Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elegancko :thumbup:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

every day I see my dream :kox:

Opublikowano

wariat :kox:

Opublikowano

co do webasta to słyszałem że już piecyk masz :decayed:

ja mam u siebie eberspacher i fajnie śmiga z tego co kojarze to gostek od którego Przemo ma to ma jeszcze jeden kompletny ale to już z Przemem pogadaj żeby dał ci numer do gostka

Opublikowano
  • Autor

tak piecyk przyszedl we wtorek, ale nie mam czasu go ruszyc gadalem z krzyskiem i bede go odpalal dopiero w przyszlym tygodniu.....

a tak pozatym 3 dni pucowania auta.... a i tak jeszcze z 2 by sie przydaly.......

Opublikowano

Przemcio gratki auta w rzeczywistości miazga :slina:

Opublikowano

998724_10200561834228403_455071750_n.jpg

PS zyjesz Andrzeju ryju? :grin:

Opublikowano
  • Autor

Zyje juz po 15 bylo oki

---------- Post dopisany 06-08-2013 at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2013 at 08:39 ----------

to pare fotek z Ostrowa, wszystkie znalezione :) bo ja jakos mocy nie mailem zeby swoj aparat wyciagnac :)

2013_08_03_17_26_20_zps5ad99628.jpg

DSC08709_zps2af8bfcc.jpg

DSC08730_zpsa84b3260.jpg

IMG_2293_zpsa9187e1f.jpg

MG_2259_zps398c2aed.jpg

x7jb_zps357bb230.jpg

jak ktos ma jeszcze jakies fotki to prosiłbym o wrzucenie tu lub podeslania linka na pw

Opublikowano

Tłuściasto :kox:

Opublikowano
  • Autor

Reniu kiedy na jakis spot zawitasz?

Opublikowano

Były lekkie zawirowania w moim fyrtlu, ale z ziomkami chętne się spotkam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

z serii za co lubie mojego 1Z

20130811_124017_zps6e0a8532.jpg

184km zrobiione i zasieg 1280km :kox:

osobiscie w to nie wieze..................... na ty set up-ie....... no way :kox::grin:

Opublikowano
z serii za co lubie mojego 1Z

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/20130811_124017_zps6e0a8532.jpg

184km zrobiione i zasieg 1280km :kox:

osobiscie w to nie wieze..................... na ty set up-ie....... no way :kox::grin:

grubo:grin:

Opublikowano

mój emerycką jazdą z ostrowa sieknał 870km i jeszcze pokazywało ponad 100:grin: no ale nie mogłem sie juz powstrzymać:decayed: zaraz po tankowaniu podobne wartosci pokazał:jerk:

Opublikowano

Max miał coś koło 1600 na fisie :naughty:

Opublikowano
z serii za co lubie mojego 1z

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/20130811_124017_zps6e0a8532.jpg

184km zrobiione i zasieg 1280km

osobiscie w to nie wieze..................... Na ty set up-ie....... No way :kox::grin:

andrzeju bym sie ta mala wskazowka po lewej zainteresowal bardziej
Opublikowano
  • Autor

no stres ona tak zawsze :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

śliczny ten Twój kolor auto :jerk:

Opublikowano

Józek chyba na bombie to pisał :grin:

Opublikowano

Ja swoim 1Z na pełnym zbiorniku zrobiłem najwięcej jakoś niecałe 1300 km jeżdżąc w cyklu mieszanym:banan: połowa rezerwy była jeszcze:decayed: Jak zaleje pod korek to wskazówka zacznie spadać po przejechaniu ok 220 km:wink: Także jakby cały czas emerycko w trasie jechać to te 1400km z hakiem by zrobił:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.