Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nom, powiem szczeze ze jak sie robi autem 2-3tys rocznie to jebac ekonomie...... :) ale jest 1z i zostanie :) ostatno nic sie nie dzieje...... ale grazty sie zbieraja :)

sa do zmiany:

koncowki wydechu

do zalozenia webasto

cos tam jeszcze

i jeszcze

no i urna najwiekszy mod jaki yeblem......... tzeba zalozyc isofixa :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nom, powiem szczeze ze jak sie robi autem 2-3tys rocznie to jebac ekonomie...... :) ale jest 1z i zostanie :) ostatno nic sie nie dzieje...... ale grazty sie zbieraja :)

sa do zmiany:

koncowki wydechu

do zalozenia webasto

cos tam jeszcze

i jeszcze

no i urna najwiekszy mod jaki yeblem......... tzeba zalozyc isofixa :decayed:

GRATULACJE :naughty:

Opublikowano
Józek chyba na bombie to pisał :grin:

:decayed: miało być auta :wink: Przemek gratulacje :banan:

Opublikowano
nom, powiem szczeze ze jak sie robi autem 2-3tys rocznie to jebac ekonomie...... :) ale jest 1z i zostanie :) ostatno nic sie nie dzieje...... ale grazty sie zbieraja :)

sa do zmiany:

koncowki wydechu

do zalozenia webasto

cos tam jeszcze

i jeszcze

no i urna najwiekszy mod jaki yeblem......... tzeba zalozyc isofixa :decayed:

No ja robię rocznie ok 40tys km to muszę się trochę liczyć ze spalaniem:decayed:

Opublikowano
  • Autor

DZIEKOWAC :decayed:

Opublikowano

Wiadomo już co będzie?:wink: Gratulacje oczywiście:decayed:

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Co by nie było, wychowaj na godnego następce rezacza:decayed:

Opublikowano
  • Autor

za tydzien

Opublikowano

Daje radę, bezawaryjnosci

Opublikowano

Gratulacje :thumbup1: Pochwal się potem co tam nabroiłeś :kox:

Opublikowano
  • Autor

pindolka :decayed:

Opublikowano

gratulacje,kolejny dobry powód na ostrów 2014:decayed:

Opublikowano
:oklasky::drunk:
Opublikowano
  • Autor

piec ON BOARD :beach:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

20131002_121507_zps26dcd762.jpg

Opublikowano

Wszystko plug&play miales, czy byly jakies problemy? Masz kogos od kogo dostalbym taki piecyk? :)

Opublikowano
  • Autor

nic nie jest p&p, piec jest uniwersalny, wiec wszystko trzeba podorabiac pod dane auto, co do wezy wodnych to potrzeba dwa weze z kolanem 90st, musisz pociagnac paliwo z baku, zrobic jakas igle w bak..... wiazka jest banalna do zrobienia....

pogadaj z grippen jego szwagier sie tym bawi ja mialem piec od niego po tym jak sie okazalo ze moj DW50 to zlom

Opublikowano

fajnie że założyłeś gratuluje i kolejny z webastem ja jeszcze dziś zamontuje pilota do mojego oraz poprawie paliwo albo zrobię tak jak ty przez igłe, lub spróbuje przez trójnik plus zaworek zwrotny może sie uda

Opublikowano
  • Autor

U mnie juz wszystko smiga :) jeszcze tylko w wolnej chwili podciagne kabelek do klimatronika i podam sygnal na kierunki zeby mrugnal jak sie bedzie piec zalanczal :)

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

kurna przejrzalem swoj watek :facepalm: tylko 6 razy pisalem ze to koniec i juz nic wiecej w to auto nie wloze.... ja pitole :facepalm:

Opublikowano

tak to jest tez sobie obiecuje a tu wiecej wiecej i wiecej. nie wiem czy to choroba ale wiekszosc tak ma a wszystko przez to pier*olone forum (w mega pozytywnym tego slowa znaczeniu) haha

Opublikowano
  • Autor

Taka sytuacja :naughty:

20131009_095936_zpsbd0ba109.jpg

20131009_095925_zps136232fc.jpg

Opublikowano

zrobiło się jak z hamerykańskich fot! :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.