Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 /Avant/S-Line/20"/Gwint/Maxton/LZ9Y/in progres

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, 

Na forum jestem już dłuższy czas ale dopiero teraz zdecydowałem się założyć temat na forum. 

Mam na imię Jakub, a to moja A4 B8, której właścicielem jestem od 2017 roku

2009r. 

2.0 TDI (CAHB) 163KM 

Seryjnie na pokładzie: 
- S-Line - wewnętrzny (kierownica 3 ramienna multi, fotele półskóra z materiałem, czarny sufit)

- MMI 2G High

- HIGH BEAM ASSIST

- Elektrycznie składane lusterka

- przyciemnione tylne szyby

- 1BE 

- 19" 

- BI - XENON

Na początku przygody z autem zrobiony standardowy duży seriws. Rozrząd, filtry, oleje + wymiana pompy oleju na wersję z imbusem 100mm :) 

 

20180415_172800.jpg.3230494bfb909f1fc77ddca1ef62a1e7.jpg

20180823_201629.jpg.9e6dfdb6440fae3e8bb07c2dba1c5432.jpg

 

I w takiej wersji zakończyliśmy sezon 2017 

 

2018

Sezon 2018 to pierwze modyfikacje wizualne :banan:

- Grill à la RS 

- Kratki à la RS

oraz kompletowanie zewnętrznego pakietu S-Line na 2019 rok. Dodatkowo w ciągu roku wymiana oleju i bezawaryjny sezon :D

 

20180811_210840.jpg.77108b9f84773745db5d0921f3cebc8c.jpg

20180813_192902.jpg.4fffde5a9cd81e1a90acf66a2e4f19c4.jpg

20181106_163950.jpg.4de701269b50803f078c537a334765cb.jpg

 

2019

 

Sezon 2019 to zewnętrzny pakiet S-Line 

- Listwy progowe 

- Zderzak tył z wersji poliftowej 

- I fartem zakupiona oryginalna lotka z RS4 B8 

- chromowane końcówki wydechu 

- zmiana oświetlenia wnętrza i podświetlenia tablicy na LEDowe od PROLUMO 

 

20181103_133500.jpg.437ec018bc6edad0da9c465835f54aa7.jpg

20190406_182127.jpg.5c3bc25edb225883e5cbd53f06da4edc.jpg

20190408_191259.jpg.a2cb83be7f4f1c701d46347e508360c8.jpg

20190404_181822.jpg.c30999fd5c0bd373b965560bb10a686c.jpg

20190330_231720.jpg.7dcc135a4681a21f795f1472af8843ee.jpg

 

Sezon 2019 to również pierwsza zmiana setupu jeśli chodzi o koło. Padło na JR24 19" 9,5J ET 40

 

received_2238850979727281.jpeg.5ef638e3f372546b8e9c71d72b4ed893.jpeg

 

Zakupione "klamoty" :grin: poszły w kolor, a efekt był następujący  :guma: : 

20190623_223104.jpg.3c0aaf4db39978e1410d907203429083.jpg

 

received_701244073640496.jpeg.9f56e5341d39cdbebf3171bd1cb01367.jpeg

 

Żeby nie było tak kolorowo 2019 rok to:

- awaria kompresora klimatyzacji :pierdziuch:

- zerwane cięgienko czujnika poziomowania świateł :pierdziuch:

- wymiana tylnych łożysk razem z piastami :pierdziuch:

 

2020

Rok 2020 rozpoczeliśmy zakupem kół zimowych, takich w razie czego :lol: ponieważ, A4 nie jest daily ale zimą w garażu też musi na czymś stać :P 

Udało się dorwać w fajnej cenie 17" 

 

20191211_173350.jpg.374dafb2bf5eb5c1dd3e47843c6ee2ea.jpg

A że apetyt rośnie w miarę jedzenia... :whistling: kolejne mody wpadły do auta 

- Dokładka zderzaka przód Maxton Design 

- Zawieszenie gwintowane BC-Racing z regulacją twardości

- Osłona tunelu środkowego 

- Kubeczek Audi

20200229_134532.jpg.925464b59a53fa3a3a7be718f4bc1fb3.jpg

 

20200309_094208(0).jpg.66cda27255941f71fbe323598e52ab1b.jpg

20200307_115908.jpg.b80444129915e085ecb8a8dc2b8be04d.jpg

 

Efekt na nowym zawieszeniu :guma:

20200310_132750.jpg.8fc71e10b156a5e68fa026a70f9c61b1.jpg

 

20200508_173542.jpg.a6482c1ec6f35b91fe45d1e0c23d65db.jpg

 

Filtry, oleje standardowo... a co do awarii w 2020 to... :whistling:

- Padł akumulator :pierdziuch:

- Przestało działać zamykanie klapki wlewu paliwa :pierdziuch:

- Prawy tylny głośnik przestał działać :pierdziuch:

- Dodatkowo wymieniłem plastik wlotu powietrza do filta powietrza 

 

