Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka,

Oto moja nowa niuńka.

Audi S4 Avant

Rok: 2003 - modelowo 2004

Przebieg: 114 tys

Silnik: 4,2l V8 BBK

Moc: 344 KM

Moment: 410 Nm / 3500 obr

Kolor: Czarna perła

Generalnie pełna opcja (choc moge sie mylic) bez szyberdachu i pamieci ustawien foteli.

Niunka od 2007 roku w Polsce. Sprowadzona ze Szwajcarii. Przebieg autentyczny.

Kupilem od właściciela który sam ja sprowadzil dla siebie.

Oczywiscie nie jest bezwypadkowa, miała stłuczkę w Szwajcarii, ale nie groźna - własciciel udostepnil mi zdjecia.

Moim zdaniem jest w super stanie, bez problemu przeszła przeglad w ASO przed zakupem. Jest kilka rzeczy które będzie trzeba ogarnąć, ale przeciez nie jest to auto nowe wiec trzeba bylo sie z tym liczyc.

Z pierwszych modow, to została już zamontowana RNS-E, niestety zdjec jeszcze nie mam :)

Ogolnie jestem mega zadowolony, brzmienie silnika mnie powala - kilka osob na spocie mazowieckim widzialo i slyszalo :)

Moglaby tylko troche mniej palic :)..ale cos za cos

Zdjęcia z ogłoszenia:

93cd46a476be7fb5m.jpg899c9437418006ebm.jpg49e04df75b604adfm.jpg

352a87dc655fe619m.jpg6eeb2f7b00b28a0bm.jpg8541083739dccad0m.jpg

Aktualne fotki:

7a7cbe579a2c7869m.jpg6782d44df3ecaeaem.jpg

28bba097db5b8bfam.jpgc4091d72060a3681m.jpg

Pod tym linkiem zdjęcia po korekcie lakieru w Shine Factory:

https://picasaweb.google.com/113141998987262616217/AudiS4

Pierwsza modyfikacja:

- zamontowanie navi RNS-E

8f86ddbd4b2b5897m.jpg

Modyfikacja nr 2:

- zmiana relingów na chromowe

- kuracja odmładzająca "by Meguiars"

80b3ace0f929dccdm.jpga44a87b6bbfc5fdem.jpg8ac1792a2de611a7m.jpg

789bb21efd69888dm.jpg744596f4a6b848f4m.jpgb0054c773ffb33fcm.jpg

Zmiana felg na model od RS6 - 18" - modyfikacja nr 3:

8125a33288c53163m.jpg6a834053bc0a83dbm.jpg7a9b78da636997b7m.jpg

92208a55de9ac0e5m.jpg75f8d5d1906c4c71m.jpgdf6eb0b53b110111m.jpg

Pomalowanie zaciskow na czarno + montaż emblematów na zaciski z logo S4 - modyfikacja nr 4:

6fbd9cd55af2fd3em.jpg66bd25e9c5b588dfm.jpg5f7f8c8261a98ad0m.jpg

Modyfikacja nr 5:

- montaż kierownicy multifunkcyjnej od R8/TT:

0a4780b375f52636m.jpgd312d47e16d0b4f4m.jpg

Modyfikacja nr 6:

- listwy ozdobne + el. konsoli środkowej w carbonie:

dscn1146ld.th.jpgdscn1147e.th.jpg

Modyfikacja nr 7:

- montaż modułu Bluetooth i uruchomienie pełnej obsługi SDS

Modyfikacja nr 8:

- wycięcie "przednich" katalizatorów w MG Motorsport

Modyfikacja nr 9:

- montaż kamery cofania

ed9e684a730905f3m.jpg

Modyfikacja nr 10:

- montaż nakładek na pedały oraz podstopnicy z RS4 B7

d0a3c2eb2735a80em.jpg

Modyfikacja nr 11:

- osłony na silnik a'la RS4 B7

a72e4e92d07fba2am.jpg

Modyfikacja nr 12:

- zaciski Brembo 6-tłoczków, przewody w stalowym oplocie

35eb00acf5605764m.jpg

Modyfikacja nr 13:

