Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje :good:

Jest furmanka pierwsza klasa :slina: zawsze mi sie podobały avanty a jak sa takie to dopiero :shocked:

Jeszcze tylko troszke mocy by mu sie przydało bo na 19" to pewnie troche ciezko mu idzie jazda :naughty:

Aha no i gril w zderzak kup ori chociaż ten az tak żle nie wyglada. z czego go wyrezałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no i gril w zderzak kup ori chociaż ten az tak żle nie wyglada. z czego go wyrezałeś??

z podróby grilla do b5 bez znaczka dociąłem :gwizdanie: wygląda dobrze.. jak się zbiorę i go poprawie jeszcze trochę to będzie jak ori :wink4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:59_________________________________________________odświeżyłem 1 post co by nie trzeba było szukać po stronach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła sztuka :good: gratuluję wytrwałości w modach :kox: koła na szybko zakładałeś ??, załóż właściwie bo wioskę zrobiłeś z oponami masz założone pod prąd :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła sztuka :good: gratuluję wytrwałości w modach :kox: koła na szybko zakładałeś ??, załóż właściwie bo wioskę zrobiłeś z oponami masz założone pod prąd :polew:

celowo tak są założone :cool1:

i takiej wersji wydarzeń się trzymaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra kozackie te bbs-y :shocked:, możesz mi napisać na priv gdzie kupowałeś, i ile cię kosztowały.

Jak dla mnie idziesz z modami w idealnym kierunku :wink4:

już pisałem

jaki price, jeśli mogę zapytać??? odp może być na priv...

zakupiłem takie same, też w wersji motorsport, ale w 18`... i już zostały zaadoptowane na czarny mat :kox: :kox: :kox:

żadna tajemnica 1800 za całe koła :naughty:

fakt ze felgi nie sa w stanie idealnym ale opon jest 90%

+ renowacja z malowaniem 320 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy crash test bbs-y maja już za sobą ;( i muszę powiedzieć ze twarde są j**ane :evil:

Co się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy crash test bbs-y maja już za sobą ;( i muszę powiedzieć ze twarde są j**ane :evil:

Co się stało?

drogowcy wycieli dziurawy odcinek asfaltu nie specjalnie informując o tym użytkowników :wallbash: i przeleciałem przez takie wycięcie dość szybko ;(

ale na szczęście poza kilkoma k**wami które poleciał nic sie nie stało i bbs-y całe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju - zmieniłeś sobie kierunki w oponach?? :wink4:

eksperymentuje :wink4:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 01:59_________________________________________________

wuju - zmieniłeś sobie kierunki w oponach?? :wink4:

eksperymentuje :wink4:

i po eksperymencie muszę powiedzieć ze efekt zadowalający :kox:

wiosenna sesja trochę lepszej jakości :cool1:

be9013e4.jpg

e2e55b37.jpg

39f88994.jpg

340bccf0.jpg

2b271437.jpg

bdd22fe2.jpg

c9e2039d.jpg

najbliższe plany to wymiana lewej lampy z tyłu :decayed:

jak by się komuś chciało zrobić vt (1 foty) z białymi felgami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Twoim aucie nie podoba mi się tylko jedna rzecz... te "chromy" dookoła szyb... ale i tak jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VT o które prosiłeś :hi:

felgi podmienione na inne i pomalowane (z Twoich czarnych ciężko zrobić białe :wink4:)

ramek już nie ruszałem...

c9e2039da.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...