Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła przeciwmgielne jak wymienić?


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie, chciałbym wymienić jak w temacie żarówki H11 w światłach przeciwmgielnych. Jednak tak oglądałem te lampy i nie wiem jak to się do tego zabrać? Czy tylko jedyna opcja ściągać zderzak? Podpowie ktoś jak w B7 to zrobić? Jeszcze od razu zapytam aktualnie świecą mi stare  żarówki na żółto, a chciałbym coś w kolorze białym takie będą dobre? 

ALLEGRO.PL

Pozdrawiam

Edytowane przez FabianB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podbijam pytam dlatego że jeśli nie trzeba ściągać zderzaka i jest jakiś dostęp o którym nie wiem to zamawiam te żarówki i wymienię, a jeśli trzeba to poczekam bo mam w planach wymianę palników w Ksenonach więc przy okazji uporam się i z tym :) Jest to zwykła wersja, nie S-line od razu mówię. 

Edytowane przez FabianB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij kratki w zderzaku i odsłonią się śruby montażowe halogenu. Kratki musisz ścinąć do środka, bo na ich zewnętrznych końcach są zatrzaski. Najlepiej przejrzyj sobie jak wygląda taka kratka i będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już sam nie wiem które źródło prawdziwe, nie chcę nic na siłę robić żeby nie pourywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jednak nie, jedyna opcja to demontaż dolnej osłony silnika i spod spodu wymiana tych żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje zabrałem się do tego i od strony kierowcy ten halogen jest za chłodnicą intercoolera więc nie ma opcji od spodu tego zrobić, nie wiem czy zderzak tylko wchodzi w grę zdjąć czy z przodu da się jakoś te mocowanie odkręcić, natomiast po lewej stronie od pasażera po zdjęciu pampersa jest piękny dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz zderzak S-Line Exterieur to można wyciągnąć kratki od przeciwmgielnych i masz dostęp do lamp. Jeżeli masz zwykły zderzak to musisz zderzak zrzucić.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, FabianB napisał:

No ja mam zderzak zwykły..

 

To musisz go demontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...