Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Duds miał kiedyś ale za 4 stówki :kwasny:

usa? chyba z angola:wink:

A no racja :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
brakuje jeszcze w st. F zamiast st. C, tylko w temperaturach ciężko się połapać :kwasny:

To akurat nie problem, bo w ustawieniach climatronica sobie zmienisz

02122010%28001%29.jpg02122010%28002%29.jpg

Opublikowano
no tak w Stanach tak lubią diesle jak my ciepłą wódkę :polew:

i tu byś się zdziwił:wink:

Opublikowano
eds to chyba tylko Quattro był:wink:

chyba nie tylko w Q. Kolega do seata motnuje pompe ABS z EDS i jak sie go pytalem to mowil ze to jest cos takiego jak ASR tylko ze ASR jest jeszcze lepszy

Opublikowano

EDS to jest blokada mechanizmu róznicowego, napewno jest to w Quattro, ale czy w osce w A4 to nie jestem pewien

Opublikowano
no tak w Stanach tak lubią diesle jak my ciepłą wódkę :polew: jeden US diesel jeździ po Toruniu :decayed: brakuje jeszcze climatronica w st. F zamiast st. C, tylko w temperaturach ciężko się połapać :kwasny:
drugi po chełmie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

niechce takich zegarow z us..... moje z pelnym fisem mi wystarcza, dobra co jeszcze mozna dolozyc z wyposazenia przedlifta, czego nie ma u mnie, oprocz asr/eds i haka?

Opublikowano

Roleta tylnej szyby?

Opublikowano
  • Autor
Roleta tylnej szyby?

el. z a8? musze pomyslec, znam kolesia co zalozyl taka do golfa :naughty:

Opublikowano

Nie, była w serii, Marcin miał przecież :wink:

Chyba że elektryczna... to nie wiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie, nie, orginalnie byla manualna, zobacze moze jak by sie ladna tylna polka trafila z roleta :)

Opublikowano
EDS to jest blokada mechanizmu róznicowego, napewno jest to w Quattro, ale czy w osce w A4 to nie jestem pewien

no ja tez nie jestem pewien, oparlem sie tylko na info od kolegi:wink:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

czego nie ma u mnie, oprocz asr/eds i haka?

chlapacze?:grin::wink:

Opublikowano
  • Autor

ta i alu dekli do zimowej stali :grin:

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

dobra a na powaznie

doszly:

koncowki wydechu

kontrola zarowek

wycieraczki z polifta

DSCF3041_zps154fb5c8-1_zps6a26c693.jpg

czekam jeszcze za czujnikami do samopoziomowania...... i zakladam ori samopoziom :decayed: powinny byc w tym tygodniu.....

zakupilem jeszcze taki zestawik

3078030118_zps0b120727.jpg

Opublikowano

A alarm z wbudowanym paralizatorem masz?

Opublikowano

:polew::polew:

Końcówki forumowe widzę :naughty:

Opublikowano

dobry alarm przy takim ogromie pracy i kasy włożonej w samochód nigdy nie jest zły :wink:

Opublikowano

Dropson, odrazu sobie rozwierć te dziadowskie nity i zrób na śruby, albo jakos inaczej, bo nity są beznadziejne, u mnie aktualnie jedna końcówka jeżdzi w bagazniku:facepalm: musze dobrać jakaś śrube i to wkręcić, chodzi mi o montaż samej nakładki ozdobnej do rurki w tej końcówce:wink:

Opublikowano

Webasto z czego? :)

Opublikowano
  • Autor
Dropson, odrazu sobie rozwierć te dziadowskie nity i zrób na śruby, albo jakos inaczej, bo nity są beznadziejne, u mnie aktualnie jedna końcówka jeżdzi w bagazniku:facepalm: musze dobrać jakaś śrube i to wkręcić, chodzi mi o montaż samej nakładki ozdobnej do rurki w tej końcówce:wink:

wiem juz mi predzej pisales i za bardzo nie czailem o co chodzi, ale jak wziąłem ta koncowka w reke to juz wiem.... mysle ze zaloze stalowe nity i zobaczymy

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

Webasto z czego? :)

oglnie jest to webasto dw50 dosc latwe do zamontowania w a4 b5, i to co kupilem jest wyciagniete z b5

Opublikowano

jaki koszt webasta?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.