jako staro/nowy członek A4-klub pragnę poinformować, iż stałem się posiadaczem tytułowego autka. Marcin - wielkie dzięki ! mało czasu było na głębsze rozmowy, wiele się wczoraj działo ale najważniejsze, że pozostajemy dalej w kontakcie i napewno znane będą Ci dalsze losy projektu ;) Nie zakładam nowego wątku, będę kontynuował aktualnie istniejący i wrzucał co jakiś czas update ;) Jakie są plany co do auta ? O tym narazie nie będę pisał, najpierw muszę dobrze poznać budowę instalacji i po kolei sprawdzać wszystkie elementy i obserwować ich zużycie :) Z Marcinem już wiemy, co w najbliższym czasie usprawnimy w autku a forumowiczów poinformuję, gdy to już się stanie :D

 

Stay in touch ! 

 

Ps. Auto jest poje&*&^

Opublikowano

Obserwuję z zaciekawieniem, oby tylko nie trzeba długo czekać na nowinki :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.07.2022 o 20:11, BartoszSoldier napisał:

Łezka się zakręci jak zobaczysz na ulicy :wink:

Dawaj tego Ryśka :jerk:

Pewnie tak będzie ale Michał zdaje się ma sporo zapału, tak jak ja kiedyś wiec auto trafić chyba lepiej nie mogło :)

co do Ryśka fotki wrzuce z dwie tu pokąd nie założę tematu

IMG_20220712_230701.jpg

IMG_20220704_181716.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.