Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że Dare, mogłeś powijać ori Roti, jak ja, jak był black friday, w dobrym kwicie wychodziły (o ile masz kogoś w Stanach, kto by Ci to do Polski wysłał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z roti w moim przypadku gra nie warta swieczki... kupa kasy wiecej, wyglad tak sam, prz tych kilometrach co robie i mojej jezdzie raczej nic im nie bedzie po za tym niewiem czy mi cos nie strzeli do glowy i po sezonie ich nie zmienie.... i taka ciekawostka ze nie trzeba miec nikogo w stanach zeby bez problemu kupic ori roti w pl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z roti w moim przypadku gra nie warta swieczki... kupa kasy wiecej, wyglad tak sam, prz tych kilometrach co robie i mojej jezdzie raczej nic im nie bedzie po za tym niewiem czy mi cos nie strzeli do glowy i po sezonie ich nie zmienie.... i taka ciekawostka ze nie trzeba miec nikogo w stanach zeby bez problemu kupic ori roti w pl :wink:

jak sie ma tam kogoś to o wiele taniej ma sie ten sam towar:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi jak ze wszystkim....

a kolega borek ma racje z tym black friday, jesłi tylko uda sie dpochać do towaru to mozna byc niezłą sumke do przodu, a kupujac pare kompletów min. jeden wyjdzie za darmo jak to stargasz do polski:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze ma racje, i sam dlugo sie zastanawialem czy nie sciagnac ori, ale po co mi to, nie mam czasu i takiej gotowki zeby ja zamrosic, zeby sie to oplacalo i felgi wyszly za darmo czy moze jeszcze bym na tym zarobil.... i to glowny powod czemu sa repliki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z roti w moim przypadku gra nie warta swieczki... kupa kasy wiecej, wyglad tak sam, prz tych kilometrach co robie i mojej jezdzie raczej nic im nie bedzie po za tym niewiem czy mi cos nie strzeli do glowy i po sezonie ich nie zmienie.... i taka ciekawostka ze nie trzeba miec nikogo w stanach zeby bez problemu kupic ori roti w pl :wink:

Wygląd nie jest ten sam. Roti są lakierowane od środka na czarno a front jest polerowany. Dare mają front polerowany a środek jest dalej srebrny.

Nie wiem czy sobie nie pomaluje środków na czarno jak w ori:decayed:

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

Chociaz nie, widzę że sa tez ze srebrnymi środkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dariuszy nie kupiłem:tongue4:

Myślę by na zwykłych, gładkich dekielkach nie wygrawerować rotiform:wink: czy coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dariuszy nie kupiłem:tongue4:

Myślę by na zwykłych, gładkich dekielkach nie wygrawerować rotiform:wink: czy coś takiego

se na allegrze grawerki kupisz.

jak bedziesz szukal darkow truknij PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mi sie z rantem nie widzialy, a ogolnie co do felg to jest chyba jak z kazda inna jednym sie podoba innym nie, chyba tego nie przeskoczymy :decayed:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

dobra wyrezalem roletke, wepchnalem ori rolete w polke bez :) musze jeszcze wzmocnienia porobic z maty i zywicy zeby polka byla sztywniejsza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...