Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

nom, powiem szczeze ze jak sie robi autem 2-3tys rocznie to jebac ekonomie...... :) ale jest 1z i zostanie :) ostatno nic sie nie dzieje...... ale grazty sie zbieraja :)

sa do zmiany:

koncowki wydechu

do zalozenia webasto

cos tam jeszcze

i jeszcze

no i urna najwiekszy mod jaki yeblem......... tzeba zalozyc isofixa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nom, powiem szczeze ze jak sie robi autem 2-3tys rocznie to jebac ekonomie...... :) ale jest 1z i zostanie :) ostatno nic sie nie dzieje...... ale grazty sie zbieraja :)

sa do zmiany:

koncowki wydechu

do zalozenia webasto

cos tam jeszcze

i jeszcze

no i urna najwiekszy mod jaki yeblem......... tzeba zalozyc isofixa :decayed:

GRATULACJE :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, powiem szczeze ze jak sie robi autem 2-3tys rocznie to jebac ekonomie...... :) ale jest 1z i zostanie :) ostatno nic sie nie dzieje...... ale grazty sie zbieraja :)

sa do zmiany:

koncowki wydechu

do zalozenia webasto

cos tam jeszcze

i jeszcze

no i urna najwiekszy mod jaki yeblem......... tzeba zalozyc isofixa :decayed:

No ja robię rocznie ok 40tys km to muszę się trochę liczyć ze spalaniem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już co będzie?:wink: Gratulacje oczywiście:decayed:

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

Co by nie było, wychowaj na godnego następce rezacza:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie jest p&p, piec jest uniwersalny, wiec wszystko trzeba podorabiac pod dane auto, co do wezy wodnych to potrzeba dwa weze z kolanem 90st, musisz pociagnac paliwo z baku, zrobic jakas igle w bak..... wiazka jest banalna do zrobienia....

pogadaj z grippen jego szwagier sie tym bawi ja mialem piec od niego po tym jak sie okazalo ze moj DW50 to zlom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że założyłeś gratuluje i kolejny z webastem ja jeszcze dziś zamontuje pilota do mojego oraz poprawie paliwo albo zrobię tak jak ty przez igłe, lub spróbuje przez trójnik plus zaworek zwrotny może sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz wszystko smiga :) jeszcze tylko w wolnej chwili podciagne kabelek do klimatronika i podam sygnal na kierunki zeby mrugnal jak sie bedzie piec zalanczal :)

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

kurna przejrzalem swoj watek :facepalm: tylko 6 razy pisalem ze to koniec i juz nic wiecej w to auto nie wloze.... ja pitole :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest tez sobie obiecuje a tu wiecej wiecej i wiecej. nie wiem czy to choroba ale wiekszosc tak ma a wszystko przez to pier*olone forum (w mega pozytywnym tego slowa znaczeniu) haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...