Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Golf MK1 1.1 - 1977 "Das Original"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Daily zmieniam za często, żeby założyć im jakiś sensowny wątek - z A4 było B5, B6, i jest B8.5, dlatego postanowiłem założyć temat dla mojeo drugiego auta -

może też znajdzie się tutaj ktos z zajawką na 1.

 

Golf MK1 - oryginał z 1977 roku - wąska lampa i krótki VIN na kielichu.

Auto zostało już ogarnięte blacharsko i lakierniczo.

Lakier z palety Audi - LZ8W.

Plany:

- Air ride

- Felga większa o 1 cal

- Dokończyć kompletować pakiet chrom

- Powrót do oryginalnej deski rozdzielczej (ta jest z polifa)

- SWAP - tutaj decyzja jeszcze niepodjęta - z jednej strony fajnie zostawić oryginalny silnik, z drugiej zawsze chciałem do takiej budy wrzucić 1.8T :D

 

 

 

 

 

IMG_20220521_131015.jpg

IMG_20220521_140659.jpg

IMG_20220521_140847.jpg

IMG_20220521_140907.jpg

IMG_20220521_141035.jpg

Opublikowano

wygląda naprawdę dobrze :thumbup1:

Opublikowano

"No ładne cacko" :thumbup:

Opublikowano

Moje małe marzenie, jedyneczka na chromach :slina: graty auta, jeśli chodzi o swapa ja bym odpuścił :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Potrzebuję porady - wieczór w piątek i nie jestem pewien czy dobrze myślę ?

 

Montuje zaciski z Cayenne, jednak nie mogę na nie założyć moich obecnych felg - felga opiera się na zacisku "od czoła". Normalnie założył bym dystans - jednak już teraz felga wystaje poza obrys, czyli dystans odpada. 

Muszę kupić inne koła. 

I tutaj pytanie - czy wystarczy kupić felg z mniejszym ET? Czy jest jakiś parametr który opisuje odległość płaszczyzny montażowej od "ramion felgi"? 

 

IMG-20220826-WA0001.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ładna?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było, że nic się nie dzieje   :D  

1. Wpadły 2 komplety zacisków na przód 280mm (Cayenne i ORI z GTI)
Decyzja które zaciski zapadnie po wyborze felg.

2. Na tył hamulce z GTI MK2 + odświeżona belka i mocowania i nowe przewody.

3. Silnik wylatuje i auto jedzie na malowanie komory.
I niestety trzeba podjąć decyjzję - SWAP/NIE SWAP  :?: 

4. Pokupowane rzeczy do odświeżenia wnętrza czekają na montaż (typu czarna, skórzana podsuftika, panel radia)

5. Półka bagażnika odnowiona.
Zostały boczki bagażnika do ogarnięcia.
6. Szukam nowych kół na nowy sezon.

20230311-142407.jpg
20230304-125540.jpg

Opublikowano

Do takiego klasyka nie pasuje 1.8T ?‍♂️

Opublikowano

nie znasz sie, do takiego klasyka tylko klasyczne 1.8T :wink4:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

A może by tak 2.2t z S2?

Opublikowano
4 godziny temu, Langista napisał(a):

A może by tak 2.2t z S2?

Za mała buda na R5:wink: Ewentualnie VR6:whistling:

Opublikowano

U mnie po wsi jeździ z silnikiem R36

Opublikowano
31 minut temu, Dev napisał(a):

U mnie po wsi jeździ z silnikiem R36

On nie jeżdzi , on  ...lata.

Opublikowano

Bardziej jako democar, robiłem w nim hamulce.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 17.03.2023 o 07:41, Dev napisał(a):

Bardziej jako democar, robiłem w nim hamulce.

To od razu zapytam: polecasz jakieś serwo do tych hamulców co pisałem wyżej?

Większość pakuje komplet:

Pompa od VW T4

Serwo od  Cabrio/MK2 GTI

 

Co do silnika to zostaje wybór między 1.8T/2.0 ABF /2.3 V5.

Nie chcę do tego auta nic większego, mocniejszego - jak tak to raczej bym szedł w 4x4.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podwójne serwo z T4 pompa też i nic więcej nie trzeba 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.