Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q7 50TDI S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Po 13 miesięcznej przygodzie z Mercedesem, czas pokazać jego następcę ;) z racji, że obecne ceny samochodów są jakie są i dostępność nowych samochodów jest znikoma, postanowiłem wykupić z Perfect Lease Q7mkę, którą od nowości jeździł mój brat. Samochód pochodzi z polskiego salonu, jest to rocznik 2018, ale pierwsza rejestracja miała miejsce w lutym 2019. W zasadzie dla mnie wyposażony w sam raz ;) no może fajnie by było jakby był jeszcze pakiet skórzany.. no i w końcu biały i w końcu z powrotem Audi :kox: przebieg tylko tysiąc km więcej niż miałem w Mercu ;)

Z wypasu, poza standardem, ma na pokładzie:

-pełny S-line

-LED Matrix

-pakiet Comfort (m.in. grzanie d*p, Advanced Key, kamera cofania itd.)

-pakiet Technology (BOSE, VC, aktywny tempomat itd.)

-tylna roleta elektryczna

-fotele z pamięcią dla kierowcy

-klima 4-strefowa

-Open Sky

-tylna klapa otwierana z kopa

-koła 21 cali

-tylna oś skrętna

-pneumatyka

-pakiet czerń

-czarne lustra

-tylna kanapa z regulacją

-dekory beuafort w połączeniu z aluminium

-oświetlenie ambient

-tylne szyby przyciemnione

-Side Assist

-elektryczne dociąganie drzwi

-brak oznaczeń

-półskóry z alkantarą

itd. ;)

Planów kilka też mam:

-VIM + DVD z tyłu

-wymiana znaczków na czarne - done :good:

-projektory w drzwi Audi - done :good:

-guma do bagażnika - done :good:

-bagażnik dachowy ORI - done :good:

-led w światła cofania

 

No i jakieś tam fotki :)

fQJgLo2.jpg

SeY01Iz.jpg

5N5pa6f.jpg

aF8rYs5.jpg

1oem9KK.jpg

oOoS34d.jpg

WR0ZAAl.jpg

 

Pozdro! :kox:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

:thumbup1:Gratuluję i bezawaryjnej jazdy!

Kolor biały lodowiec?

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

zwykły biały Carrara ;)

Opublikowano
12 minut temu, jedrekx napisał:

zwykły biały Carrara ;)

:thumbup1: Też ładny, odcień ten sam tyle, że biały lodowiec ma dodatkowo błyszczące cząstki. Różnicę widać tylko z bliska w sumie. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Piękna sztuka :slina:, gratulacje :hi:

Opublikowano

No no Jędrek piekną maszyna:thumbup1: Wypas robi wrażenie:slina:

Opublikowano

I serduszko mocne zdrowe:decayed:

Opublikowano

Piękna :thumbup1:

Opublikowano

Koła giną w tej budzie . Piękne auto .

Opublikowano
6 godzin temu, jedrekx napisał:

zwykły biały Carrara ;)

Najlepiej pasuje do przedliftowego Q7 4M. Duży plus za pakiet czerń :thumbup1:

I oczywiście za pneumatykę, skrętną tylną oś i alkantarę :D

Edytowane przez granatowy

Opublikowano
 

Koła giną w tej budzie . Piękne auto .

Nie jest tak źle z tym wzorem.

Opublikowano

Bardzo ładna :thumbup1:   Gratulacje !

 

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, marcinch001 napisał:

Koła giną w tej budzie . Piękne auto .

wiadomo, że na SUVie tak duże koło będzie wyglądało inaczej.. ;) moim zdaniem jest ok. na zdjęciu zawieszenie jest ustawione w Dynamic, czyli jest odrobinę niżej.

 

14 godzin temu, granatowy napisał:

Najlepiej pasuje do przedliftowego Q7 4M. Duży plus za pakiet czerń :thumbup1:

I oczywiście za pneumatykę, skrętną tylną oś i alkantarę :D

Skrętna tylna oś daje radę. Bez problemu mogę kręcić tą kolubryną jak E klasą i parkowanie nawet w centrum handlowym nie stanowi problemu. :good:

 

18 godzin temu, Wandej napisał:

Wypas robi wrażenie:slina:

jak na Q7 to raczej średniak, ale jak dla mnie jest w zupełności wystarczające :kox:

najważniejsze, że w środku, a w zasadzie z tyłu, jest w pip miejsca i bez problemu wkładam bazę z nosidełkiem bez konieczności przesuwania przedniego fotela :) no i kolejna kwestia to regulacja tylnej kanapy :good: na razie jestem bardzo zadowolony.. no i w końcu znowu V6 :decayed:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
  • Autor

jest i czarny znaczek :kox:

3ceMW1a.jpg

Opublikowano

Matko jedyna weź się w końcu zdecyduj na jakieś auto co:dontknow:

Opublikowano
  • Autor

Ale o co chodzi :decayed: ten raczej zostanie na dłużej niż rok.. chyba ?

Opublikowano

Fajne Q7 :thumbup1: Gratulacje sam się niedawno zastanawiałem, ale jeszcze nie dorosłem :decayed:

Opublikowano

Piękna :wub:

Opublikowano

Bardzo ładny krążownik :D 

Opublikowano

Fajny wóz Jędrek, podoba mi się ta buda, jak będziesz w bt to zamawiam karniaka :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.