20200128_184112.jpg.43f33aece1c70ab47ec5d4e31c76ed6f.jpg

20200422_120055.jpg.d858c1343d886e817eaf026d9254e860.jpg

20200423_101304.jpg.6d3b2f64b64dad3c41654392b75284df.jpg

20200422_134319.jpg.8df7711ff793fa4e70f7ed91e1f9e013.jpg

 

2021

Zaczynamy sezon 2021, a w nim.. 
- Pierwszy raz załozone koła zimowe, ponieważ JR24 zmieniły właściciela :grin:

20210106_121016.jpg.0511fa3dc8828f8bac7c733d4c68083c.jpg

Co do modyfikacji.. idziemy dalej. :banan:

- Zmiana tylnych lamp na poliftowe 

- Splittery nad kratki halogenów - custom 

- Splittery tylnego zderzaka Maxton Design

- Zmiana felg na 20" Japan Racing JR38 (20" 9J ET35)

- Nowe opony Nexen 245/30/20

- Malowanie zacisków w żółty kolor 

To jest ten moment w którym wybrałem w jaki kolor dodatków pójde w mojej B8 :whistling:. Kontynuacja dalej :P 

- Zmiana kierownicy na poliftową + żółta nić obszycia (wykonana przez: Kierownica Audi z FB) 

received_278405737420685.jpeg.3c55727683a3b521232e70e7dcb0d80e.jpeg

received_494797008530861.jpeg.85df1fd161e9351f7274532e41dfd0a5.jpeg

20210507_131322.jpg.e2f8546530f2aa08b28125987f9886d2.jpg

20210220_134940.jpg.8a13dab6332bfc9236e186fe7af83f57.jpg

20210302_173303.jpg.59c2cc82ecf93b1f726c17b49724131f.jpg

20210410_170129.jpg.ab75ff03ba10ec98117721d0d014a0ca.jpg

20210410_171720(0).jpg.edbf92b320f6c20406488cee6f8dbb52.jpg

received_220571879573859.jpeg.e8e3ccc082c9b100762389ad5a1e2b6b.jpeg

20210525_195604.jpg.29bcf851ff8044f79d8c028ffa40ee01.jpg

received_893927824494965.jpeg.ad08af91fbb65cc65d9600a42d14fdc4.jpeg

 

I żółty kompan podróży :banan:

20210530_155344.jpg.55bfa369e59bffc60f9e5d644ea140f7.jpg

 

W 2021 udało się też wyskoczyć na kilka zlotów :D

 

20210731_131051.jpg.2181d0e8ce791d52eb6be7c4f3596b20.jpg

received_286759129856208.jpeg.886e328c0a5b1809fce4243897dad4ce.jpeg

received_790763168226648.jpeg.e522b71026db18ba9ef4fa47400f8303.jpeg

Nawet udało się zgarnąć nagrody: 

- Najładniejsza felga zlotu 

- Auto zlotu 

Nagrody zdobyte na zlocie fanów marki Audi organizowanym przez Audi Club Włocławek :D

received_1545605052439165.jpeg.77a63697454ef749d7dbc42a939eb8a0.jpeg

 

Sezon zakończyliśmy bez awarii :) 

 

2022

Sezon powoli się rozkręca, a choroby związanej z modami nie da się wyleczyć :P 

Na początek sezonu wpadło: 

- Gałka zmiany + zółta nić oraz zółty pierścień 

- Zmiana koloru pasów na... żółty :whistling: (Wykonanie Kolorowe Pasy) 

Fotki na tę chwilę tylko takie ponieważ mody dosłownie z wczoraj i jeszcze muszę dopieścić wnętrze. 
Ten kto wymyślił te spinki w VAGu niech się... :glupek2:

oraz

A4 przeszła korektę lakieru z zabezpieczeniem przed rozpoczęciem sezonu :) 

 

20220213_141035.jpg.368d4ea9c79588ff5380bdb1d062ab34.jpg

received_401021041833022.jpeg.2b51d5a686f32731a781a5536ff7b166.jpeg

received_328993492529923.jpeg.ee504c45b0ef885a3a28bd823a39de45.jpeg

20220305_184713.jpg.7d66ec286be0f714f05437fae51535b6.jpg

received_1770103863194683.jpeg.e16f19bb2d7b2b61df2fb2bf103cb801.jpeg

 

Sezon 2022 dopiero się rozpoczął więc jeszcze kilka smaczków czeka na ogarnięcie i montaż :guma: tak więc temat będzie aktualizowany. 

Co do planów nie chcę sie rozpisywać ponieważ, często się zmieniają. Zobaczymy co przyniesie czas :) 


Swoją B8 ogarniam dzięki wsparciu mojej ukochanej narzeczonej oraz dzięki ogromnej pomocy moich braci, którzy również jeżdżą A4 i mam nadzieję, że moj temat zachęci ich do załozenia swoich. 

