Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sorry za OT ale i tak chyba puścił do ludzi, gadałem z nim jak jeszcze ją miał i narzekał

Opublikowano

Piękna!!!! :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Temat przeczytany od pierwszej do ostatniej strony. Autko za***iste, mody przemyslane i konkretne. :good: :good: :good:

Opublikowano

Pinczi masz moze zdjecie swojego tylniego zacisku ? [dowolne, moze byc na aucie, moze byc nawet pod felga :) ].

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie mam

Opublikowano

fura :kox: a mody :slina: srodek mi sie bardzo podoba :good:

Pinczi fele dzisiaj trafily na auto dzieki wielkie jestem mega zadowolony :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się nad wymianą wszystkich żarówek z oświetlenia wewnętrznego na LED.

Co o tym myślicie ? Warto czy będzie badziewnie ?

Czaki....Twoje zdanie już znam więc cicho :)

Opublikowano

Ostatnio widzialem jak swieca ledy u boberka - nie podoba mi sie, nie moj gust. Bialo-niebieskie zimne swiatlo... wole zwykle zolte cieple.

Opublikowano

u mnie swieca ponad 1.5 roku i wszyscy mysla ze sa ORI :rolleyes:

to po co zmieniac ? :decayed:

na powaznie - to roznica jest, moim zdaniem na minus, najlepiej samemu ocenic na zywo :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Laguna....jest gdzies na forum (albo masz moze) rozpiska jakie sa zarowki wewnatrz ?

Nie chce mi sie kazdej wykrecac i patrzec :)

Opublikowano

lepiej zostawić ori i mieć spokój z wymianami, błędami..nagrzewaniem się i śmierdzeniem :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Efekt wczorajszego przyciemniania szybek, mam nadzieje ze sie spodoba :) (wiem ze dla niektorych folia moglaby byc ciemniejsza ale mi sie podoba)

55565ef1dc9684fcm.jpg

2b1ff93d67e3bf5em.jpg

39d4292ecda31caem.jpg

7a8861bee8c90334m.jpg

Opublikowano

Jest super , bo wszystkie ciemne . Miron ucz się :hi:

Opublikowano

Jest malina :good: Ale fela moim zdaniem szalu nie robi :rolleyes: Nie przepadam za tym wzorem :wink4:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno w temacie nic się nie działo, co nie znaczy ze przy aucie była "kompletna cisza" :)

O oczywistych wymianach typu filtry, olej, wahacz, itd nie będę sie rozpisywał.

Wymienione zostało także kilka pierdół które mnie drażniły i w końcu trzeba było je wymienić.

Udało się dokonać także dwóch modyfikacji:

1. zamontowany został fabryczny tuner TV oraz odtwarzacz DVD

Jakość obrazu...hmmm...nie powala, ale mam jeszcze wogóle nie ustawione anteny i może dlatego (anteny nie są ori).

Oczywiście została odblokowana możliwość oglądania podczas jazdy.

Przy okazji został wgrany soft do RNS-E z językiem polskim.

Podziękowania dla Siemiana :good:

2. Druga sprawa, która chyba bardziej mnie cieszy, udało sie skompletować oryginalne carbonowe dekory od S4 :) :)

Moim zdaniem prezentują się o wieeele lepiej :)

Tutaj chciałem podziekowac koledze Marcin_o23.

Najbliższe plany ?

Napewno trzeba wymienic wlacznik swiatel bo jest lekko wytarty i mnie denerwuje.

Mysle tez o wymianie calego tunelu srodkowego, poniewaz ten jest juz lekko porysowany i poza tym chcialbym sie pozbyc uchwytu na telefon.

W najblizszych dniach napewno autko pojdzie na porzadne sprzatanie srodka bo ostatnio zostalo zaniedbane z powodu braku czasu, a na wiosne przymierzam sie do oddania eski na profesjonalne "odswiezenie" lakieru.

A teraz kilka zdjec na szybko :)

caa961ecff2ade96m.jpg 839f6eff0fe82e48m.jpg

9aaf4cf6f9cf3f72m.jpg 9cc8882e8c5bba77m.jpg

074bde435bc4fecem.jpg fd7e4388e3a936e9m.jpg 38a1b904b492047cm.jpg

Opublikowano

oj kierke to masz fajna :wink4:

Opublikowano
  • Autor

oj kierke to masz fajna :wink4:

Od Malika :D :D

Opublikowano

piekna jest :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.