Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem ,że szukasz prawego lusterka dużego składanego elektrycznie,polecam z skody superb I:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szczerze zbędny mod z tym gladkim zderzakiem no chyba ze bez tablicy bedziesz jezdzil to lepiej przod sie bedzie prezentowal bo tak jak bedzie tablica bedze to gorzej wygladalo wg mnie niz ori no chyba ze zarzucisz jakies foto jak to juz wszystko bedzie poskladane i pierwszy przeprosze bo moze brak mi wyobrazni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba u siebie tak samo zrobie tylko jak trafi się upatry policjant albo ITD to i tak dowód poleci przy sutej glebie jak założysz tak tablice :wink:

Jak przeczytałem teraz wymagania o umiejscowieniu tablicy to aż mnie głowa rozbolała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sztuka:) no i mody super:) tak trzymaj i powodzenia w dalszym modzeniu:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gruba impeza sie szykuje :decayed:

---------- Post dopisany 02-03-2013 at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2013 at 21:12 ----------

co myslicie o grilu z s4? bedzie to wygladalo do gladkiego zderzaka us? nigdzie nie moge takiej fotki znalesc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gruba impeza sie szykuje :decayed:

---------- Post dopisany 02-03-2013 at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2013 at 21:12 ----------

co myslicie o grilu z s4? bedzie to wygladalo do gladkiego zderzaka us? nigdzie nie moge takiej fotki znalesc....

ja bym zostal przy polifowym, esowy widzi mi sie srednio, sam mam u siebie od esy ale z tej racji ze zderzak tez to pakiet to pakiet:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs nie... no wlasnie tak sie zastanawiam ma moze ktos jakies foto grila od s i zwyklago zderzaka jak to wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...