To nasza ekipa na jednym ze zlotów :D 

20210731_131051.jpg.2181d0e8ce791d52eb6be7c4f3596b20.jpg

 

Dodatkowo (mała reklama) prowadzę lokalny klub fanów marki Audi :a4fan:
Zapraszam na naszego FP i na nasze spoty/zloty 
 

https://www.facebook.com/audi.team.nt


Dziękuję tym, którzy dotarli do tego momentu :D i do usłyszenia, zobaczenia :) 

 

 

 

 

Edytowane przez Prezes_ATNT

Opublikowano

Konkretny wóz, włożone dużo :wub:

byle tak dalej :banan:

Opublikowano

Siemano. No w końcu, ile można czekać :D. Tak przeglądam przeglądam i nigdy go nie widziałem na forum a tu dopiero zaczynasz swój temat. Mam nadzieję, że w tym roku będzie można się częściej spotykać.

 

Opublikowano

No grubo, A4 zrobiona z gustem i w moim ulubionym kolorze :decayed:

Opublikowano

Ładne A4 robione ze smakiem , będę zaglądać 

Opublikowano
  • Autor

@Kirpo @wolwerin@karolek_ust Dziękuję na miłe słowa :) Powoli do przodu. 

@monthrey12 Dopiero teraz :P Również mam nadzieję, że uda się spotkać :) 

Opublikowano

Zestawienie kolorów jak u mnie też żółty zacisk a pasy też mam właśnie żółte w planach . 

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, karolek_ust napisał:

Zestawienie kolorów jak u mnie też żółty zacisk a pasy też mam właśnie żółte w planach . 

Faktycznie, właśnie przejrzałem Twój temat. :) Elegancko :notworthy:

Opublikowano

Mod z pasami kozacki 

Opublikowano

Widziałem na żywo jak stała w garażu. Autko robi wrażenie :wink: szacun :hi:

Opublikowano

Rodzinka totalnie  A czwórkowa .  :naughty:

Letnie dwudziestki zapodałbym na złoty ciemny lub miedziany.  :whistling:

Opublikowano

Dobrze grzebane :) z pasów zadowolony? Bo mam już kupione z 4 miesiące ale nie umie zabrać się do wysyłki hehe

Opublikowano

No, no, bardzo ładnie porezana, z gustem, oby tak dalej. :D

Opublikowano

Super koło no i pasy bardzo fajnie to wygląda

Opublikowano

Gdzie można nabyć taką osłonę na tunel z tyłu? Ewentualnie jaki nr to ma?

Opublikowano
4 godziny temu, Wandej napisał:

Gdzie można nabyć taką osłonę na tunel z tyłu? Ewentualnie jaki nr to ma?

W ASO. 8K0061580041

Opublikowano
4 godziny temu, Muskel1 napisał:

W ASO. 8K0061580041

Dzięki✌?

Opublikowano
  • Autor

@dekiel 13 totalnie :a4fan: z tym kolorem felg.... :cool1:

@Leszczonka zadowolony - ja motywowałem się dobry rok żeby to zrobić :whistling:

@KonradA4troop Dzięki :D

@MgrRazer Dzięki :) 

@Bambr97 Dziękuję :D 

@Wandej tak jak kolega napisał 8K0061580041 :) 

Opublikowano

Noo sztosik się prezentuje! :ok2:

Opublikowano
  • Autor

Cześć :cool1:

Pora na małą aktualizację :P 

Miało być fajnie i szybko, a wyszło jak zawsze... :glupek2:

Zmiana dekorów na Piano Black. 


Już jakiś czas poszukiwałem dekorów, w końcu trafiłem na "przyjemniaczka" z FEJSBUKOWEJ grupy :thumbdown:, który zaoferował sprzedaż. Po szybkim ustaleniu stanu i kwoty zakupu zdecydowałem się nabyć od SPRZEDAJĄCEGO przedmiot. MIało być 100% oryginał w bdb stanie - normalne ślady użytkowania. 

Dekory przyszły i tutaj czar prysł :oops: 1 dekor to faktycznie oryginalne piano black a 3 pozostałe to PJANO BLECK :unknown: niestety ale ktoś w fatalnym stylu polakierował dekory z wersji "drewnianej". 5 dekor w deskę świadomie zakupiłem inny. Na szczęście dla przyjemniaczka zwrócił nieco $$$ za wątpiliwej jakości dekory ;)

Jako, że wyszło jak wyszło :unknown: postanowiłem, że zrobię je pod siebie i będzie to PIANO BLACK z małym dodatkiem :guma: Listwy chromowane już odwiercone i lecimy do lakiernika - efekty pokażę przy kolejnej aktualizacji. 

Złota rada: 
'Nigdy nie kupujcie na grupach FEJSBUKOWCYH" :glupek2:

 

20220316_193325.jpg.c271a21c77e1294c4bfd760df71dae4e.jpg

20220316_184627.jpg.543cb0734c7c4c6cc4b56ff2f5f8d078.jpg

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.