- przyciemnienie szyb - folia Armolite Raycer 36SR

2b1ff93d67e3bf5em.jpgcfd3056d4aa194bfm.jpg

Modyfikacja nr 14:

- montaż fabrycznego Tunera TV oraz DVD

caa961ecff2ade96m.jpg 839f6eff0fe82e48m.jpg

Modyfikacja nr 15:

- wymiana wszystkich dekorów na oryginalne carbonowe od S4

9aaf4cf6f9cf3f72m.jpg 9cc8882e8c5bba77m.jpg

A CO DALEJ ??? TEGO NAWET JA NIE WIEM :)

Opublikowano

no ładnie , ładnie , napisz jakie wrażenia z jazdy , spalanie etc. ??

Opublikowano

super Esss :good: poprawny pierwszy mod :naughty: a nie lepiej zdjąć resztę chromów i dać jakąś felgę z czarnym akcentem albo całą grafitową? :mysli:

Opublikowano

niedawno byla na otomoto chyba, prawda?

Opublikowano

Dziwnie ta poducha lezy w kierownicy.

Opublikowano
  • Autor

no ładnie , ładnie , napisz jakie wrażenia z jazdy , spalanie etc. ??

Wrazenia jak dla mnie super....duzo lepiej sie prowadzi od mojej poprzedniej S3.

A spalanie...hmm....kto posiadajac S4 martwi sie o spalanie :)

super Esss :good: poprawny pierwszy mod :naughty: a nie lepiej zdjąć resztę chromów i dać jakąś felgę z czarnym akcentem albo całą grafitową? :mysli:

Moze i lepiej :)

niedawno byla na otomoto chyba, prawda?

Tak

Dziwnie ta poducha lezy w kierownicy.

Przeciez wyraznie napisalem ze jest po stluczce. Poducha byla wywalona

Opublikowano

Nie doczytalem. Ja bym wywalil reszte chromow w aucie :tongue4:

Opublikowano

widziałem wczoraj w arkadii :) na spotach a3jek..ładna :kox: długo stała w komisie ? :cool1:

Opublikowano

Piekna jest gratulacje zakupy :naughty:

Mi sie chromik podoba jestem za relingami :good:

Opublikowano

Ja bym te fele zmienil, jakies takie bez wyrazu sa...

No i drewno ze srodka out :gwizdanie:

Opublikowano

Drewno i fele sa fajne :)

Opublikowano
  • Autor

Drewno na 100% zostaje.

Fele tak jak napisalem na poczatku beda od nowej RS6

Opublikowano

fajne autko ;) pozdrawiam.

Opublikowano

Fajna, zazdroszczę tego "gangu" V8ki :)

Opublikowano

- ewentualnie pomalowanie zacisków na czerwono badz czarno - ale nie jestem narazie na 100% przekonany

Jeśli chodzi o malowanie zacisków ( o ile dobrze rozumiem chodzi o zaciski hamulców) to jestem przeciw. srednio to wyglada w samochodzie marki AŁDI :). Ale to moje subiektywne zdanie.

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dwie fotki na szybko :)

bb00e2cbf8d3db14med.jpg

b763930eff10dc99med.jpg

[/url]

Opublikowano

u pod torwarownią :decayed::kox:

Opublikowano

Furka wypas :good:

Z relingami zastanów się czy może nie lepiej zrobić ją na czarno i jak juz ktoś pisał zmienić reszte chromów :mysli:

Zrób VT i zobaczysz co Ci się będzie bardziej podobać

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niuńka dostała dwa "prezenty":

1. chromowane relingi - uważam ze duzo lepiej sie prezentuje teraz

2. "kuriacja odmładzająca" - by Meguiars :)

Moze na fotach tego nie widać, bo fotograf to ze mnie żaden, ale efekt jest naprawde ogromny.

8ac1792a2de611a7med.jpg80b3ace0f929dccdmed.jpg

a44a87b6bbfc5fdemed.jpg71b62590ee92da6bmed.jpg

b0054c773ffb33fcmed.jpg789bb21efd69888dmed.jpg

744596f4a6b848f4med.jpg

Opublikowano

No to teraz tylko ładne 19" :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.