Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 AJM]Zakup oleju


Tukan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam maly problem.Jezdze na oleju Castrol GTD 5W40 i musze dokupic 1L na dolewke i tu jest problem,nie ma go nigdzie w sklepach! :exclaim: Ponoc wycofali co zrobic z takim ewenementem, a musze dolac bo mam malo innego raczej nie mozna wiec co :question: Dojezdzic na tym co mam do wymiany i kupic jakis inny :question:

http://allegro.pl/item180877282_castrol_gtd_magnatec_5w_40_5_litrow_syntetyk_.html takiego sie troche boje z allegro choc pisze ze Germany ale pisac se moga.Wiec co zrobic :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolej jakiego kolwiek tylko żeby spełniał norme 505.01 dla pompowtrysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze na GTD wiec to jest 505,00 nie jezdze na 505,01 do PD.Nie wymieniam sam bo nie mam do tego warunków.A oleju mam malo raczej sie nie doturlam do tej wymiany bez dolewki a mam do wymiany 2tys km. .A co powiecie o tym z allegro syff??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec to jest 505,00 nie jezdze na 505,01 do PD
A co powiecie o tym z allegro syff??

jak dla mnie możesz śmiało kupować ten z allegro, skoro nawet nie jeździsz na oleju dostosowanym do Twojego silnika... :cool:

Ale zalecałbym jednak zmienić na 505.01 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak poszukam jutro jezcze po sklepach GTD.Autko na takim jezdzilo i wszystko jest ok wiec wolabym jezdzic na nim dalej.Ale jak nie znajde to zakupie CASTROL TXT z norma 505,01 40zl za litr to dobra cena :question: Czy ktos z was kupowal olej z allegro? :question:

http://allegro.pl/item177887187__olej_silnikowy_castrol_txt_505_01_promocja.html bo cena jest super ale czy jakosc jest taka sama jak ze sklepu :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz dolac spokojnie innego oleju 5W40 ....

co do samego oleju jakiego uzywasz to te z norma 505.00 sa lepsze jakosciowo od 505.01 :wink: ,

nawet Master's kiedys pisał ze do swojego Paska PD zalewa Mobil 1 5W50 ... :rolleyes:

osobiscie odzałowałbym te 2000 km, wymienił oliwe na 505.01 i wymienial co 10 tys km ...

p.s zrobisz jak bedziesz uwazał za stosowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiem sie nad zakupem Castrol txt z norma 505.01,ma ktos doswiadczenie z tym olejem :question: Bo na motula mnie na razie nie stac ale na nastepna wymiane juz raczej bede miec flote to zainwestuje w Motula ktory jest ponoc najlepszy :exclaim: Chyba ze wymienic na txt i juz przy nim zostac albo jezdzic dalej na GTD ktory sie spisuje juz 3lata bez zarzutu A i czy jak PD by siadaly byly by problemy z uruchomieniem silnika a jak nie to jakie sa objawy kulejacych PD :question: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie sa objawy kulejacych PD

wybuchają :rotfl:

A po ile ten TXT w ogóle ? Kup jakikolwiek olej z normą 505.01 i zostań przy nim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie sa objawy kulejacych PD

wybuchają :rotfl:

A po ile ten TXT w ogóle ? Kup jakikolwiek olej z normą 505.01 i zostań przy nim....

:bicz:a powaznie :question: po 40zl/1l

chyba ze http://allegro.pl/item184981597_olej_castrol_txt_505_01_tdi_5w_40_rally.html z niemiec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bicz:

bo co ? Dlaczego mam szukać cen ? Skąd mam wiedzieć po ile tego Castrola kupujesz ?
po 40zl/1l

czyli jakieś 160 zł za 4L, żadna rewelacja według mnie (za 200 zł kupowaliśmy Motula od kolegi Nexus - było kiedyś takie moje ogłoszenie w rabatach, poszukaj i napisz do niego po ile teraz ma)

Za 165zł kupowałem Valvoline z 505.01 (myślę, że lepszy od tego Castrola)

Z allegro nie kupuj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bicz:

bo co ? Dlaczego mam szukać cen ? Skąd mam wiedzieć po ile tego Castrola kupujesz ?

Chodzilo o PD a nie o olej :wink: Wielkie dzieki za pomoc popytam jutro po ile jest vavoline Pozdrawiam

[ Dodano: 16-04-2007, 19:46 ]

Murzynku ale nie napisales jaki tylko ze Castrol 505.01.Teraz wszystko jasne dzieki jutro jak wszystko pujdzie ok zakupie tego txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz mam Castrol TXT 505.01 dzieki za wszelkie info :a4fan: Temat mnozna zamknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...