Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko to naleciałości jeszcze z czasów zaborów.

Galicja i "Głodomeria" jak mówiono, nie była zbytnio bogata. Stąd też wychodzono na pole. W zaborze rosyjskim i pruskim, była cała masa dworów i dworków, więc wychodzono na dwór. Ot cała tajemnica.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja również założyłem hamulce z przodu 288/25 :-)

I takie pytanko do Was - skąd u Was tyle rdzy na nadkolach?:shock3:

na jakim kole i zawiasie jeździsz?

Opublikowano
Ja również założyłem hamulce z przodu 288/25 :-)

I takie pytanko do Was - skąd u Was tyle rdzy na nadkolach?:shock3:

na jakim kole i zawiasie jeździsz?

Seria - 15 cali i BA :-)

Opublikowano
Ja również założyłem hamulce z przodu 288/25 :-)

I takie pytanko do Was - skąd u Was tyle rdzy na nadkolach?:shock3:

na jakim kole i zawiasie jeździsz?

Seria - 15 cali i BA :-)

:grin:

Opublikowano
Ja również założyłem hamulce z przodu 288/25 :-)

I takie pytanko do Was - skąd u Was tyle rdzy na nadkolach?:shock3:

na jakim kole i zawiasie jeździsz?

Seria - 15 cali i BA :-)

:grin:

Moze kiedys zainwestuje w lepsze kolo i zawias, narazie mnie interesuje mechanika a ta musi byc jak w nowce samochodzie ;-) i powoli tak jest.

Opublikowano
  • Autor
Ja również założyłem hamulce z przodu 288/25 :-)

I takie pytanko do Was - skąd u Was tyle rdzy na nadkolach?:shock3:

na jakim kole i zawiasie jeździsz?

Seria - 15 cali i BA :-)

:grin:

Moze kiedys zainwestuje w lepsze kolo i zawias, narazie mnie interesuje mechanika a ta musi byc jak w nowce samochodzie ;-) i powoli tak jest.

:thumbup1:

Opublikowano
Ja również założyłem hamulce z przodu 288/25 :-)

I takie pytanko do Was - skąd u Was tyle rdzy na nadkolach?:shock3:

na jakim kole i zawiasie jeździsz?

Seria - 15 cali i BA :-)

:grin:

Moze kiedys zainwestuje w lepsze kolo i zawias, narazie mnie interesuje mechanika a ta musi byc jak w nowce samochodzie ;-) i powoli tak jest.

:thumbup1:

Ty masz bardzo ladne kolo i takie bym chcial miec.

Opublikowano
Ja również założyłem hamulce z przodu 288/25 :-)

I takie pytanko do Was - skąd u Was tyle rdzy na nadkolach?:shock3:

na jakim kole i zawiasie jeździsz?

Seria - 15 cali i BA :-)

jak założysz 18, i glebę z nieodpowiednim et to zobaczymy jakie bedzisz mieć błotniki:grin::wink:

Opublikowano
  • Autor

akurat u mnie to nie bylo problemem..... ja musialem akurat dystans dokladac zeby wogole weszlo :decayed:

dzisiaj bedzie atak.... czy blotniki w przedlifcie sa tez przykrecane od dolu do progu? i zeby odkrecic ta srube trzeba zdjac progi jak sie ma od esy?

Opublikowano

masz chyba 2 śruby torx albo imbus już nie pamiętam pod tą czarna powłoką bitumiczną w progu

Opublikowano
  • Autor
masz chyba 2 śruby torx albo imbus już nie pamiętam pod tą czarna powłoką bitumiczną w progu

znalazlem :)

20130608_155319_zpsfc16fd9e.jpg

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

wczoraj 3 razy bylem poprawiac farbe i i tak d*pa! w poniedzialek jeszcze raz..... bo proba na sloncu wychodzi jak marchew w porownaniu do mojego koloru :facepalm:

Opublikowano

A co tu sie stało ..... Takie auto i co ???

Opublikowano

podziwiam ze robisz takie cos na kobylkach bo ja to nie mam zaufania, musi byc kanal albo podnosnik

Opublikowano
  • Autor

mam kanal, ale w sumie jest mi zupelnie nie potrzebny.... a fajnie jest pogrzebac na Świerzym powietrzu :naughty: mozna sie opalic..... :lol1:

---------- Post dopisany 12-06-2013 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 22:53 ----------

narszcie cos sie ruszylo.....

20130612_180147_zps7d6dfe89.jpg

20130612_180136_zps3c7ad7f4.jpg

20130612_180157_zps0d50b268.jpg

20130612_154546_zpsea4ea1ad.jpg

a z tego co nie widac wpadly nadkola od eski i kierownica powietrza do IC z polifta :)

Opublikowano

Robi robotę, ładniejsza niż niejeden polift:slina:

Opublikowano

cacy, gwintem bedziesz krecil cos?

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor
cacy, gwintem bedziesz krecil cos?

tak gwint bedzie szedl w dol na ostrow, teraz musi tak byc jak jest bo mam za wysoki kraweznik zeby wjechac na podworko :/

Opublikowano
cacy, gwintem bedziesz krecil cos?

tak gwint bedzie szedl w dol na ostrow, teraz musi tak byc jak jest bo mam za wysoki kraweznik zeby wjechac na podworko :/

zmień podwórko, ew. krawęznik :whistling::thumbup1:

co do przodu sztosik ale cos mi tu nie leży, może grill, on chyba nie pasi do tego zdesia sam nie wiem moze z eSy by lepiej siadl albo ori RS4 , a moze to kwestia tego ze kozaaaaa :wink::grin:

Opublikowano
cacy, gwintem bedziesz krecil cos?

tak gwint bedzie szedl w dol na ostrow, teraz musi tak byc jak jest bo mam za wysoki kraweznik zeby wjechac na podworko :/

zmień podwórko, ew. krawęznik :whistling::thumbup1:

co do przodu sztosik ale cos mi tu nie leży, może grill, on chyba nie pasi do tego zdesia sam nie wiem moze z eSy by lepiej siadl albo ori RS4 , a moze to kwestia tego ze kozaaaaa :wink::grin:

Grill z S4 koniecznie:wink:, no i koło jakieś dobre, bo ten aVus tak średnio leży:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.