Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drop dorobiłeś już to mocowanie blachy podrzuć patent, bo mi Miśki o dowód sapali ostatnio:doh:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oj tam, oj tam :wink:

IMG_3425.jpg

Opublikowano
  • Autor

nie no urwa sy4 chcem.... jakos ten od rs mi nie pasuje.... i niechce zeby wujek slepy mi plakal ze go kopiuje :kox: ozatym biore jakies graty od sida to moze bym i gril wziol....

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:07 ----------

slepy auto idzie za 3 tygodnie do malowania to zrobie kompletna dokumentacje jak to moje mocowanie wyglada i ci psleode.....

Opublikowano
nie no urwa sy4 chcem.... jakos ten od rs mi nie pasuje.... i niechce zeby wujek slepy mi plakal ze go kopiuje :kox: ozatym biore jakies graty od sida to moze bym i gril wziol....

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:07 ----------

slepy auto idzie za 3 tygodnie do malowania to zrobie kompletna dokumentacje jak to moje mocowanie wyglada i ci psleode.....

Drop nie mów nikomu ale też szukam grilla od Sy4:grin:

Opublikowano
  • Autor

kurna wiedzialem :)

---------- Post dopisany 06-03-2013 at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 09:20 ----------

eeeee wale ten grilll.....

zakupilem kolejne graty...... i niedlugo bede mogl napisac

[h=1]Prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w PL[/h]

:kox::kox::kox:

Opublikowano

A co tam nowego doszło:naughty: fabryka czy już jakieś OEM+:grin:

Opublikowano

Drop nie mów nikomu ale też szukam grilla od Sy4:grin:

machniom? :naughty:
Opublikowano
  • Autor
A co tam nowego doszło:naughty: fabryka czy już jakieś OEM+:grin:

ciezko powiedziec tak do konca..... a co jeszcze bylo w przedliftach czego u mnie nie ma? oprócz haka oczywiscie..... asr byl w przed lifcie? eds?

Opublikowano
A co tam nowego doszło:naughty: fabryka czy już jakieś OEM+:grin:

ciezko powiedziec tak do konca..... a co jeszcze bylo w przedliftach czego u mnie nie ma? oprócz haka oczywiscie..... asr byl w przed lifcie? eds?

asr był, bo nawet są guziki do tego:wink:

Opublikowano

eds to chyba tylko Quattro był:wink:

Opublikowano
  • Autor
A co tam nowego doszło:naughty: fabryka czy już jakieś OEM+:grin:

ciezko powiedziec tak do konca..... a co jeszcze bylo w przedliftach czego u mnie nie ma? oprócz haka oczywiscie..... asr byl w przed lifcie? eds?

asr był, bo nawet są guziki do tego:wink:

kupa guzikow jest z a8

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

eds to chyba tylko Quattro był:wink:

napewno? mam watek jak koles w 80 w 1z zalozyl, i u nas na forum tez jes cos tam o tym i nikt nie pisze ze to tylko do q a wszysscy zainteresowani w opisie maja fwd

Opublikowano
A co tam nowego doszło:naughty: fabryka czy już jakieś OEM+:grin:

ciezko powiedziec tak do konca..... a co jeszcze bylo w przedliftach czego u mnie nie ma? oprócz haka oczywiscie..... asr byl w przed lifcie? eds?

asr był, bo nawet są guziki do tego:wink:

kupa guzikow jest z a8

no też racja, a co tam dopadłeś tym razem?, i jakie te stołki wpadają?

Opublikowano
  • Autor

co jeszcze oprócz powiedzmy tego asr bylo montowane w przedlifcie?

Opublikowano

Duds miał kiedyś ale za 4 stówki :kwasny:

Opublikowano

Duds miał kiedyś ale za 4 stówki :kwasny:

usa? chyba z angola:wink:

Opublikowano

tamten chyba był z anglika i nie wiem czy ma taki napis przy wskaźniku paliwa czy tylko w US tak było :eusathink:

Opublikowano
tamten chyba był z anglika i nie wiem czy ma taki napis przy wskaźniku paliwa czy tylko w US tak było :eusathink:

tylko w usach, bo to jest zeby lać tylko paliwko a nie diesla:wink:, i Usy nie wychodziły w dieslu wogóle:wink:

Opublikowano

no tak w Stanach tak lubią diesle jak my ciepłą wódkę :polew: jeden US diesel jeździ po Toruniu :decayed: brakuje jeszcze climatronica w st. F zamiast st. C, tylko w temperaturach ciężko się połapać :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.