Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego


Pinczi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale idac twoim tokiem, to po co ludzie montuja zderzaki od S4 do zwylkych A4 ? Przeciez to i tak nigdy nie bedzie eSa, wiec po cholere ladowac w to kase ?

:mysli:

Może, z takiego samego powodu, dla którego Ty zamontowałeś aluminiowe nakładki na pedały z RS4 :decayed:

Zderzak S4 wygląda po prostu o niebo lepiej od zwykłego :) Chociaż jeśli chodzi o budę B6 to mi zdecydowanie bardziej podobał się pakiet S-line/USP. Zarówno pakiet stylistyczny S4 jak i S-line/USP można zamówić w fabryce przy kupnie zwykłej A4.

Wydaje się też, że montaż elementów fabrycznych od "mocniejszego" auta jest jedynym akceptowalnym tuningiem na tym forum. Wszelkie drastyczne rozwiązania NON-OEM chyba po prostu źle wyglądają na autach tej marki.

Moim zdaniem wszystko jest w porządku dopóki Ty nie przykleisz na klapie znaczka RS4, a właściciel TDI ze zderzakami S4 nie naklei na klapie znaczka S4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer nie badz taki "hop do przodu", bo sam myslales ze to oryginalne.

Od myslenia/przekonania do pytania "czy to ori oslony?" jest daleka droga moj drogi :tongue4:

Zdradziles, ze hydrografika - juz wiemy co to za efekt na zywo. Malutkie zdjecia zupelnie go nie oddaja :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na biksy jest prosty sposob. Nakrywa sie lampy od gory folia i woda nie ma sie ktoredy dostawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinczi teraz na parkingach bedzie sie z otwarta maską lansował :)

hehe...dobre.

Zeby mi nie odbilo i zebym z otwarta maska nie jezdzil :)

Konczac temat...

Oczywiscie macie racje ze hydrografika to nie jest i nigdy nie bedzie to co ori carbon w rs4.

Jednak jest to dobra, moim zdaniem, alternatywa za rozsadne pieniadze ktora dodaje troche "smaczku" do wygladu

Dzieki za te pozytywne i negatywne komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w słoneczne dni po co komu maska :polew: :polew: :polew: :polew:

pinczi teraz na parkingach bedzie sie z otwarta maską lansował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Grupa użytkowników rośnie jak widać. Mam pytanie, zmieniłeś ster na R8/TT. Multifunkcja działa bez problemu? Wypiąłeś jedną, wpiąłeś drugą i hula? Ja mam u siebie multifunkcyjną w oryginale ale te nowe są po prostu bandyckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Grupa użytkowników rośnie jak widać. Mam pytanie, zmieniłeś ster na R8/TT. Multifunkcja działa bez problemu? Wypiąłeś jedną, wpiąłeś drugą i hula? Ja mam u siebie multifunkcyjną w oryginale ale te nowe są po prostu bandyckie.

Tak, multifukcja działa bez problemu.

Niestety nie jest to Plug&play. Trzeba troche pomodzić.

Masz cały wątek o zmianie kierownicy napisany przez Malika:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinczi napisz coś o osiągach - pewnie mierzyłeś ;) Jak wygląda codzienna eksploatacja V8? Czy cokolwiek się działo z motorownią lub osprzętem?

W okresie zimowym zebrałem troszkę danych o furce lagaduli - to samo co u Ciebie tylko w tipie. Niestety byłem niemile zaskoczony spalaniem - przy ujemnych temperaturach bak wystarczył zaledwie na 300km (cykl mieszany z przewagą miejskiego). Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że to automat - ciekawy jestem jak Ty to widzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...no w sumie mierzylem Vagiem

Powiem tak - eSa w pelnym ekwipunku + pasażer co daje łącznie ok. 1950 kg, na konczacym sie sprzegle i dwumasie

Wyniki:

0-100 km/h - 6.1 s

0-400m - 14,2 s

Spalanie...hmm...."drugi" komp mi pokazuje srednie 15 L ( srednia z kilku tysiecy kilometrow)

Z silnikiem nic a nic sie nie dzieje i nie dzialo , zarowno z osprzetem. Wyciete tylko zostaly dwa katy i wymieniona poduszka pod silnikiem

O dziwo silnik prawie wogole nie bierze oleju. Olej i filtry wymieniam co 7,5 - 10 tys km, Motul 507.00 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebym mial jeszcze agresywniejsze mapy od AGB... a ja mam allroadowe ECU :gwizdanie:

Ale... czemu nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...