Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Dropsone wyluzuj, zawsze może być gorzej :wink:

Na pocieszenie dodam, że piękne to Twoje OOOO. Opis tematu jak najbardziej na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja pitole jakie te końcówki z allegro co pol forum na tym śmiga to gówno...... nosz kurna wykonanie tego to jakaś kpina.... krzywo pointowane, pokrzywione w środku.... tragedia.... grubo zacząłem sie zastanawiać czy je zakładać :facepalm:

pozatym wpadly ramiona wycieraczek z polifta :)

Drop ja bede brał takie:naughty:

NAKŁADKA WYDECHU ZAGIĘTA DIESEL NIERDZEWNA wildcar (3032541715) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

grubszy serdel niz ori? ?

no pisze ze 6cm, ori chyba węższe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pitole jakie te końcówki z allegro co pol forum na tym śmiga to gówno...... nosz kurna wykonanie tego to jakaś kpina.... krzywo pointowane, pokrzywione w środku.... tragedia.... grubo zacząłem sie zastanawiać czy je zakładać :facepalm:

pozatym wpadly ramiona wycieraczek z polifta :)

Drop ja bede brał takie:naughty:

NAKŁADKA WYDECHU ZAGIĘTA DIESEL NIERDZEWNA wildcar (3032541715) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

grubszy serdel niz ori? ?

no pisze ze 6cm, ori chyba węższe:wink:

to lepiej to sprawdz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pisze ze 6cm, ori chyba węższe:wink:

pochwal się fotami jak je dostaniesz:naughty:

i tak ich nie założę póki nie kupie nowego zderzaka na tył, bo ja mam zaspawaną dokładke, i ori końcówki skrócone:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, chodziło mi o foty z miarką:wink:

pomierzę swoje ori i porównamy

a ok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj fotki bo tez jestem ciekawy.....

---------- Post dopisany 09-04-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 22:13 ----------

ori samo poziom ON BOARD

jutro musze przygotowac nadkola od eski kierownice powierza od polifta i wycieraczki od polifta (dzisiaj doszly) a w czwartek auto do lakiernika i podczas skladania niech wrzuci nowe graty do auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie narazie webasto lezy w garazu, jest jakis problem z odpaleniem, chyba lapie jakis blad..... ogolnie nie mialm za bardzo czasu wziasc sie za nie ale nie spieszy mi sie, chcial bym je wrzucić do auta na kolejna zime, takze troche czasu jeszcze jest, dodatkowo troche pokzyzowaly mi sie plany z malowaniem i narazie do malowania idzie tylko przedni zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sprobuj najpierw polereczke albo recznie pasta lekko scierna a potem sonax z barwnikiem czerwonym umnie zdzialal cuda widac odbicie jak w lustrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że u kolegi raczej ruda daje się we znaki a nie zmatowiały lakier :) Niestety u mnie też doły drzwi (pod listwami) wymagały interwencji lakiernika i ranty błotników przód. Po prostu ocynk w a4 to już nie to samo co w starszych audiczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to, lakier jest w dosc dobrej kondycji, pozatym mam tez jakis tam zestawik do pielegnacji i konserwacji....

2ea2ede3-24a8-4c5d-a564-d37dde766035_zpsb7e6f491.jpg

problemem jest to.....

DSCF3093_zpsfae28a7e.jpg

i tu juz tylko lakiernik moze pomoc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma tylko na przodzie, ale maska ma pare odpryskow od kamykow, jakis wgniotek na dzwiach no i zderzak bedzie inny to w zasadzie pol auta do malowania.... no nic nie teraz to pozniej to pomaluje ale napewno przed zima musze to ogarnac..... a tak mysle ze pod koniec maja chyba zrobie program :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w koncu w moc idziesz:kox: ja na przodzie mam wieksze bo juz na zewnatrz wyszly a tyl spalony lakier bo opona sie nie zmiescila:facepalm: ale czeka mnie korekto zaprawka auta:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że u mnie przed zimą miałem tylko dwa ogniska rdzy o których wiedziałem, prawy rant i ruda wyłaziła z pod listwy w tylnych lewych drzwiach ;).

Po zimie ruda już sporo wylazła ponad rant a na dodatek pojawiła się na kolejnych drzwiach ponad listwą ;). Jako że miałem do lakierowania jeszcze full innych rzeczy bo auto miało małą przygodę jakieś 1,5 roku wcześniej to zrobiłem wszystko hurtowo i cenowo wyszło znośnie. u mnie kazałem lakiernikowi zwalić wszystkie listwy boczne i sprawdzić co się pod nimi dzieje, okazało się że pod każdą już ruda siedziała. Teraz tylko pytanie na ile przyłożył się do roboty i czy nic nie wylezie za jakiś czas. Niby mam gwarancję na rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...