Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mam ten plus ze nie mam tych listew na dzwiach:decayed: i pewnie dzieki temu nic z dzwiami sie nie dzieje

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie chodzi o to, lakier jest w dosc dobrej kondycji, pozatym mam tez jakis tam zestawik do pielegnacji i konserwacji....

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/2ea2ede3-24a8-4c5d-a564-d37dde766035_zpsb7e6f491.jpg

problemem jest to.....

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/DSCF3093_zpsfae28a7e.jpg

i tu juz tylko lakiernik moze pomoc :/

Wujek spolerujesz to:grin:

Co ja mam powiedzieć:facepalm:

A4.jpg

Opublikowano

Takie rzeczy to sobie sam mozesz naprawic tez mam takie cosik i sam sobie robie poczytaj sobie AUTO-FIT zestawy dla domownikow. Mam wszystko i daje rade nic nie widac.

Opublikowano
  • Autor

widzialem tego twojego ulepa :decayed: ty a ty sie wybierasz na ten spot b5b?

Opublikowano
widzialem tego twojego ulepa :decayed: ty a ty sie wybierasz na ten spot b5b?

kiepsko mi sie określić, na tyle przed:whistling:, zobacze może sie uda coś ogarąć żeby mieć wolne wtedy:facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

taka sytuacja :facepalm:

DSCF3164_zpsa36a3bfa.jpg

coprawda jest tez cos i do nissana....

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 21:47 ----------

letnie kola na aucie :kox: filtry wymienione, olej zmieniony, plyn hamulcowy wymieniony, klima odgrzybiona, poprawione luty i przeczyszczona pompka od centralnego...... w tygodniu zmiana nadkoli, zderzak us, sprawdzenie/doladowanie klimy i sprzatanko auta bo niezly syf sie zrobil...

Opublikowano

to kiedy się widzimy żebym mógł obadać? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

moze piatek? sobota/niedziele raczej odpada.... moze cos w przyszlym tygodniu?

Opublikowano

w piątek mam chyba wyjazd służbowy do Gdańska.. zgadamy się :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

288/25

20130605_142307_zpse84d9577.jpg

20130605_142317_zpsd7ead73a.jpg

20130605_185418_zps5e3a4e2a.jpg

:evil:

Opublikowano

dlaczemu nie pakował 312mm?

Opublikowano

trza było 312 wrzucac, tylko jarzma inne :)

Opublikowano
  • Autor

bo mam nowki 15" na zime....

Opublikowano

ja też miałem :P ale to jak wygląda 312 w letniej feldze wygrało :) poza tym bardzo fajne czerwone :)

Opublikowano

Ja również założyłem hamulce z przodu 288/25 :-)

I takie pytanko do Was - skąd u Was tyle rdzy na nadkolach?:shock3:

Opublikowano
  • Autor

starosc nie radosc :wink: w moim przpadku napewno duzo robi to ze auto caly czas na dworzu stoi....

Opublikowano

No, nareszcie ktos, kto mowi "dwor" a nie "pole":decayed:

Opublikowano
No, nareszcie ktos, kto mowi "dwor" a nie "pole":decayed:
jeszcze jakby napisał ze auto stoi na dworze to byłby cud mjut :decayed::wink:
Opublikowano
No, nareszcie ktos, kto mowi "dwor" a nie "pole":decayed:

bo jedni wychodza z ''pola'' na ''dwor'' a inni z ''dworu'' na ''pole'' :wink:

Opublikowano

Ja wychodze z domu na "dwor", jak ide przed dom i ide na "pole" jak ide w "polu" robic :-) Niektorzy widocznie przed domem tez maja pole :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.